Гадже 50+. Как е, а?

  • 10 316
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
Единствената ми дълга (5 години) връзка с наситени емоции, секс, пътуване и доброволна моногамия от най-чист вид, е била с екземпляр, представител на групата, за която питаш, Вълк. Той остана и единственият мъж, който ме познава, ама наистина. Но... майка му ме насити с емоции, за които мога да изригвам дълго и патетично...

# 31
  • София
  • Мнения: 12 554
При мен също имаше 5 годишна връзка с мъж на 50+
Сексът, вниманието, уважението, разбирането, разговорите и всичко останало беше на ниво. Запазената фигура също. И кръвното му беше добре  Mr. Green

# 32
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
не знам как е. мен дори възрастта 40+ ме ужасява, не знам защо. като бях на 19, имах някакви преживелици с 32-годишен и ми се струваше чичка, въпреки, че ми беше интересно. от тогава, та до сега - все с по-малки  Embarassed

# 33
  • Мнения: 3 835
Виждал съм такива, храбри за сантиметри, а после си тръгват преди консумацията.
В едно дървено куфарче пазя забравени вещи на дами.

A иначе не си такъв човек, минаваш за скромен! Laughing

# 34
50+ да не са на мода, нещо изоставам  Praynig дано (ама наистина дано) наваксам

# 35
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Шегуваме се ние,но наистина има мъже и жени на тази възраст,които изглеждат ,като 35 годишни....,все ми се ще на тази възраст 50+ и  на мен да не могат да ми познаят годините. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 386
Не знам, но ми се ще да знаех.  Laughing

Преди години смятах всички над 35-40 за възрастни  Embarassed. Сега - над 55-60. Не смея да си представям какво ще мисля след още 10г.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ще повторя- има значение...

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 01:26 от Катюша

# 38
  • Мнения: 12 666
Вълк, нещо съмнения, неувереност? Вследствие на ОНАЗИ тема? И аз се позачудих. Дай да ги съдим за морален тормоз. При моята преклонна възраст - да, имала съм 50+ , най-добри са.

# 39
  • Мнения: 2 032
Вълк, хем дублираш тема, хем нямаш какво да кажеш, хем слагаш всички хора на една възраст под общ знаменател.
По-добре напиши писмо на Калиста Флокхард, тя ще ти разкаже за Харисън Форд, да се успокоиш малко.

# 40
  • Мнения: 3 835
Коя е ОНАЗИ тема? Нямах представа, че има подобни ограничения във форума, а още по-малко, че не модераторски лица са упълномощени да поставят такива!

# 41
  • Мнения: 2 353
  Засега нямам идея, но не от скрупули. Наскоро видях един страшен пич, може би беше на 60, но беше много хубав мъж.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Коя е ОНАЗИ тема? Нямах представа, че има подобни ограничения във форума, а още по-малко, че не модераторски лица са упълномощени да поставят такива!

 Peace Peace Peace

# 43
  • Мнения: 4 585
Алиса, пиша си с Мадона, защо да си пиша и с Калиста, ще е като изневяра.
Темата не е за мое успокоение, много добре си знам моженката.
В оная тема звучеше
като възмущение, че още мърсуваме, и учудване, че още сме живи. Затова.

# 44
  • Мнения: 4 380
Коко Шанел е казвала "Секс с млад е срам, но секс със стар е такъв ужас!" Grinning Wink

Общи условия

Активация на акаунт