Нашето бебе е благословено- през ДЕКЕМВРИ ще е то родено

  • 13 502
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 152
                                                                     bdbaloni bdbaloni bdbaloni

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЦЮРИХ! МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И НАЙ-СЛАДКИЯ ДЕКЕМВРИЙСКИ БОНБОН!


bubabo можеш да си купиш ето това първото /ентеросан основен/. Аз от снощи съм на АБ Аугменти и пия заедно с него и тези лактобацили превантивно. Могат да се приемат през цялата бременност.

Цените в Шейново към момента са 950 лв - раждане нормално, избор на екип и епидурална упойка.

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 10:19 от Сасано

# 271
  • Мнения: 781
Zuerich, честит рожден ден!  newsm59 С пожелания за здраве, късмет и много щастие! 

Николина, Каспър пазете леглата....не остана много.

# 272
  • Мнения: 1 540
Zuerich, честит рожден ден!!!!
Животът нека не те плаши,
мечтите да са ти другар,
а щастието с теб да крачи,
като твой приятел стар!

Момичета, ама за какви цени говорите  Shocked  ooooh! Аз все още обмислям въпроса дали да се насоча към определен доктор или да разчитам на късмет...  newsm78 А и това, което разказва Мира за "Св. София", където изражда моята доки, хич не ми харесва...

# 273
  • Мнения: 4 589
shark за съжаление такива са цените. Моя доктор изражда в Тина Киркова и е там е 1000лв + не знам си какво още.
Пари се изкарват, важно е всичко да мине добре по време на раждането.

Вчера в Часа на Мама имаше за 2 семейства, които са си раждали в къщи, мъжът е изродил бебето и описваха цялата ситуация.

# 274
  • Мнения: 19
Честит рожден ден, Цюрих!
Бъди здрава, обичана  съпруга, горда майка и реализирала се жена! smile3525 newsm59

При мен май няма нищо ново. Работа, работа и пак работа. Утре съм на ЖК, да видим какво ще кажат за плацентата и за бебо. Надявам се поне малко да се е вдигнала, та да не ме шашкат толкова много. Днес не успях да пия вкъщи кафе и като дойдох на работа, така ми се зави свят, че имах чувството, че всеки момент ще припадна. Добре, че си бях купила едно шоколадче и веднага го изядох, почувствах се по-добре, а сега до мен има и една количка за всеки случай. Утре ще си пия вече сутрешното кафенце, без него няма да излизам. Blush

# 275
  • София
  • Мнения: 141
Nikolina-pikolina, и аз мисля да не се притеснявам излишно, след като болката отшумява. Но все пак ще питам за какво става въпрос на следващата ЖК.

И хремата още не ми минава Sad По-точно нямам много секрети, но носът ми е запушен. Знаете ли дали мога да се мажа с продукта на Хималая за отпушване на носа?

# 276
  • Мнения: 187
Здравейте на всички аз по пропускам някоя и друга темичка,но ги чета винаги. newsm03 Искам да попитам мамите от Варна дали има някоя от вас информация за др.Давитков трябва ми тел за да си запиша час при него.Разбрах,че е много добър в 4Д виждал апсолютно всичко дори и най-малките подробности.
за Давидков нищо немога да ти кажа,аз ходя в Майчин дом при др Халачева и съм страшно доволна.вижда доста неща и много много обяснява.Моя приятелка е пак в Майчин дом при  др Яков и също е доволна.

# 277
  • Мнения: 65
Добро утро мами барборани!
Zuerich, честит рожден ден желая ти много здраве ,щастие и декември прекрасно бебче 
Аз  съм решила да раждам в  Майчин дом -Варна живот и здраве.
maigto и аз съм така с носа и то постоянно особенно като се променя времето.От време на време си пръскам от морската вода но няма голяма промяна .
Лек ден на всички и да се пазите!

# 278
  • Мнения: 551
Здравейте мамчета, много пишете пак сме за нова тема  Hug  Laughing
Шаркче и аз нищо не знам за цени и т.н. нямам избран доктор и нямам и намерение да си избирам. Който е на смяна той да ме изражда.
Цюрих честит рожден ден, много здраве, щастие и късмет и най- красивия коледен подарък   bouquet   bouquet   bouquet

# 279
  • Мнения: 23
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59  love001 newsm59zuerih -честит рожден ден мила, много здраве и щастливи мигове през следващите години
 ДАВИДКОВ-0888 376-382

# 280
  • Мнения: 4 589
maigto знаеш ли, че в една книга за бременни пише, че през този месец може да се наблюдава запушване на носа. При мен няма такова нещо, макар че цял ден съм на климатик или вентилатор. Може пък да е от това, а не да е само хрема.

# 281
  • Мнения: 45
  Добро утро и от мен Simple Smile

Zuerich, честит празник! Да си жива, здрава и ужасно щастлива мама   bouquet   bouquet   bouquet

Nikolina-pikolina, доста е гадничко това с ваденето на бебетата по-рано, ... не трябва ли като са близначета, да се чака до последно, за да натрупат сами достатъчно тегло?!  А и 34 наистина е доста раничко - като обсъждаха ваденето на моето бебе по мединицски причини, обсъждаха 36та ГС, за да могат поне дробовете да са по-развити, и то пак с приемане на препарати, които да подготвят бебето за ранното раждане ...

Аз от Токуда съм във възторг - никога не съм лежала в по-хубава болница, но това не е всичко! Персоналът е превъзходен - всички си вършат работата, и не те гледат накриво, все едно си отишъл там да им създаваш проблеми, напротив - много са мили, внимателни и загрижени за състоянието на болните. Битовите условия няма да коментирам Simple Smile
Но... за раждане ми се струва доста за съжаление ... с тези парички, които ще отидат за 3 дни мога да осигуря много по-добри условия за семейството си за поне 3 месеца. Уф, не знам!  newsm78 Голямо чудене ще пада тепърва при мен как да постъпя Simple Smile

# 282
  • София
  • Мнения: 141
Nikolina-pikolina, бях чувала за това, обаче при мен е в резултат на настинка. Преди това ме болеше гърлото и от една седмица започна хрема, с която не мога да се справя.  Sad

Poli, и аз си пръскам Sterimar, но не помага много. Лошото е, че не мога да дишам през носа и това ми създава дискомфорт, а пък вечер е направо ужасно.

# 283
  • Мнения: 551
Мамчета имам една питанка  newsm78
Чух, че при нас може да има съкращения. Знам, че когато съм по майченство не могат да ми съкратят, но не знам ако съм бременна и ходя на работа дали могат?

# 284
  • Мнения: 688
Zuerich, честит рожден ден - много здраве ,щастие и радости през декември!   bouquet
Karacheviyska и ти ли имаш проблем с ниска плацента, моята последния път не беше мръднала нагоре  Sad , все се моля и надявам да се вдигне  Praynig
maigto някъде бях чела че запушения нос е един от онези неприятни симптоми на бременноста у някои жени. Моят нос също се запушва доста често особено сутрин и вечер. Ама то май единствения приятен симптом на бременноста е че в корема расте бебече, всички други симптоми са отврат  Sick

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт