когато ТОЙ пази "спомени" от някоя....

  • 5 702
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 761
Всеки човек е различен все пак  Peace

Аз каквото искам да запазя съм го запазила без да ми трябва да го имам на хартия и т.н. Други пък си ги пазят

# 16
  • Мнения: 2 388
Всеки човек е различен все пак  Peace

Аз каквото искам да запазя съм го запазила без да ми трябва да го имам на хартия и т.н. Други пък си ги пазят

Така е. Много си права. Simple Smile
Аз пък обичам да горя снимки.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 761
Всеки човек е различен все пак  Peace

Аз каквото искам да запазя съм го запазила без да ми трябва да го имам на хартия и т.н. Други пък си ги пазят

Така е. Много си права. Simple Smile
Аз пък обичам да горя снимки.

Аз ги режа с ножица  Blush Не сме добре ooooh!

# 18
# 19
  • Мнения: 407
като видя нещо такава и ми се изправя косата.става въпрос,когато без да искам попадна на нещо на което не е трябвало да попадам. Sick

# 20
  • Мнения: 18
Просто спомени няма лошо!

# 21
  • Мнения: 1 425
като видя нещо такава и ми се изправя косата.става въпрос,когато без да искам попадна на нещо на което не е трябвало да попадам. Sick
ами спри да се ровиш.
Или си хвани гадже на 15 - има шанс да няма никакви спомени за криене.

# 22
  • Мнения: 139
Имам спомени, мили и трогващи и от другите имам. Нядявам се имам и бъдеще. Мисля, че всеки заслужава това право.
Човекът до мен е свободна личност с право на минало, настояще и бъдеще, което може да избира дали иска да споделя, или не с мен.

Ако се окаже, че човекът до мен няма/не е съхранил спомен за нищо от миналото, ще се усъмня, че е способен да оценява и чувства и много сериозно ще се притесня какво прави около мен.

# 23
  • Мнения: 2 448
като видя нещо такава и ми се изправя косата.става въпрос,когато без да искам попадна на нещо на което не е трябвало да попадам. Sick

Ако sms е от днес, разбирам , че не ти трябва преса да си изправиш косата ,но иначе.  Wink

Аз съм горила спомени в лицето на  мъжки боксери. Представи си само, ако ги бях оставила и си ги обличам от време на време пред сегашния си мъж.  Mr. Green

Та това ми е мисълта, след като не се налага да си изгориш нещата , които ти навяват на тези спомени, значи всичко е минало и не пречат.

# 24
  • Мнения: 2 388
Аз съм горила спомени в лицето на  мъжки боксери. Представи си само, ако ги бях оставила и си ги обличам от време на време пред сегашния си мъж.  Mr. Green

Та това ми е мисълта, след като не се налага да си изгориш нещата , които ти навяват на тези спомени, значи всичко е минало и не пречат.

Много точно казано. Peace

Явно се събрахме пироманки тук. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 176
....веднага отреагирам с изгарянето и "обезкостяването" им

# 26
  • Мнения: 2 229
Аз си пазя стари смс-и, не означават нищо, просто си ги пазя за спомен, и аз не знам защо. newsm78
Може би ако аз намеря нещо такова би ми станало малко кофти, но само на момента.

Обаче в момент на гняв съм трила любовни мейли и сега умирам от яд, защото от сегашната ми гледна точка са били тооолкова забавни и много бих се смяла да си ги чета, ама няма... Mr. Green
Затова вече всичко ще си пазя. Whistling

# 27
  • Мнения: 17 546
Ами и двамата пазим. Даже преди години разглеждахме снимките, четяхме писмата и си коментирахме минали отдавна връзки. Няма нищо странно в това. Аз съм приела този човек с миналото му, но той напълно споделя с мен настоящето. Това е важно!

# 28
  • Мнения: 301
Ами и двамата пазим. Даже преди години разглеждахме снимките, четяхме писмата и си коментирахме минали отдавна връзки. Няма нищо странно в това. Аз съм приела този човек с миналото му, но той напълно споделя с мен настоящето. Това е важно!

 Peace няма да повтарям Балу с тази разлика, че нямам никаква идея в момента, в кой кашон в килера се крият тези мили спомени.  Mr. Green Това за мен значи, че и двамата не ги пазим, защото искаме да се връщаме назад, а по-скоро за да можем да си припомним откъде идваме и къде сме стигнали заедно.

# 29
  • Мнения: 919
Лошо няма според мен.
Щом са само спомени...

Общи условия

Активация на акаунт