Искам нова работа

  • 17 780
  • 173
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 035
цитата е пак от Джобса:
Цитат
По думите и това ще помогне на работодателите да избират хора от по-голма база,  което е било проблем в последно време.

А аз аджаба нея да питам, какво ще помогне на работниците това.  За нас от каква база остава да избираме работодателите....
За една позиция да кандидатстват 150 CV......и после що сме били бедни   #2gunfire

# 166
  • Мнения: 305
Moneyнадутите заплати са надути на фона на производителността.....айде все пак да отчитаме и това, че произвеждаме най-малко ......

 Twisted Evilи не ми казвайте, че работите за колкото ви плащат, щото не е така Peace

Айде сега, това пък какво би трябвало да означава?  Thinking

До последно преди да излезна в майчинство имах 10-часов работен ден (че и по-дълъг), и сега реват да се връщам...

Е, вярвай ми не работя за колкото ми плащат, работя за много по-малко от вложеното, убедена съм Naughty

# 167
  • Linz
  • Мнения: 11 619

 Twisted Evilи не ми казвайте, че работите за колкото ви плащат, щото не е така Peace

Айде сега, това пък какво би трябвало да означава?  Thinking
И това се чудя Rolling Eyes
Нашата фирма е много печеливша и оборота непрекъснато расте. Нали се сещаш, че това се дължи най-вече на работниците?! Заплащането следва да е адекватно на положения труд. Е да, ама като си на твърда заплата не се получава така Confused

# 168
  • София
  • Мнения: 44 106


Е, вярвай ми не работя за колкото ми плащат, работя за много по-малко от вложеното, убедена съм Naughty

мда...това с пълна сила важи за мнооогооо, мнооогооо от работещите...особено в София съм сигурна....в Търговище - може и да е друго....

# 169
  • Мнения: 1 897
Нашата фирма е много печеливша и оборота непрекъснато расте. Нали се сещаш, че това се дължи най-вече на работниците?!


Работата е там, че много малко работодатели се сещат и оценяват това. В болшинството случаи ако изобщо се сетят е постфактум, когато ненадейно и набързо загубят повечето от добрите си служители.

# 170
  • Мнения: 26
не знам дали постинга ми е точно за тук Wink
от известно време си навивам на пръста, че много искам да се занимавам с реклама. Образованието и настоящата ми работата ми нямат нищо общо, за момента е по-скоро хоби - правя клипчета за удоволствие Hug
Има ли някой идея къде мога да уча-по-скоро квалификационен курс-директно свързан с рекламна дейност?Отзиви за следдипломната квалификация на НБУ?
Мислите ли, че  е добра идея да подавам CVто си в рекламни агенции-бих работила дори на асистентска позиция, стига да е рекламна агенция?
Мерси  Laughing

# 171
  • София
  • Мнения: 44 106
коя по-точно след дипломна квалификация там....
аз съм карала рекламно-издателска дейност...или нещо от сорта беше.... но там се учат базисно съвсем някои програми от рода на фотошоп, корел, дори уърд..... т.е.  реално почти нищо не ти дава......

то зависи и какво разбираш под реклама изобщо, какво точно искаш да правиш.....

но общо взето повечето места в този бизнес търсят с опит хора.....преди всичко....

по-добре запиши една магистратура за 2 години отколкото след дипломна квалификация - повече ще получиш.

# 172
  • Мнения: 26
Имам предвид Центъра за продължаващо образование на НБУ- колебая се между "Рекламно-издателска дейност" и "Маркетинг и реклама", изпратих им запитване за по-подробна инфо, но не ми дадоха информация каква е цената.
Магистратура-също съм мислила, но трябва май да е в НБУ -на дтуго място не знам да се учи реклама, може би е вариант и Маркетинг в Икономическия.
А пък какво точно искам-и аз не знам......account, creative.
Човек като няма опит трудно се ориентира за какво става Rolling Eyes

# 173
  • Мнения: X
Имам предвид Центъра за продължаващо образование на НБУ- колебая се между "Рекламно-издателска дейност" и "Маркетинг и реклама", изпратих им запитване за по-подробна инфо, но не ми дадоха информация каква е цената.
Магистратура-също съм мислила, но трябва май да е в НБУ -на дтуго място не знам да се учи реклама, може би е вариант и Маркетинг в Икономическия.
А пък какво точно искам-и аз не знам......account, creative.
Човек като няма опит трудно се ориентира за какво става Rolling Eyes

Зависи какво точно искаш да работиш в рекламна агенция. Аз съм завършила в НБУ масови комуникации, специалност Продуцентство. Когато завърших нямаше още такива дейности и на много места нямаше работа. След това ме наеха в продуцентска агенция, която точно това прави - снима клипове, продуцира ТВ предавания и филми, огранизира концерти. Ако се интересуваш от подобни неща - това е твоята специалност. Рекламно-издателската дейност ще те вкара повече в издателския бизнес - книги, печатни продукти, издателства, книжарници и т.н. Маркетингът пък е съвсем отделна бира. По-добре реши какво точно ти се прави и се насочи към точната специалност, защото една голяма рекламна агенция се занимава с различни неща и те се вършат в различни отдели. И един съвет - ако искаш да работиш дори като асистент в рекламна агенция, трябва поне да учиш нещо свързано, шансовете да те наемат се увеличават многократно. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт