Гадже 50+. Как е, а?

  • 10 321
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 281
Е, то кой остана...

# 61
  • Мнения: 17 407
Сигурно има пичове на 50+..... Абсолютно сигурно има такива, дето не стават и на 30 минус. Не съм почитател на голямата разлика в една връзка, ама утре може да припадна по някой чичка, живот- кво да го прайш..

# 62
  • Мнения: 5 940
Да, веднъж. Художник, времето минава покрай тях без да оставя  много физически отпечатъци, дори и не предполагах, че е 50 +.  Знаеше какво чета, какво пия, какво слушам, какво обичам без да съм му разказвала.
За онези години ми беше необходимо спасение, сега ми се струва някак размито, малко неестествено патетично, абе, не бих се върнала. Но всички сме се запътили към това възрастово ограничение, живот и здраве. И любовите ни 30 +, и те отиват натам.

# 63
  • Мнения: 139
Годините за мен нямат значение. Има ли пари - всичко друго има/се купува. Решила съм да сменям моя за силно приближил 50-те години  - по гореописаната причина.

# 64
  • Мнения: 12 666
Годините за мен нямат значение. Има ли пари - всичко друго има/се купува. Решила съм да сменям моя за силно приближил 50-те години  - по гореописаната причина.

За теб може да нямат, ама за доста парични на 50+ имат.

# 65
  • Мнения: 2 032

Вълк, ама плоско пада заглавието, ще се съгласиш. Още повече, че повечето форумки са в 20-те и 30-те си години. 'Що ги питаш как им вървят гаджетата над 50.
А от друга страна, не живеем в Зимбабве- където средната продължителнотс на живота е 37 години- та не се гледа на стигналия 50 години като полезно изкопаемо.
Още повече, с тенденцията на застаряване на населението в развитите страни, само след едно поколение на 50 години да си ще е, е-хей, жива младост. А виаграта ще си се харчи.

# 66
  • Мнения: 4 585
Аз не питам за себе си. Познавам се добре. Реч идет о том, че гледам съфорумки
езва ли не в депресия от двадесет и петия рожден ден. Искам да им кажем, че
животът продължава. И е хубав.
Това, че темата се върти все около секс, ето, и ти гонвориш за виагра.
Изглежда това е най-впечатляващото у 50+ годишите. Опитах се да разклатя темата, но без успех.
Как е, а? е закачка с една реклама на парфюм, също плоска. Може би от там идва усещането ти за плоскост.
Нямам претенции темата да е някакъв бисер на остроумие или нещо такова. Най-обикновена тема, като много други.

# 67
  • Мнения: 27 524
За 60+ не се ли пита?   4470

# 68
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Аз питах как е и на 60. newsm78

# 69
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Майкъл Дъглас остана. Ако го пусне Катрин Mr. Green

# 70
  • Мнения: 11 315
Аз моя мъж не го пускам! Mr. Green
Нищо, че има още 2 г преди да влезе в тази категория. Друго си е натрупания стаж.

# 71
  • Мнения: 13 512
ох, хич не мога да си падна по такова старо нещо за секс. Все ме влече към 25+ Embarassed

# 72
  • Мнения: 12 666

Благодаря Ви за интересния въпрос. Не се бях замисляла, а скоро май, комай...Ама може пък изведнъж да мина и аз на агнешко.

# 73
  • Мнения: 4 585
Мая Плисецкая /82+/ се завърна на сцената. От днес е натурализирана испанка.
Няма 50 кг. Страшно гадже, а?  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 804
Вълк, откажи се! Липсата на чувство за хумор е диагноза. Част от девойките истински се палят, че и си вярват.

Общи условия

Активация на акаунт