кога да спрем?

  • 5 782
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 122
Как кога да спрете... зелено - премини, жълто - навлизането в кръстовището забранено, червено... ето тук трябва да спрете - на червеното...  Whistling

# 76
  • Мнения: 257
Би трябвало сама да знаеш дали си заслужава любовта в повечето случаи е сляпа

# 77
  • Мнения: 467
Ами, веднага му казвам какво искам в живота и защо той не отговаря на моите критерии. Случи се веднъж да херсам един, но бил женен и разделен (даже не разведен) и с дете. И той искаше просто да си живее с друга, но да не се развежда. Видях го два пъти и го отрязах, не мога да правя такива компромиси, от които ми зависи живота.

# 78
  • Мнения: 1 475
От личен опит те съветвам, ако можеш не започвай нищо.
Аз за съжаление го започнах и сега 2 години по-късно не мога да спра.А той ми обещаваше какво ли не семейство, деца.Когато аз казах добре да го направим отговорът беше ама как да я оставя жал ми е за нея(приателката).
За мен останаха само сълзите защото се влюбих и малко секс понякога.
Не започвай!!!!!!!!!

Имах приятелка в тази ситуация, казвам имах, защото след две години мъки и от негова и от нейна страна- най-накрая се събраха да живеят заедно и сега са изключително щастливи напук на всичките и приятели, които и казваха, че той само се забавлява с нея и никога няма да зареже жената с която живее- тя не послуша никой-много е влюбена! Пък жената дето той нямаше смелост да остави, защото му беше жал за нея, се оказа, че през това време и тя си имала друг мъж пък живееха заедно! Така, че истории много, и ако си струва човека опитай, но и аз като другите ще кажа, ако е женен и има дете го забрави!!

Общи условия

Активация на акаунт