Мъничко остана - през СЕПТЕМВРИ ще гушкаме сладка изненада!

  • 12 100
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 934
sunshine3, аз взех точно тия новите на БЕБЕТО, памучните с тънка пелена. 55лв. Зеленичко. Убеждаваха ме, че това били летните комплекти, но това много ми хареса.
А изпра ли ги вече? Свиха ли се нещата? И какво като е лятно...Тази по-дебелата пелена, която гледах я има отделно, в комплект с шапка и ботушки. Ето:

# 61
  • Мнения: 6
Здравейте мамчета,

Влизам да се отчета, че от болницата така и не успях да се включа повече. Изписаха ни още вчера, заедно с Дидка и Тео. Какъв сладур беше само да знаете, с риза с дигната яка, специална прическа и "комбо" панталони. Ние с Нико тръгнахме последни към 4 часа следобед и също бяхме много готини и сладки. Вкъщи сме от снощи и малко ми е объркано още, защото сме сами с таткото, но днес вече се окопитихме. Нико е послушен, поне засега Wink, имаме малко жълтеница, нищо необичайно. Аз също съм ок, с едно голямо изключение - кърменето ми е голям стрес. Нико е мързел и не ще да захапва, понеже аз до вчера нямах кърма и трябваше да яде от шише, сега пък аз се потя над помпата ooooh! и хем имам кърма, хем не мога да я изцедя. Чакам с нетърпение Асето да се съвземе, че да организираме една среща за кърмаческите техники вече с мъничетата на ръце, че на теория всичко изглеждаше много лесно, но ето че при мен не се получава още. ooooh!

В последните няколко дни много бебчета са се появили, страхотно  Hug Честити сладури на Neni78, mi6lence и sunnshine, danip и Муциту!
Много ми се иска да се включвам по-често, че ми липсвате, а и много ценни съвети пропускам, ох дано влезем скоро в ритъм.  Praynig
А как ги обличате бебоците в тая жега , аз се притеснявам да не го прегрея или пък да не му е студено. В стаята е 27 градуса в момента и сме по боди без ръкав и чорапки, с едно памучно одеалце, не знам много ли е, малко ли е. По никакъв начин не мога да усетя по неговите реакции как се чувства newsm78

# 62
  • Мнения: 93
Ей Ванче, добре дошла  Hug
По нослето скъпа ще го усетиш - пипаш го по носа, ако е студен, значи му е студено. Ако не е - е ок. Обратно ако пък му е топло - ще е кисел, зачервени бузи, може да помрънква и се образувал някакъв бял триъгълник около носа и устата ...Ще му свикнеш.

За комплекта за изписването - аз си взех един с тъничко боди с дълъг ръкав, гащеризонче с дълъг ръкав, шапка и ръкавички от средно плътно трико. Нищо друго. Отделно си имаме и памучни и поларени и по-дебели подплатени пелени, та според времето ще комбинираме и без това всичко е синьо  Mr. Green.

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 18:44 от Dianchence

# 63
  • Мнения: 883
Не знам дали пуска... Свеки взе комплекта, както и всичко останало, което съм купила. Тя ще го пере и глади. В събота ще ходим при тях и ще проверя ако ги е изпрала. Но дебелата пелена не я видях в магазина... а не ми я и предложиха. newsm78

# 64
  • Мнения: 4 161
Зависи какво ще е времето при изписване. Аз взех тънко памучно одеало и едно поларено. Майка каза, че ще подготви и двете.
Само съм се престарала - взех панталон и яке - подплатени. Много е топло за тях. Така, че ще бъде облечена в памучни дрешки.
Вчера установих, че не са ми пристигнали едни като обущета за изписването. Та ще е с чорапи. Но няма проблеми.

# 65
  • Мнения: 125
Аз купих от по-плътните комплекти. Ами все пак есен иде. Ако е жега на изписването, просто ще е облечен Марти в нещо друго, голям праз. Всичките ни дрешки са хубави Simple Smile
Аз мисля таткото да даде направо кошчето за кола на акушерката, там да сложи бебо...к`во ще кажете?

# 66
  • София
  • Мнения: 372
аз да ви кажа - малко ми писна от тези готовите комплекти да ги гледам + това слагат толкова много и безумни неща върте лигавници, шорти и 65,00 лв. не ми е за парите, но не е задължително да харесам всичко, което са сложили. каквото ми трябва, мога да си го купя и без да е в огромния "комплект за изписване", а и все такива едни еднакви ми се виждат  newsm78
и накрая взех това :



много нежничко ми се видя  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 21
еееее нямате смогване  Hug
Веч, много благодаря за новата тема   bouquet
Диди, невероятниииии снимки, страшна си  smile3501
Соня, гушки мила и дано ти мине по бързо, предполагам че много боли  Hug
аз ще пробутам по-голямата част от гладенето на маменцето  Embarassed
за изписването - и на мен не ми харесват готовите комплекти, поне тези които съм видяла. ами те са с едни страшни рисунки или някакви изумени шапки, все едно майтап ще си правим с бебето  Crossing Arms аз взех от фокса едно комплектче бяла блузка, бледо розово панталонче и розова рокля на бели точки - уникално сладка  Heart Eyes и понеже не издържах  Mr. Green купих и едно бяло боди - с дълги крачолчета и бвз ръкав с мики маус отпред а отдолу с моряшка фланелка, после и едни буйки моряшка разцветка, мнооого яки. ако случайно е момче с това ще го изпишем. имам си едно розово и едно синьо одеалце и е 6  baby_neutral

# 68
  • Мнения: 571
Ваня много се радвам,че се отчете Hug HugМиличка не знам дали помниш какво сподели Иринии на последната среща/последната,на която аз присъствах/относно това по кое ще познаем дали на бебето му е студено!!Заради циркулацията на кръвта тя посъветва да се ориентираме не по носле и ръчички ами по предмишнички/мекото месце между лакътя и китката/и по крачетата над глезените PeaceАз поне така съм го запомнила-разбира се тя ще се появи и ще каже дали съм права!!Ще се справите със кърменето само трябва да си упорита!!!Защо не го слагаш на гърда и той да се опитва да суче!!Нали все казват че най-добрия стимул на кърмата е самото бебе и че помпата не може да го замени!! newsm78
За изписването започвам да се замислям над тея компелкти и се чудя дали да не и взема едно рокле примерно или поличка и блузка newsm78Че тея бодита ританки и без това ще ги гледаме всеки ден в нас,пък това си е официално събитие FlutterТрябва да сме красиви!!Както мама няма да се прибере по гащи така и беба да е модерна ми се иска!Има ли такива мънички за новородени роклички и полички и костюмченца за момичета

# 69
  • Мнения: 4 161
Мирка, има роклички и сукмани. Много са сладки. Но бебенцата са много малки. и освен ако не са като Любчо на Асето - над 4 кг - най-вероятно ще са почти кожа и кости. Гледах едно бебе, облечено в рокличка. Малко смешно й седеше.
Иначе и аз купих 2 роклички за новородено. Но мисля на изписването да е с панталон, боди и яке.  Не ми се иска да е в пижамка-гащеризон.

# 70
  • Мнения: 571
И аз точно това не искам-да е бебешки облечена!!И се чудя как да го направим!!Ами ще взема примерно или рокля или костюмче и като се роди ще преценим дали ще и седят добре и ако да ще я изпишем така!Ако ли не с бебочески дрешки!!А то всъщност под рокличката ще трябва да има нещо предполагам,че то може и да е хладно вече newsm78

# 71
  • Мнения: 1 226
Поздрави от Муцата. Добре са. Марсиана е Тамара, да знаете, ей. Звучи страхотно. В петък се прибират.

# 72
  • София
  • Мнения: 7 673
Съни, аз съм подготвила 2 комплекта Единият е с плътна пелена, боди с дълъг ръкав и плюшено костюмче. Другият е с тънка пелена, боди с къс ръкав и тънко костюмче. Това, защото мога да родя както на 30, така и на 10-15 градуса.
Шейле, ами мъж си е. Това имах предвид одеве. Ей го сега цяло лято ходи на работа, не е почивал изобщо ваканцията - това по негово желание. Той си реши, той си намери работа. Вечер се прибира в 22-23 часа. Сега ще се местим в друго жилище, той се пазари да си остане тук...сам...Та така....
Ванче,  Hug

# 73
  • Мнения: 400
Веч-мерси за темата HugИмам въпрос към теб-защо ти е ревливо???Изненадана съм...... ConfusedА!И още нещо-днес ми смениха датата за секцио-29.08..Ох,аман вече.Накрая сигурно ще родя на съвсем друга дата Joy
Стелка,Деси-ама много съм благодарна за медала newsm53Днес мисля,че ми беше последният работен ден,прибрах си багажите,така че няма да ходя близките няколко месеца/да е живот и здраве Praynig/Джулка-виждаш ли-имам 2 дни почивка-ха-ха Joy
Мариамка-това с изцеждането на гърдичките на твоята девойка ме изуми CrazyУжас!
Да е жива и здрава Тамара HugВече не е Марсиана Joy
Ваня-успех с кърменето Hug

# 74
  • Мнения: 1 226
Абе и на мен ми е ревливо, ама много. Направо полудявам от нерви. Обаче защо, незнам. Т.е. Иван много ме дразни, но едва ли е само това. Той и нищо да не прави, пак ме дразни.

Общи условия

Активация на акаунт