как сте с тайминга?

  • 4 554
  • 134
  •   1
Отговори
# 75
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
На 29 родих сина си. На 34 дъщеричката си!

# 76
  • Мнения: 1 967
ами не много добре....  Sad на 32 с едно дете на 4 и малко и никакви изгледи скоро за второ  Thinking  мечтата винаги ми е била да имам 3 деца, но вече ми се струва че е невъзможно.... въпреки че все още тайничко се надявам на близнета някой ден  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 6 488
На 39 съм и имам син  на 18г и дъщеря на 9г. Много ми се иска още едно,но не мога да се реша Confused

# 78
  • София
  • Мнения: 39 761
... на 23 кой е zавършил уни? да не искашда кажеш, че повечето ти състудентки имат деца? ...

Съвсем нормално е ако влезеш на 18-19 г. на 22-23 да завършиш бакалавър.
Моята кума завърши миналата година на 22, друга моя приятелка - също.
И аз щях да съм завършила, ако не бях прекъснала.
Извинявам се за спама. Peace
И аз бях прекъснала една година. Завърших на 24, магистър.
Доста от състудентките ми имаха деца.

# 79
  • Мнения: 487
На 23, с дете почти на 2.
Сега ще съм 4ти курс. Ако не бях изгубила 2 години, защото не бях в България, вече щях да съм завършила и магистратура.  Peace

# 80
  • Мнения: 1 770
На 29 с дете на 1 година. Живот и здраве искам още едно  Praynig

# 81
  • Мнения: 2 312
На 30 с дете почти на 3.

Планували сме близначета след 2,3 години Joy

# 82
  • Мнения: 668
И аз да се разпиша - на 27г с две деца, на 4г и на 1/2г. Доволна съм и не планирам повече (поне засега  Wink ).

# 83
  • Мнения: 2 908
На 27г съм с едно дете на 1г и 9 месеца.Доволна съм,че съм с едно за сега,до като забременях ми се живееше,не желаех деца преди това.Планираме до към 30-32г дай Боже да родя още едно,трето не желаем(освен ако не се получат близнаци Joy).

# 84
  • Мнения: 179
На 30 години сам с дете почти на 5 месеца и много искам още едно дете след около 2 години Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 1 285
Записвам се. На 35 с две кукли: едната почти на 4, другата почти на 1. На мен лично ми е трудно, не съм от мрънкащите и се боря, но и те двете се борят с мен. Сега като се обърна назад виждам, че съм позакъсняла. Щеше да е по-лесно, ако бях по-млада. Доскоро си мислех, че планини мога да повдигна и така ще е цял живот, но не е...

# 86
  • Мнения: 236
на 28 г съм ,имам две момченца,едното е почти на 4 г ,а другото на 3 месеца Laughing

# 87
  • София
  • Мнения: 1 504
Екстра...На 35 с дете на 1,5 г. Живот и здраве  ще работим и за второ....ако излязат 2 оки, но чак за трето мисля, че няма да се навия. Не съжалявам нито за миг, че съм станала майка чак на 33, изживявам си майчинството пълноценно. Не се тюхкам, че трябва да гледам ревливо бебе, вместо да ходя по  клубове. Това го правих до 30 г. Нито на 25г, нито на 28г  се виждах с дете, камо ли пък с 2 деца. Така че, всеки с разбиранията си.  Hug

# 88
  • Мнения: 4 753
На 27 с момченце на 7 месеца... Искам и второ след около 2 години, но... има едно но...

# 89
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз исках да съм млада майка, защото с моята имаме 33 години разлика и това си личи в отношенията ни.
За съжаление, никога не сме били близки и никога не съм можела да седна и поприказвам с нея като с приятелка.
Сякаш с възрастта хората забравят, че и те са били деца...
Родих големият си син на 21г. , а малкият на 26г.
За сега са ми предостатъчни... но ако Господ ми изпрати още едно бебе, няма да го върна, въпреки първоначалният шок.

Общи условия

Активация на акаунт