Гадже 50+. Как е, а?

  • 10 319
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 585
Не можеш да си представиш колко съм упорит. Това е основното ми средство за оцеляване.
Воала - http://uk.youtube.com/watch?v=aypgxJfVO6E

# 76
  • Мнения: 122
Вълк, откажи се! Липсата на чувство за хумор е диагноза. Част от девойките истински се палят, че и си вярват.

Ето започна другарската подкрепа... сега остава и да станеш в автобуса място да му направиш да седне...  Whistling

# 77
  • Мнения: 4 585

Плачеш ли? Ще й предложа да седне в скута ми.

# 78
  • Мнения: 12 666
Щом си индианец насред Делиормана, няма начин да не си упорит. Дерзай със секса, че много малко останахте в Делиормана.

# 79
  • Мнения: 804
Нали Мъжете Не Плачат, бих го направила с удоволствие, но автобусите не са моето амплоа. И аз като Мая Плисетская залагам на танца. Е не е класически балет, но и добър рок върши работа.

# 80
  • Мнения: 698
Ако си мъж на 50+ и имаш гадже под 50+, супер е. Как иначе? Обмислям да направя смяна на пола към 50-60 години. От женски в мъжки. Харесва ми как остаряват дядовците. Laughing

# 81
  • Мнения: 122
Нали Мъжете Не Плачат, бих го направила с удоволствие, но автобусите не са моето амплоа. И аз като Мая Плисетская залагам на танца. Е не е класически балет, но и добър рок върши работа.


Виж за рока ще се разберем... пък иначе прояви малко тактика де... знаеш ли колко хора пътуват с автобуси... ех и ти...

# 82
  • Мнения: 592
Меракът умира последен! Всичко останало са празни приказки. С това мисля, че темата се изчерпва!

# 83
  • Мнения: 804
Виж за рока ще се разберем... пък иначе прояви малко тактика де... знаеш ли колко хора пътуват с автобуси... ех и ти...
Не ме разбра, не съм против градския транспорт, но предпочитам да се придвижвам пеш или в определени сезони с колело. В безумния ни град това е по-бързо, по-приятно и не се налага да страдаш от жега и миризми.

# 84
  • Мнения: 122
Виж за рока ще се разберем... пък иначе прояви малко тактика де... знаеш ли колко хора пътуват с автобуси... ех и ти...
Не ме разбра, не съм против градския транспорт, но предпочитам да се придвижвам пеш или в определени сезони с колело. В безумния ни град това е по-бързо, по-приятно и не се налага да страдаш от жега и миризми.

Намерила си суперско решение...   bouquet

# 85
  • Мнения: 12 666
С това мисля, че темата се изчерпва!

Аз пък като чуя тази реплика, такъв мерак ми идва, че мога сама да си изпиша още 50 стр.
Стига да не я чуя от Татти.

# 86
  • Мнения: 5 468
Бих се притеснила, ако преди или по време на секс трябва да гълта хапче против високо кръвно.
Каква оптимистка си... ще има ли изобщо секс? Не съм се боричкала с 50 годишен, но между краката им няма ли едно провиснало, омърляно от годините, меко чревце Rolling Eyes? Според мен секса там е мираж Crazy... или е някакво мъчение.

# 87
  • Мнения: 804
Ню, изумена съм от простотията на израза ти!
Извинявай.

# 88
  • Мнения: 804
Нивото стана твърде просташко.
Или може би съм надценявала някои от хората.
Вълк, съжалявам, че шегата ти не се получи.
Вече май нищо не ме изненадва.

# 89
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз пък не мога да разбера защо вече трета тема има за 50 годишните ?
Някой тук проблем със секса ли има или със семейното щастие?
 И ако някой има проблем със секса, със сигурност той не е на 50 +  Laughing
Вълчо, ти гаргара ли си правиш с младите ?

Общи условия

Активация на акаунт