как сте с тайминга?

  • 4 556
  • 134
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 096
това не е състезание.. децата са дар и всеки ги приема според личната си нагласа и приоритети .. една жена на 40 сдобила се най после с така чаканото дете е изпълнила живота си с такъв дар, който онази на 21, която има вече 3 деца, никога няма да разбере..

# 91
  • Мнения: 4 784
На 31, с дете на 1,7г.
Следващо дете влиза в бъдещите ни планове, но кога ще е това, един Господ знае....

# 92
  • Мнения: 3 268
това не е състезание.. децата са дар и всеки ги приема според личната си нагласа и приоритети .. една жена на 40 сдобила се най после с така чаканото дете е изпълнила живота си с такъв дар, който онази на 21, която има вече 3 деца, никога няма да разбере..
Много добре си го казала и напълно съм съгласна с теб.Няма възраст за тези неща.Божа работа е.Наскоро моя позната роди първото си дете на 45г.Късно се ожени,но стана чудо и роди живо и здраво момиченце.Никой не може да си представи как се чувства тя.

# 93
  • София
  • Мнения: 160
На 23 год. и в момента съм бременна за 1-ви път

# 94
  • Мнения: 266
Сега съм на 26 год. и имам син на 2 год.  Heart Eyes
Може би ми беше раничко, но човек надали някога е напълно готов да посрещне това което наистина го очаква.... Thinking

# 95
  • София
  • Мнения: 262
На 31 и с едно бебече. Не виждам защо се притесняваш. Всеки се чуства готов да създаде дете по различно време. А и 30 (тогава си родила според мен) си е много хубава възраст

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 675
това не е състезание.. децата са дар и всеки ги приема според личната си нагласа и приоритети .. една жена на 40 сдобила се най после с така чаканото дете е изпълнила живота си с такъв дар, който онази на 21, която има вече 3 деца, никога няма да разбере..
Много добре си го казала и напълно съм съгласна с теб.Няма възраст за тези неща.Божа работа е.Наскоро моя позната роди първото си дете на 45г.Късно се ожени,но стана чудо и роди живо и здраво момиченце.Никой не може да си представи как се чувства тя.

Подкрепям и аз. На 31 съм с две дъщери. Понякога не става така както сме го планирали. И аз си мислех, че е добре преди 30 да родя второто, ама 2 пъти не стана, чак на третия. Сега си мисля колко глупаво съм мислила. И съм готова за 3-то, живот и здраве, само мъжът ми да не чуе, че веднага ме е подхванал. Laughing

# 97
  • Мнения: 1 674
На 32 с батко на 13 год. и бебе на 1 год и 2 мес-чувсвам се стахотно Peace

# 98
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На 24 с почти 5 годишен син и бебе на 3 месеца.Аз си изпълних нормата  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 1 336
Аз съм трето дете и у нас винаги е било голяма лудница - винаги весело и шумно ..... Живеехме 7 човека - с баба, дядо и куче в една голяма къща. Много е хубаво да имаш братя и сестри. Но като знам майка ми през какви неща е минала  ooooh! Многото деца са голяма радост и голяма тревога, но определено ти пълнят живота и никога не ти е скучно  Peace Трябва обаче да си склонен към някои жертви, защото лично пространство почти не ти остава. Но пък от друга страна, когато децата са повече се гледат помежду си и си помагат пък и развиват качества, които е по-трудно да се развият при децата, които са сами. Аз не знам засега - нека родя това, пък после ще му мисля дали искам други  Wink

# 100
  • Мнения: 321
На 36 с батко на 10 и дяволче на 1 година и 4 месеца   Laughing

ас съм едно дете и вихаги съм искала моите да са поне две...

а сега категорично мисля че две са достатъчни   Joy

абе то се не знае ама ... newsm78

 Crazy

# 101
  • Мнения: 925
Уф, болната ми тема  Mr. Green Почти на 30 съм, с дете на 6 седмици. Искам 3-4 по принцип, ще трябва с малка разлика да ги правим и раждам  Laughing

# 102
  • София
  • Мнения: 93
на 31 с две девойки-каката след броени дни навършва 9 години,а бебка е на 6 месеца.Замисляме и трето след около 2-3 години newsm03 така де -пълна къща Joy

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
На 23 съм с дете на 1 годинка и 2 месеца.Добре си ми е за сега,но искам второ.Примерно догодина да се бременее пак.Много искам момиче,та ще пробваме докато я докараме момата..... Joy

# 104
  • Мнения: 248
На 38 години съм с дъщеря на 17 и син на 3.

Общи условия

Активация на акаунт