Спамо- чат тема (25- 31`08)- Имало едно време на запад...

  • 51 571
  • 5 408
  •   1
Отговори
# 5 400
# 5 401
  • Мнения: 603
Аз па няма да играя Crossing Arms  Миуенко, хемороидите много гадни, ма, шма баннат одма newsm78
Е то анатомията не е само едни хемороиди. Има и фисули, както твърдят по кабеларката  Mr. Green
фисуРи bowuu
И ако требе да сме точни - ФИСТУЛИ се зове, фистули... Crossing Arms
А ако трябва да сме още по-точни-Фисури е едно,
Фистули - друго.  bowuu
Да си рекна - хич даже не знам как се наименоват, знам че са гадни и вървят ръка за ръка с хемороидите. Поне така твърдят от една клиника, която се рекламира по Диемите  bowuu

# 5 402
  • Мнения: 620
тука нали няма да почваш да ми разправяш сказки са Скорпитата,нали,нали Crazy Crazy Crazy
smile3560 smile3560 smile3560
Щом е за теб, няма.
адски безмислен ход ще е просто,не за друго...аз па моем да дадем отпор на цялото ви фемили вкупом smile3534
Дори и ние с Гили да те пожалим, големия ни син ще те отнесе като бръмбар сламка.
МНОГО по-голям дървен философ е от теб.  Peace

Оу нема тема да не знае  Peace ти може вечер да се приспиваш с дискавъри, анимъл,нешанал ....ама тоя ги следи денонощно Peace

Отнесъл тее като куцо пиле домат  Grinning Grinning Grinning

...направо станах Емо Mr. Green Mr. Green Mr. Green
скок-прескок Whistling

# 5 403
  • Мнения: 2 716
Кой ше ми го намали?
Мооля се  Praynig

Цъкаш с десен бутон на мишката върху мозъка и даваш save as, т.е. запазваш си го на твоя комп. После на компа цъкаш върху картинката с десен бутон и даваш resize picture, като си има опции за размерите. Задаваш размера, запазваш, качваш някъде - копи - пейст в нов профил и айде Peace
Ничего не понимаю  newsm78

# 5 404
  • Мнения: 4 678
ИМА НОВА ТЕМА,АЛООООООООООООООООООО

# 5 405
# 5 406
# 5 407
  • Мнения: 220
Абе,красавици...другата събота нова тема а  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 5 408
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
1

Общи условия

Активация на акаунт