На коя подред среща е нормално...

  • 5 767
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 674
Чета си аз и си мисля - какво значи пускам, давам се...И ми напомня дълга плътна бяла нощница и чаршаф с дупка. Сякаш още не е прието, че жените имаме желание.

# 76
  • Мнения: 301
Мадам Х  Peace четеш мислите ми?
И първа и двадесета среща - все едно е. Вярно е, че фактически първата среща е за да се опознаете, но от друга странар ако ще ходя на среща с някой няма ли поне да знам най-общо каруцар ли е или поет  Mr. Green. И кой излиза на среща с човек, който не го привлича най-вече сексуално? А как си ги избирате тогава - по образованиие, по родословно дърво, с тест за интелигентност? Ми странно ми е. Не че нещо, ама все 3 думи ще сте обменили преди тази първа среща (изключвам случайните запознанства от списъка, там е друга бира).
Къде остана романтиката, емоционалната близост, очакването?! - и ако има секс на първата среща това напълно изключва възможността за романтика и емоционална близост?

# 77
  • Мнения: 3 419
аз пък искам да се включи някой мъж още за коментар,все още си мисля,че първата среща не трябва да завършва със секс

# 78
  • София
  • Мнения: 1 176
Ненормално да е очакваш нормален отговор по темата.
Когато, тогава ...

# 79
  • Мнения: 122

Прозвуча ми почти като рефрен от песен на Депеш...

# 80
  • Мнения: 494
  Е, в 21 век живеем! На коя среща!? Зависи от срещата, зависи от човека, от това какво иска тази вечер, за какво е излязъл, в какво настроение е, какъв е статусът му и пр. , и пр. И отдавна няма значение дали става дума за мъж или жена. Хора разни-желания разни! Няма лошо!

# 81
  • Мнения: 242
Аз пуснах на мъжът ми още на първата нощ-не можах да се въздържа!!!!! Hug

# 82
Според вас жените на коя подред среща е нормално и благоприлично да правите секс с мъжа който харесвате.
За нас мъжете е ясно - ако може още на първата, в краен случай на втората. И на третата може ама само в най-краен случай, ако става въпрос например за двойничка на Памела Андерсън. Иначе след третата вече ако няма секс си е чисто губене на време според мен.

От ваша женска гледна точка как си определяте на коя среща да му пуснете, за да не изглеждате леки жени. Ясно е че още на първата не бива да му пускате защото ще изглеждате прекалено лесни в очите му. На коя е нормално според вас.

# 83
Според вас жените на коя подред среща е нормално и благоприлично да правите секс с мъжа който харесвате.
За нас мъжете е ясно - ако може още на първата, в краен случай на втората. И на третата може ама само в най-краен случай, ако става въпрос например за двойничка на Памела Андерсън. Иначе след третата вече ако няма секс си е чисто губене на време според мен.

От ваша женска гледна точка как си определяте на коя среща да му пуснете, за да не изглеждате леки жени. Ясно е че още на първата не бива да му пускате защото ще изглеждате прекалено лесни в очите му. На коя е нормално според вас.

Щом мислите, че до третата среща, ако няма секс е губене на време явно няма и да има секс, защото тогава и за нас е губене на време.

# 84
  • Мнения: 250
Най-хубавите връзки, които съм имала са били след секс от първия път, така , че това не е фактор за определяне на бъдещето на връзката

# 85
  • Мнения: 728
Най-хубавите връзки, които съм имала са били след секс от първия път, така , че това не е фактор за определяне на бъдещето на връзката

 Peace Peace Peace

# 86
  • Мнения: 4 586

Хах, преди 33, когато бях млад, въпросът бе, на коя среща поред бих могъл да целуна девойката във входа.
Ххах, помислих, че затова си приказвате, т.е. по грешка съм тук. Ссори, продължавайте.

# 87
  • Мнения: 152
На първата. На третата вече заживяхме заедно, та до днес.

# 88
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
В Щатите класиката е на третата среща. Но аз тук не съм се "срещала", а и обикновено веднага разбирам ще става ли или не, така че - първата.

# 89
  • Мнения: 12 674
В Щатите класиката е на третата среща. Но аз тук не съм се "срещала", а и обикновено веднага разбирам ще става ли или не, така че - първата.

Бре,  че и за това ли имат стандарт.

Общи условия

Активация на акаунт