Гадже 50+. Как е, а?

  • 10 321
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 710
Когато има запазена физика и много пари е супер.

# 16
  • Мнения: 2 755
Пак започнахме с генералните заключения. Абе хора, вие не разбрахте ли, че всичко е индивидуално. Има мъже на по 30 години, които са сдухани отвсякъде, както и мъже на 50, на които могат да завидят и младите.
Вълк, с 50 годишен не съм била. След 4 години, ще ти кажа.  Wink

# 17
  • Мнения: 5 103
Мммм прекалено съм млада за да имам наблюдения върху 50+ , за мене са си чичковци.

# 18
  • Мнения: 4 753
Ами баща ми е на 50... Майка ми на 49...
Аз се интересувам от 25+ и 35- (не сантиметри)

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Пак започнахме с генералните заключения. Абе хора, вие не разбрахте ли, че всичко е индивидуално. Има мъже на по 30 години, които са сдухани отвсякъде, както и мъже на 50, на които могат да завидят и младите.
Вълк, с 50 годишен не съм била. След 4 години, ще ти кажа.  Wink

Не бе мацко, не разбрахме! Чакаме ти да дойдеш да ни кажеш!  Tired

# 20
  • Мнения: 1 731
Незнам,нямам идея .Още сме млади. Whistling
Ти нали знаеш как е.Защо питаш?
newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 221
Мдааа аз писах и  в "онази" тема, но тъй като съм на 40 много се срамувам , че още правя секс.Много се срамувам и , че когато ми се доцелува и догушка любимия човек  си го праве където ме е стигнал мерака
Но възникна едно питане у мен  щото "там" момичета на около 30год , твърдяха, че след 40 някой пози в любовната Кама Сутра били невъзможни, та се питах дали бих се справила ако се подпирам на бастунЯ, а пък за други положения дали да си махам ченето Grinning

# 22
  • Мнения: 2 755
Пак започнахме с генералните заключения. Абе хора, вие не разбрахте ли, че всичко е индивидуално. Има мъже на по 30 години, които са сдухани отвсякъде, както и мъже на 50, на които могат да завидят и младите.
Вълк, с 50 годишен не съм била. След 4 години, ще ти кажа.  Wink

Не бе мацко, не разбрахме! Чакаме ти да дойдеш да ни кажеш!   Tired
Erica, някакъв проблем забелязвам, че имаш с моите мнения. Хм. Нервя ли те? Май търсиш проблем там, където го няма. Crazy

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мога да говоря само за сегашното ти- навява мисли как горките хора нищо не са разбрали, но за това пък ти да. Което е доста...хмм...самоуверено...
Не помня друг път да съм те засичала...  Thinking

# 24
  • Мнения: 2 755
Не помня друг път да съм те засичала...  Thinking
Laughing Сериозно?   Whistling
Спирам да спамя в темата.

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Предполагам,че ще е хубаво,ако изглежда като Крум Савов. Wink

# 26
  • Мнения: 836
Имам въпрос. На гаджетата 50+ минала ли им е кризата от периода 40+? Или става още по-зле?

# 27
  • Мнения: 4 120
Имах гадже на 50 +. Всичко беше в пъти повече, не само сексът. Може би е било поради митичната криза на средната възраст- някакъв необясним прилив на енергия,желание щуротии,за перманентни купони. Изморително бе на моменти.

# 28
  • Мнения: 804
Четейки в някои теми (между миенето на ченетата и гълтането на хапчета за кръвно), намествайки очилата си (8 диоптъра), стигнах до следното заключение - на някои хора, по неизвестни за мен причини, единствената гордост и радост в живота е, че не се достигнали 40, а не дай Боже 50 и че мъжО, тоз' левент неотразим, също е далеч от тази възраст.
Четейки в другите теми, се убеждавам, че това е вид терапия.
Нерви, жега, безпаричие, свекърва, малко жилище, кофти атмосфера, проблеми...
Защо пък да не си излъскаме егото.
Дерзайте девойки, не е сигурно, че помага, но поне за миг ви прави щастливи!   bouquet  bouquet  bouquet
ПП: Моля не приемайте това лично, естествено има хора, които са изключение.

# 29
  • Мнения: 6 206
Трябва да се гледа положителното - липсата на свекърва наистина си е голям плюс.
Сигурно има много други.
Ама и вие какви сте калпазанки - наистина все към секса го дърпате.

Общи условия

Активация на акаунт