Мъничко остана - през СЕПТЕМВРИ ще гушкаме сладка изненада!

  • 12 117
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 9
Айде да е жива и здрава Тамара вече. Ама то така свикнахме с това Марсиана, че сега малко ми е терсене  Joy
Уанде, малеее ти 2 дена ще се разплуеш направо бе   hahaha Какво ще правиш толкоз много време да ти се чуди човек  Joy Joy Joy То добре че ти смениха датата, че иначе до петък щеше да я откараш сигурно.  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 571
ООхх как преядооох!Не мога да дишам вече!Това бебе ще е много дебело да знаете от мене!!
Еее да и е честито името на Тамара!! Heart EyesМного е хубаво!!!
От тука като гледам ако не избързат бебоците си имаме 3 на 29!!Абее тоя август месец много бебеносен за септемврийските мами Mr. Green

# 77
  • Мнения: 0
Шейла, наистина нямам търпение да почна да свалям. Чувствам се все едно от огледалото ме гледа друг човек и ми е много стресиращо. Брат ми не ме беше виждал половин година почти и като си дойде от Германия преди две седмици ме зяпаше и казваше  - "леле не мога да те възприема още такава, толкова ме напушва на смях" ooooh!
Мацки аз покрай ваште ранни раждания почнах да развивам комплекси, че закъснявам с раждането, а все пак имам 10 дена до термин все още!
За спането на бебето - и аз съм чела по книги и по интернет сайтове не тази тема, че бебето се слага по гръб. И така мисля и да правя.
Сонче, много ти съчувствам за вената. Аз от 10 години имам такива проблеми и непрекъснато се съобразявам с това. Много е гадно, но мисля, че при теб ще отшуми веднага след раждането така че - още малко потърпи Hug
Муце, ти яак ме изненада! Да ти е жива и здрава сладката Тами!

# 78
  • Мнения: 21
Еееее Уанде, значи ще сме бойни другарки на една и съща дата  Hug

Муцито какво хубаво име измислила, макар че това детенце милото сигурно ще му казват с любов и Марсианка с такава цветуща мама  Mr. Green Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 571
А някой знае ли къде се загуби Мона newsm78Нещо отдавна не е писала!!И се притеснявам вече с това нейно желязо!!!
Мона отчети се миличка Hug
Почнах и аз като Шмати да издирвам мамите ни  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 400
Мари-и аз това си мислех,ама забравих да пиша-че по едно и също време ще лягаме на заколение newsm57
Джулка- smile3534 Hug
Да,бе-къде изчезна Мона newsm78Ама аз все се надявам,че са записали телефоните на Суит и Асето и би трябвало да сме информирани WinkАма знае ли човек newsm78
Шмат-абе сега видях какво си замислила за изписването-акушерката да подаде бебето в стола за кола на таткото Joy Joy JoyАма,я да те питам-вие с кола ли ще се прибирате у дома???Или с мотор LaughingТи трябва да си вземеш столче за мотор Joy Hug

# 81
  • Мнения: 2 123
Ваня, добре дошли у дома със сладкия Нико  Heart Eyes За облеклото - на мен лично ми се струва леко това боди без ръкав..., но както Мирка те е подсетила - пипни му прасците и ръчичките пред лакътя. Ако са топли, значи е ок. Все пак аз бих си го държала по дълги памучни дрешки, босичък.
Сонче, и от мен съчувствие за вената  Hug
Луси, за кърменето и спортуването - не се препоръчват активни занимания и натоварвания през първите 6 месеца от кърменето. Бяхме го обсъждали това преди, може би си пропуснала. това е така защото при изпотяване в следствие активни физически занимания и бързо сваляне на тегло от организма в майчиното мляко се отделят токсини и други вредни вещества, които влизат директно при бебето. Иначе разделното хранене като цяло не пречи на кърменето,но докато детето е само на кърма е добре д апропускаш разтоварващите дни /24часа плодуване напр./
За комплекта за изписването - подготвира съм 2 екипа - един по- плътен с плюшено якенце и един по-тънък. както вече писах, аз съм против готовите комплекти.
Иначе за облеклото - когато сме в къщи, бебешора си е по удобни домашно - пижамести дрехи  Wink За мен това са тези целите с копчета отпред/отзад/ дълъг ръкав и дълги затворени крачолчета. Но за мен това са си пижами Peace За разходки навън обичам "човешките" дрехи, които не е задължително да са неудобни  Sunglasses Иначе за моята мома рокли още не съм купувала. И не мисля да купувам засега.
Уанде, не остана и при теб "служба"  Hug
Наистина доста мами се събират с дати за секцио до края на седмицата. Ще ви мислим,момичета, и ще сме с вас!
БАЕ, наслади си се на последните ти дни съвсем сама  Simple Smile Аз обичам да имам такива моменти, въпреки, че откакто родих, почти не съм имала период да се отпусна спокойно със себе си. А за възрастта и болежките, конкретизирай долната граница на дъртите, да знам - влизам ли  и аз,че болките са  ooooh!... абе не е като да ги няма

Хайде  стига толкова засега...


аааа забравих да ви кажа, че днес си изкарах акъла. пишках при майка ми и се избърсвам и какво да видя - хартията на розови ивици... За части от секундата ми стана зле направо /нали знаете, че преди 15 не искам да раждам/. После чатнах, че самата хартия е на розови рози  Crazy

# 82
  • Мнения: 82
Момичета, днес нещо не се чувствам добре, от сутринта 4 пъти посетих WC-то, болят ме адски силно гърба и кръста, място не мога да си намеря. Не знам какво ми става... smile3518 Надявам се да не се разболявам само...

# 83
  • София
  • Мнения: 3 121
Ванче, добре дошла, радвам се, че се разписа!  Hug

Иринче, впечатлена съм от твоето голямо момче.  Peace Явно желанието му за самостоятелност е вече много силно. Това е хубаво. Ще го огрее ли да остане да живее сам?  Wink

Моите деца това лято се сближиха още повече. Имам чувството, че с всяка изминала година сякаш разликата помежду им, която и без това е само четири години, се стопява. Интересно ми е как ще им се отрази на отношенията появата на бебето. В началото, като забременях, се страхувах, че синът ми ще се почувства потиснат, но се получи точно обратното- сякаш израстна още повече в очакване да стане "двоен" батко.

Имам въпрос към майчетата с термин в началото на септември- започнахте ли да си получавате майчинските от НОИ? Моят болничен започна от 13.08, трябва да е бил внесен в НОИ на 18.08, и се чудя дали ще спазят 15-дневния срок и кога реално ще започна да ги получавам.... newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 7 673
.аааа забравих да ви кажа, че днес си изкарах акъла. пишках при майка ми и се избърсвам и какво да видя - хартията на розови ивици... За части от секундата ми стана зле направо /нали знаете, че преди 15 не искам да раждам/. После чатнах, че самата хартия е на розови рози  Crazy
Joy Joy Joy hahaha Добре сме всичките!  Hug Joy
lanvinka, а да не би да раждаш?  Heart Eyes
sweetkids_mama,   Hug  не съм решила още, но не е невъзможно и да го огрее Wink
Браво и на твоите деца!

# 85
  • Мнения: 82
не знам, едва ли, докторката ми ми каза, че съм щяла да пренося. Нямам контракции, но всичко ме боли... Weary

# 86
  • Мнения: 21
Ирина, момчето ти наистина е страхотно   bouquet
За варненските мами - аз днес посетих магазин Рошко, не знам дали е вярно, но според продавача само там се продават помпи и други продукти на Медела, имаше от 50 до 150 лв
иначе във Варна съм била още само в Хиполенд-а, ама той си е същия. утре мисля да скокна до Штъркел и Премаман, не че имам нещо да купувам или поне не се сещам. едно термометърче само май  Mr. Green
lanvinka да нямаме още едно бебенце  Hug
 ooooh! забравих за болничния за пиша : аз съм в болнични от 24.07. мисля че на следващата седмица ми занесоха болничния в НОИ, защото бях много изненадана, когато още на 07.08. получих парички. обаче не мога да отгатна за колко дни е сумата, просто смятането би ме побъркало  #Crazy ааа даже и получих смс, че са ми превели пари

# 87
  • Мнения: 571
lanvinka не могат да ти кажат със сигурност дали ще преносиш или не newsm78Все пак ако ставаше така всички щяхме да знаем кога точно ще родим Hug
Суит аз не чакам болничния по-рано от края на септември!!На 5ти август си дадох документите във фирмата..казаха ми че може би ще ги занесат в НОИ началото на Септември което ме разби  #CrazyНо и да са ги занесли по-рано пак не мисля,че ще се спази някакъв срок!В България живеем все пак #Cussing out #2gunfire
Иринни мила и аз съм така като тебе!!Все съзерцавам тоалетната хартия да не би да има нещо!!И гащите си инспектирам едва ли не с лупа ooooh! hahaha

# 88
  • София
  • Мнения: 7 673
Мире, и аз като вас с адаша - в един отбор сме  Joy
Мари, мерси. Но той наистина си е голям!

# 89
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Добър вечер!
Да изкукам и аз, че днес не съм влизала - има изложение в Добрич, та отидох да видя колегите и така.  Peace

Аз обаче трябва да питам за СПАНЕТО. Защо по гръб, аз си знаех за настрани???? Ами ако е по гръб и тръгне да повръща? Или се има предвид по гръб, НО с главичка настрани? Моля, просветете ме, особено по-опитните и чели мами.  Praynig
  bouquet  bouquet  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт