как сте с тайминга?

  • 4 561
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 223
На 37 съм ... Embarassed имам дъщеря на 10 години и две близначки на 7 месеца.....такова щастие няма на света ...мнения много ..обаче..заради тях се  справям Hug Hug Hug
Така си представям перфектното развитие на моя живот!   bouquet
Годините от 25 до 40  Peace са ОК

# 16
  • София
  • Мнения: 2 006
Аз съм от позакъснелите - на 30 и чакам първо бебче.
Скоро срещнах една състудентка. На 33 станала баба Shocked Ама тя изглежда на 25, а дъщеря и все едно и е сестра.

# 17
  • Мнения: 2 111
На 27 години съм с бебе на 10 месеца и ми е много добре.След 3-4 години мисля да си направим още едно бебче.

# 18
  • Мнения: 9 052
Годините от 25 до 40  Peace са ОК
... между 35 и 40 не е мног осигурно , та не zнам дали е ОК да се чака тоzи влак   newsm78

# 19
  • Мнения: 3 092
jabata_dil   станахме 2 .И на мен след 35ми се види късничко някак си .... ама то си е Божа работа де - имам предвид ако правиш опити и не става  ама ти  май само като мен седиш и се почесваш , а  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 672
Незнам дали защото млада родих - на 23, но моето виждане е че до 30 трябва да се приключи с бебераждането...
А дали 2 или 3 въпрос на личен избор и възможности!

# 21
  • Мнения: 9 052
jabata_dil   станахме 2 .И на мен след 35ми се види късничко някак си .... ама то си е Божа работа де - имам предвид ако правиш опити и не става  ама ти  май само като мен седиш и се почесваш , а  Laughing

ами тъкмо малкото се кротна, намираме време zа раzходки, екскурzии, като си поседим на тв то до късничко няма кой да ни буди нощем и на другия ден се ядва ... не търчим непрестанно с някаква количка иz квартала, че малкия има колики ... и ... гледам тук бебче , там бебче и ме хваща носталгията ... ама двоуменето ми е в пълна сила  Wink

# 22
  • Мнения: 227
Аз съм на 23, с едно беб4е, живот и здраве след 3-4 год да си имаме и второ. Хубаво е според мен да си млада мама, но пък малко трудни4ко, затова браво на смелите многодетни майки Simple Smile Peace

# 23
  • Мнения: 2 960

Скоро срещнах една състудентка. На 33 станала баба Shocked Ама тя изглежда на 25, а дъщеря и все едно и е сестра.

тя ,че изглежда на 25-добре ,ама щерка и колко е годишна ,та да я дари с внуче и с титла"млада баба.И на 18 да е родила щерката  -туй дете на 15 ли ще да е??????"???? #Crazy

# 24
  • Мнения: 1 187
На 28 г с три годишен син, бях бременна, но за съжаление го изгубих, но това - колко и кога всеки си решава, моя роднина роди на 38г второ с 18 години разлика между двете, така че от теб зависи ( е, трябва и малко помощ от мъж Joy)

# 25
  • Мнения: 3 268
Годините от 25 до 40  Peace са ОК
... между 35 и 40 не е мног осигурно , та не zнам дали е ОК да се чака тоzи влак   newsm78
Кое не е сигурно?Аз на 37г. родих второто си дете,на 41г. прекъснах нежелана бременност,че 3 много ми се виждат на мен.Ако не пия хапчета,на секундата съм забременяла.Много е индивидуално това.

# 26
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
На 27 съм и имам бебче на 3м.Бих искала да имам второ със сигурност,но поне след 4-5г.

# 27
  • Мнения: X
На 28 с две деца.
И аз мисля, че до 30 е добре да се приключи с бебераждането.

# 28
  • Мнения: 6 713
Аз съм на 27г., родих на 26г. По-добре е да е по-млад човек, че да има повече сили Mr. Green
Говорих с една позната белгийка, тя роди на 38 първото си дете, и като я питах за второ, и тя каза, че може да няма второ, че станало много късно вече да ражда.
И аз мисля, че до към 30г., 30 и нещо е добре да се приключи с бебеправенето. Нали и кариера трябва да се прави Mr. Green

С две думи:
1. бебета
2. кариера

 Grinning

# 29
  • Мнения: 9 052
аz ен съм фен на кариерата мъжа ми да се трепе в таzи наска ... аz по скоро предпочитам пътуванията  Wink

Общи условия

Активация на акаунт