Луда комшийка

  • 7 152
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 052
#Crazy УжасТ, дано никога не попадна на такива и не-дай Боже, аз да изкукам така ooooh!

Joy Хи-хи-хи, това е супер!

И по темата: Мила, бягай в районното и подавай жалба за системен психически тормоз. Сигурна съм, че ако се наложи ще имаш и доста свидетели в твоя полза в името да другите съседи. Ако трябва се свържи и с предишните жители в апартамента ти. Гаранция и те са били на същото дередже. Успех! Peace

# 46
  • Мнения: 1 749
Много се съмнявам,че ще има някакъв ефект- и ние се принудихме да пишем жалби(то беше поради причината мъж ми да си има оправдание пред полицията,ако "случайно" забие някой и друг "токат"в муцунката на нежната половинка от семейството-това с панталоните...).Резултата беше подигравателната усмивка на кварталния и една бележчица,която се наложи да подписвам-предупреждение да не навлизам в конфликти ,целяща предотвратяването на физическа саморазправа от моя страна.Женицата беше подала жалба срещу нас,в която се казваше,че сме ги наричали "кучки"(това не съм го изричала,но на мъжлето й много му отива hahaha) и "олигофрени". Това последното беше го казала тя.Така е наричала и децата в детската градина.С прискърбие ще допълня ,че е била "леличка"в детска градина.Пенсионирана е....по болест.Надявам се някоя много лоша.

Но,разбира се,този случай е малко по-различен от моя...Жалбата може да има някакъв ефект.

# 47
  • Мнения: 97
Бре, явна във всеки блок има по една такава откачалка. Още не сме се преместили в новия апартамент, но преди два дни ни слагаха климатик,има една баба през етаж под нас - когато започнали да пробиват сената - като писнала, щели да и съборят стената /интересно как   newsm78/. Наложи се ние да ходим да се караме и да бдим докато го монтират тоя климатик. Ужас - тия хора като си нямат работа се чудят какво да правят.
iskrenaдано се укротят тия!Не заради друго ами ще ви се скапят нервите, а на тях нищо няма да им има.

# 48
  • Мнения: 4 116
Подавай жалба ! И съвсем подробно и лееко преувеличено опиши всичко. Ако  можеш да си пофантазираш, още по- добре.
За стреса да ти звъни съседката отдолу през ден съм наясно - отвратително е да очакваш при всяко звъннване да чуеш крясъци и обиди. Нашта поне се кротна, примири се един вид  Laughing С мъжа й си имаме приказка и все му се извинявам на  човека за неудобството, което им съзвдаваме, но не мога да направя нищо. С 2 малки деца - при това момчета.... ми трябва да ги вържа, за да не създават шум. Никога не съм шумила нарочно, старая се да озъптявам храпетата  Mr. Green но е мисия невъзможна понякога.

А имаме и други съседи, с които само една нощ се стигна до ... кнофликт(меко казано) Към 2ч посреднощ пускаха музика до дупка и я спираха, така в продължение на един час - жива гавра. Поне да си я слушаха силно, ще се унесе човек и ще заспи. А то -5 минути до дупка, 5 минути тишина. Та имаше малко саморазправа, тупа -лупа... после и полиция викахме, онези не отвориха, покриха се. После жалба писах. Мъжа зачезна на нейде, май досие е имал... Извадих си и медицинско. Полицаите най- накрая го открили, казали му някой нещица. И сега си живеем щастливо и задружно  Mr. Green Той ме заобикаля на 5 метра и грам музика не се е чула от тях вече година.
А въпросния мъж беше налитал на бой на жени от входа - пенсионерки. Та и те щяха да идват да свидетелстват в моя полза. Ама не се наложи. Свиха му сърмите и се кротна. И жените не закача сега.

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Ако харесваш животни си вземи куче. Това го казвам напълно сериозно, защото така се решиха проблемите ми с откачалката под нас. Понеже на лелчето и пречеше шума от чехлите ми (може би и като дишам и вдигах много шум) правеше скандали и чак налиташе на бой. От полицията са свикнали да им се оплакват от луди, но нищо не могат да направят.
Съседката спря да идва, защото "без да искам" изпусках кучето на площадката пред нашия апартамент. За мен остана удоволствието да си представям как се чуват кучешките нокти по теракота Mr. Green

 Peaceсупер  отмъщение

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 647
то това ако е луда комшийка... не ти пожелавам да ти се пада моята  Crazy
Пишеше непрекъснато писма, в които ни кълнеше да умрем, да има за всяка врата ковчег... (не ми се мисли, нито говори), викаше през прозореца разни глупости и ни обвиняваше, че влизаме у тях през ключалката да я крадем  smile3511 даже ходеше през 1-2 седмици в РПУ-то да се оплаква, че сме й откраднали мръвката от манджата, гащите, зеления пластмасов 2 сантиметров кламер, който седял в левия джоб на любимото й сако от 45 година, което носела на среща с еди-кой си... (това последното си го измислих, но все в тоя дух бяха нещата) и освен това звънеше по телефона по няколко пъти на ден (и на нощ) за да каже "Крадци! Не ве е срам да ми крадете бялото брашно!" Поне ни уведомяваше какво сме откраднали най-описателно  Rolling Eyes Това продължаваше от 2004 година до август 2008- даааааа, на тоя етап сме се отървали. Пуснахме жалба тука от входа (понеже всички я крадем и естествено от всички търси възмездие) и се пусна дело по случая - тя не дойде, смени си жителството  #Crazy е така гледах, когато съдийката прочете това и че въпросната иска делото да се гледа в града, в който се е преместила  #Crazy  #Crazy ново двайсе. Обаче това се сметна като разиграване на съдебните власти и делото се пусна в ход без нея. След 2-3 часови четения на писма (тоя път носех само 35, понеже от 2004 до 2008 ни ги прибираха от РПУ-то уж да ги пазят, ама не са ги опазили явно) и свидетелски показания, беше решено да бъде прегледана от психиатър, но дълго не можеха да я открият. От 2 седмици си е тук въпросната, но все едно не е-направо е раайй  Crazy Та да не ви пука, че има и по-лошо  Stop

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 22:59 от unchita

# 51
  • Мнения: 376
искам да те питам нещо на лични , разчисти си кутията

# 52
  • Мнения: 2 336
а на мен дали ще ми обърнат внимание в полицията ако подам жалба по този въпрос http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=338781.new;topicseen#new  newsm78

# 53
  • Мнения: 551
iskrena,
искрено ти съчувствам защото и ние сме със същия проблем. Под нас живее една ,,,, на която и пречим докато ходим, спим и дишаме. Била ни чувала. Пълно безумие.
Незнам какво да ти кажа освен да приложиш това което са ти писали и останалите, не и иобръщай внимание и се съобразявай  в интервалите 14-16ч и 22-06ч.

# 54
  • Мнения: 376
Комшиите ви да не са мъж и жена на около 35 години тя дебеличка и пъпчива а той мазен и тънък. Ако някои ги познае в това описание  да ми пише. Кошмарни са тия ей боже.

# 55
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Във всеки вход задължително си има и по един луд. В един момент от полицията изобщо престават да идват. И да напишете жалба за тормоз, тя пак после ще ви прави мизерии и ще ви тормози - личен опит. Лудият си е луд.

Не съществува никакъв легален начин да въздействаш на лудия. Само с добро става, и ако той сам реши да се осъзнае. Всичко друго е causa perduta. Съседът над наши приятели цепи дърва на балкона, който се намира над техния балкон, който пък е усвоен, и на практика е част от спалнята им. Цепи ги през нощта. Приятелите ми са лекари и работят на дежурства. Опитали са всякакви начини, за да го накарат да спре. Нито един от тях обаче не сработва. Нито с добро, (вкл. и с любезно предложение да му ги нацепят наемници всичките на куп, за да не се налага ежедневно цепене, като разноските се поемат от приятелите ми), нито с лошо, нито с домоуправител, нито с полиция, нито с нищо. Просто цепачът си е решил да ги тормози, и толкоз.

# 56
  • Мнения: 7 640
Не съществува никакъв легален начин да въздействаш на лудия. Само с добро става, и ако той сам реши да се осъзнае. Всичко друго е causa perduta. Съседът над наши приятели цепи дърва на балкона, който се намира над техния балкон, който пък е усвоен, и на практика е част от спалнята им. Цепи ги през нощта. Приятелите ми са лекари и работят на дежурства. Опитали са всякакви начини, за да го накарат да спре. Нито един от тях обаче не сработва. Нито с добро, (вкл. и с любезно предложение да му ги нацепят наемници всичките на куп, за да не се налага ежедневно цепене, като разноските се поемат от приятелите ми), нито с лошо, нито с домоуправител, нито с полиция, нито с нищо. Просто цепачът си е решил да ги тормози, и толкоз.

 Shocked

# 57
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ами да, Фокси, приятелите ми в момента са в процес на продажба на апартамента. Ще се местят заради цепачът. Те са с малко дете, и се притесняват, да не вземе съвсем да откачи и да им направи нещо на детето, защото колкото са по-настоятелни те с молбите си, толкова повече се възбужда онзи.

Впрочем, и аз имам сходен проблем със съседка, който съм излага и тук.  Лоша работа е това.

Общи условия

Активация на акаунт