Гадже 50+. Как е, а?

  • 10 327
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 633
Е, тя не беше ли лесбийка?

# 46
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Абе 50 не са за изхвърляне като ги гледам По ми е интересно как е на 60. Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 5 074
Като на 20, само че далеч по-мъдро  Laughing

# 48
  • Мнения: 4 380
Е, тя не беше ли лесбийка?

Бисексуална, но най-вече е въртяла на малкия си пръст богати и влиятелни мъже.

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вълчо, ти си пич на 50+.
За другите вече не ми се пише...

# 50
  • Sf
  • Мнения: 808
Lousy/кофти sex може да правиш и с 30-годишен, и с 50-годишен. Както и хубав секс Simple Smile

Може би затова си получил такива мнения в "другата" тема, че след 40 няма секс. Каквото ти магарето, такова ти моженето Simple Smile

Не мисля, че възрастта е определяща Simple Smile

Темата за  "Кажете добра дума за 50-годишните" ли е? Надали някой ще сподели подробности, ако има такива или пък има. Макар да прочетох в 2-3 поста. Звучи интересно.

Същият въпрос си зададоха повечето в темата - Питай след 3, 7, 9 или повече години. На мен преди време 30 и нещо ми се струваха като да са 50-годишни. Пак казвам, зависи не от годините, а от нагласата за живот и желанието за свят и удоволствия Simple Smile

# 51
Да, имала съм. Връзката беше супер, сексът - също.

Сега пак си падам по един такъв 50+, ама нещо ми бяга... Направо не го разбирам. Явно не си пада по 30+...

# 52
  • Мнения: 122
Баси, как ги нафалихте 50+ годишните, на човек да му се прииска по-бързо да достигне тази възраст...  Whistling

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 12:51 от Нали Мъжете Не Плачат

# 53
  • Мнения: 1 858
Евала на хората на 50+, които знаят как да живеят и не се предават на глупоста на млади квачки. Според мен секса и на 50 не е мираж.

# 54
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
maatete, да, определено сексът с мъж и  над 50 не е мираж.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 099
Евала на хората на 50+, които знаят как да живеят и не се предават на глупоста на млади квачки. ...

Хм... въпрос на време е... след 50 са по-податливи... особено ако квачката знае какво прави...

# 56
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Наистина ако квачката знае какво прави и особенно ако са колеги. Naughty Naughty

# 57
  • София
  • Мнения: 23 097
Вече имаше подобна тема и се разрази лют спор. Мацките с възрастните съпрузи се изправиха на нокти от мнението на такива като мен, позволили си фриволността да изкажат мнение, че разлика от 20+ е кофти откъдето и да я погледнеш! Нека ми е зле с мъж набор  Mr. Green
А конкретно на въпроса - 50 + след 20 години. Аз си падам по агнешко  Peace

# 58
  • Мнения: 2 891
Шон Конъри ми е много симпатичен. Предполагам, че аз бих се вързала на тази възрастова група  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 4 300
Хайде аз да взема Брус Уилис, а Mr. Green

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 21:47 от Рокси

Общи условия

Активация на акаунт