Дали ми изневерава ПАК

  • 4 471
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
Ами само гледам,ама моя мъж е .....много лош в това отшение/личното му пространсво newsm66/

# 46
  • Мнения: 1 775
Стига бе, какви са тези връзки, започнали на 15г и продължават 7г. Не разбирам що не си гледате детството и кефа на тази възраст, ами се занимавате с разни неориентирани мъже.
Ааа, много моля Stop! Моята връзка е от тези - срещнах го на 15, заедно сме от 10г., от 6 сме "бракувани". Какво трябваше да направя, да го зарежа, за да си гледам детството ли? Някои хора просто рано срещат половинките си. Авторката, ти не си от тях, това не е твоята половинка, половинките не скачат на бой и не се къпят с телефоните си.

# 47
  • Мнения: 22 437
Stitch, не твърдя, че няма изключения.
Но в повечето случаи връзки започнали на 15г не изкарват и няколко месеца.

# 48
  • Мнения: 153
И аз имах такава връзка. Бях на 15. Той ми изневеряваше и аз знаех със сигурност / видях да правят секс /. Първите две години беше супер, но след втората... Бях му се отдала напълно и все си затварях очите. Той беше много ревнив и не ми позволяваше да кажа "здравей" на съученика си даже. А ако ме видеше да говоря с мъж... Майко мила. Накрая реших да говоря с него. Той отрече да има друга, но... Каза: "Искам да остана малко сам" и т.н. И си остана сам, че от тогава насам /май че са 7 год. / все си е сам  hahaha. Сега имам до себе си прекрасен мъж. А си мислех, че оня е единсвен на света и една година след като скъсъхме не съм излизала от вкъщи. Сега все още си чукам главата защо си пропилях годините.
Има мъже , с които може да си цял живот. Моята най - добра приятелка е от 10 год. заедно със съпруга си / вече /. Имат страхотни отношения и скоро си родиха  един прекрасен "мъж" baby_neutral.
Но мила щом ти изневерява, което е сигурно, колкото и да ти е тежко тегли му майните.  Тази връзка няма смисъл и бъдеще. Това е тормоз. И никога повече не се отдавай толкова на мъж. Аз така правя вече и се усмихвам постоянно. Колкото по - малко му угаждаш, толкова повече бяга след теб. И мъжът ми беше един... Ама се промени. Аз го промених. Сега си изразявам мнението и мърморя постояно, но той си ме търпи. Знам, че ме обича. А когато мъж обича наистина, той се променя и цели да ти угажда... Не те удря, а те гали. Не те баламосва, а те гледа в очите и си признава грешките. Не те "тъпче" като нищожество, той те има за своя принцеса.
Зарежи го и си гледай живота. Той е пред теб.
Сега ще ти е тежко, ще плачеш, няма да искаш да виждаш никого, няма да вярваш на никого... Но когато това отмине... Когато отмине ще се чувсваш невероятно.
Нали не искаш да си отидеш от този свят без да разбереш какво значи да те обичат?...
Действай тогава! newsm10

# 49
  • Мнения: 1 062
Стига бе, какви са тези връзки, започнали на 15г и продължават 7г. Не разбирам що не си гледате детството и кефа на тази възраст, ами се занимавате с разни неориентирани мъже.
Хващай си шапката и се махай, няма какво да го хващаш в изневяра, или покрай нея. И наблегни малко на правописа.
Никой жена не е умряла с един чифт мъде на гъза и ти няма да си първата.

Моята започна, когато бях на 16г. и продължава вече 11г. Резултата е прекрасно семейство и две страхотни дъщери. И? В какъв смисъл, какви са тези връзки? Ами нормални, както и тези, които започват на 20г., на 25г., на 30г. Кефа съм си го гледала, детството също, ама защо си мислите, че вашите разбирания и живот са ориентир за правилно и нормално не знам. В случая на авторката нещата са съвсем различни естествено, както написах и по-рано, да осмисли нещата и да реши това ли иска, но подобни назидателни и насмешливи нравоучения, обобщаващи някакви неписани, според някой си правила, дразнят. Лекета и простаци има и на 20г. и на 30г.
Според мен ти изневерява, но дори и да не го прави в момента, държанието му към теб е пре достатъчно за да си тръгнеш и да въздъхнеш с облекчение, че си се отървала от това подобие на мъж.

# 50
  • Мнения: 7
Благодаря на всички!!!!

# 51
Стига бе, какви са тези връзки, започнали на 15г и продължават 7г. Не разбирам що не си гледате детството и кефа на тази възраст, ами се занимавате с разни неориентирани мъже.
Хващай си шапката и се махай, няма какво да го хващаш в изневяра, или покрай нея. И наблегни малко на правописа.
Никой жена не е умряла с един чифт мъде на гъза и ти няма да си първата.

Моята започна, когато бях на 16г. и продължава вече 11г. Резултата е прекрасно семейство и две страхотни дъщери. И? В какъв смисъл, какви са тези връзки? Ами нормални, както и тези, които започват на 20г., на 25г., на 30г. Кефа съм си го гледала, детството също, ама защо си мислите, че вашите разбирания и живот са ориентир за правилно и нормално не знам. В случая на авторката нещата са съвсем различни естествено, както написах и по-рано, да осмисли нещата и да реши това ли иска, но подобни назидателни и насмешливи нравоучения, обобщаващи някакви неписани, според някой си правила, дразнят. Лекета и простаци има и на 20г. и на 30г.
Според мен ти изневерява, но дори и да не го прави в момента, държанието му към теб е пре достатъчно за да си тръгнеш и да въздъхнеш с облекчение, че си се отървала от това подобие на мъж.

И аз мисля така...

Общи условия

Активация на акаунт