как сте с тайминга?

  • 4 564
  • 134
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7
На 29 год. с едно палаво момченце на 5год и 4мес.Започнахме да бебеправим второ,но още не е станало-дай Боже по-скоро да се случи чудото.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 730
Абе то лошо няма - хубаво е да си поживееш и после да раждаш. Аз много добре си спомням обаче как ми се подиграваха другите деца, че родителите ми са стари. Майка ми ме е родила на 30  Shocked Е, вярно, тогава времената бяха други....
Иначе, за протокола, аз ударих кьоравото с 2 наведнъж на 32 Simple Smile Не знам дали ще се навия за още.

# 62
  • София
  • Мнения: 39 807
На 29 с 1вото. И сега на 36 (без 3 месеца) с 2ро.

# 63
  • Мнения: 2 090
На 27 съм с едно детенце на 2г.3м., и второ на път  Simple Smile Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 9 973
на 24г. с 1 бебе

# 65
  • София
  • Мнения: 17 592
Наближавам 35... Какво имам се вижда... Дай Боже, искам още 2...

# 66
  • Мнения: 9 052
селин на 23 кой е zавършил уни? да не искашда кажеш, че повечето ти състудентки имат деца? това пък на мен не ми се струва много навреме , но вееки с раzбиранията си  Wink
Кати успех  Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 11 733
На 25 родих първото си дете,на 33 без 3 месеца второто си дете.Всеки с късмета си!

# 68
  • Мнения: 1 341
На 24г. с дете на 2 г. Simple Smile
Искам още деца, но след няколко години. Мечтая си за близначета. Praynig

# 69
  • Мнения: 769
На 29г живот и здраве чакам първото си дете. Исках по-рано, но божа работа - не става всичко с плануване. Надявам се на още едно до 1-2г.
Бебеправенето не става винаги по поръчка, по възможност да не се отлага много.. това научих от лечението на стерилитет.

# 70
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
на 32 години съм и съм само с един малчуган. Планирам догодина да бебеправим за сестричка... ама каквото сабя покаже.

# 71
  • Мнения: 9 904
почти на 36 съм. Не съм сигурна, че искам още деца, въпреки че вчера се оплаках на мъжа ми, че бебето няма да успее да износи дрехите на баткото, и той механично отвърна "Нищо, дъщерята ще ги носи"  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 1 763
На 25 съм, имам едно дете. Иска ми се и второ догодина, но по разни причини ще се наложи да поизчакаме.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 834
На 25 съм с едно момченце на 6 мес.Бихме искали още едно детенце(дори май си бебеправим  Mr. Green).В крайна сметка всичко е Божа работа.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 590
На 24 г. с  едногодишен син. Grinning Надявам се след 2-3 години да имаме и второ детенце, живот и здраве. Praynig Така на 30 ще съм вече с пораснали деца (поне първото), дай боже.

... на 23 кой е zавършил уни? да не искашда кажеш, че повечето ти състудентки имат деца? ...

Съвсем нормално е ако влезеш на 18-19 г. на 22-23 да завършиш бакалавър.
Моята кума завърши миналата година на 22, друга моя приятелка - също.
И аз щях да съм завършила, ако не бях прекъснала.
Извинявам се за спама. Peace

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 15:09 от passion

Общи условия

Активация на акаунт