Дали ми изневерава ПАК

  • 4 472
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
Лусила, кой ти дава право да размахваш пръст и да правиш забележки относно правописа на съфорумките?

# 31
  • Мнения: 2 448
Лусила, кой ти дава право да размахваш пръст и да правиш забележки относно правописа на съфорумките?

А ти само първия пост ли прочете преди на отговориш, защото всеки втори и е направил забележка за правописа, или според теб само Лусила няма това право?  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 062
Опитай се да осмислиш нещата, какво ти дава той и какво даваш ти за връзката ви. Претегли нещата за себе си и сама ще намериш отговора. Мъже има много и това, че ти е първи е най-малката причина да оставаш с него на всяка цена. Всъщност, това е дори причина да си намериш друг.
 Wink
П.П Много е тъпо това с непрекъснатите коментари за грамотността. Чак просташко. Моля грамотните, намерете тема, където няма да ви нарушават душевното равновесие.

# 33
  • Мнения: 378
Лусила, кой ти дава право да размахваш пръст и да правиш забележки относно правописа на съфорумките?

А ти само първия пост ли прочете преди на отговориш, защото всеки втори и е направил забележка за правописа, или според теб само Лусила няма това право?  Mr. Green
Хайде направете тема сега кой какви права има Laughing.По темата:чудя се момиче ти къде си расла в гората ли?,че търпиш този твой любим дето ти посягал и.т.н.,при положение,че си на 22г. без деца.

# 34
  • Мнения: 641
Между нас никога не е имало бурна любов по принцип той е студен човек

Цитат
Знаеш ли колко пъти опитвах но той се идва да ме моли !

Не се връзват нещата, Меа. Голяма скука, а?

# 35
  • Мнения: 152
С правописа на девойчето никак не се подигравам,просто й дадох приятелски съвет.Защото много често между правописа и говора на човека има връзка.Много ми е интересно този неверник какво работи нощем нон стоп от 4 години.Работодателят му не е ли запознат с Кодекса на труда в частта му за нощния труд.И вече май съм на ясно с какви жени се съешава вечер.

# 36
  • Мнения: 1 775
С правописа на девойчето никак не се подигравам,просто й дадох приятелски съвет.Защото много често между правописа и говора на човека има връзка.Много ми е интересно този неверник какво работи нощем нон стоп от 4 години.Работодателят му не е ли запознат с Кодекса на труда в частта му за нощния труд.И вече май съм на ясно с какви жени се съешава вечер.
Аз мисля, че е таксиметров шофьор.

# 37
  • Мнения: 592
Боже, Боже, слез и си прибери вересиите!!! Ако ме разбираш, 22 годишната!

# 38
  • Мнения: 2 448
Боже, Боже, слез и си прибери вересиите!!! Ако ме разбираш, 22 годишната!

Тя  ако може да те разбере от това изречение, няма да я пусне тази тема.  Laughing

# 39
  • Мнения: 22 437
Стига бе, какви са тези връзки, започнали на 15г и продължават 7г. Не разбирам що не си гледате детството и кефа на тази възраст, ами се занимавате с разни неориентирани мъже.
Хващай си шапката и се махай, няма какво да го хващаш в изневяра, или покрай нея. И наблегни малко на правописа.
Никой жена не е умряла с един чифт мъде на гъза и ти няма да си първата.

# 40
  • Мнения: 378
Стига бе, какви са тези връзки, започнали на 15г и продължават 7г. Не разбирам що не си гледате детството и кефа на тази възраст, ами се занимавате с разни неориентирани мъже.
Хващай си шапката и се махай, няма какво да го хващаш в изневяра, или покрай нея. И наблегни малко на правописа.
Никой жена не е умряла с един чифт мъде на гъза и ти няма да си първата.
smile3532а има има(пра баба ми) Joy

# 41
  • Мнения: 22 437
denigali, то това е рядкост. )))) пък и не можеш да си сигурна. ))))

# 42
Само чрез телефона ли можеш да разбереш дали ти изневерява? newsm78
Не,че и аз не поглеждам в телефона на моя,ама ако разбере света ще ми дойде тесен. ConfusedТой как реагира като разбра първия път ,че си му пипила телефона.

# 43
  • Мнения: 378
denigali, то това е рядкост. )))) пък и не можеш да си сигурна. ))))
Съгласна съм Peace

# 44
  • Мнения: 378
Само чрез телефона ли можеш да разбереш дали ти изневерява? newsm78
Не,че и аз не поглеждам в телефона на моя,ама ако разбере света ще ми дойде тесен. ConfusedТой как реагира като разбра първия път ,че си му пипила телефона.
Е ти ядеш ли ги тез телефони,чак пък толкова.

Общи условия

Активация на акаунт