Любители на торти и декорации на on-line пазар - събиране на поръчки

  • 41 866
  • 654
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
 Мишел, стискам палци всичко да мине лесно!  Peace

Оправяйте се бързо в къщи.Знам колко е лошо и децата да са зле, и на теб да не ти е добре,така че пожелавам по най-бързия начин да забравите за болести.И да правите заедно торти! Hug   

# 631
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Е, само аз явно съм в девета глуха и последна ще получа нещата. Laughing

# 632
  • София
  • Мнения: 2 113
Мишел, мила, много да се пазиш, този грип и на нас ни разказва играта вече 1 месец (малкият само го прекара и пак го започне, а аз преди няколко дена явно се предадох на атаките му...кофти кашлицата) - ако не ти е добре утре, не се разкарвай, иди в петък, по-добре с Клер оправете парите, че да знаем, че сме приключили, поне за това не се налага да ходиш надалеч...

# 633
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Днес и аз взех колета.  Party Party Party
Още не съм го отворила, бързах да пиша в темата.

# 634
  • Мнения: 2 142
Взех го! И аз като Джема бързах да пиша, още не съм го отворила. Ще ви пиша по-късно, че е станало страшно докато ме нямаше и двете ми девойки са с температура!  Cry

# 635
  • Мнения: 2 185
Браво момичета, много ме зарадвахте   Heart Eyes

Мишел дано да се оправят момичетата бързо  Hug

# 636
  • Мнения: 324
И на мен камък ми падна от сърцето, че плащането е минало безпроблемно  Grinning
А за колета - супур, супур, супер  Party Party Party Чакам с нетърпение да си взема нещата  Grinning
 
 Clairette, огромно благодаря за жеста ти към нас!  newsm51

Мишел+, бързо оздравяване на теб и малките принчипеси  Hug

# 637
  • Мнения: 555
 newsm68 newsm44 newsm44  newsm47
Клеър , огроомно БЛАГОДАРЯ за желанието и усилията , които положи, за да ни доставиш удоволствие  newsm51
Мишел , на теб ти писах на лични и няма да се повтарям и тук - бързо да се оправяте  smile3525

# 638
  • Мнения: 668
Много се радвам момичета, че всички вече получихме дългоочакваните си  новопридобивки!  Grinning  Grinning  Grinning
Още веднъж - голямо БЛАГОДАРЯ на Clairette (Ина) за целия труд който положи, за да сме доволни всички ние.   bouquet

Похвалете се като разопаковате, ще чакаме и снимки.

# 639
  • Мнения: X
Clairette, много,много благодаря!Трогва ме най-вече това,че се зае да зарадваш непознати за теб хора.Като знам колко малко хора биха го направили...Страхотен човек си!!! newsm51

thedragonbg , непременно ще се изфукам!   smile3508

# 640
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
В тази тема ли да се фукаме? Ами айде аз да покажа скромните си придобивки:
http://www.djemma.snimka.bg/album.php?album_id=166067&pid=8609657
http://www.djemma.snimka.bg/album.php?album_id=166067&pid=8609631

арабела и тя лесно може да се похвали преди да си е получила придобивките, защото и пратих снимки на нещата и. Laughing

# 641
  • Мнения: 324
арабела и тя лесно може да се похвали преди да си е получила придобивките, защото и пратих снимки на нещата и. Laughing
Благодаря за което, ще спя по-добре тази вечер, като си ги видях  Laughing
Ето и моите придобивки:  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=74382

# 642
  • Мнения: 2 185
Момичета, аз съм най- щастлива от всички ви и голям товар ми падна от сърцето. Много се радвам, че всичко премина без големи катаклизми, без изгубени пратки и най-вече съм доволна, че успях да ви зарадвам  Hug
Ще се радвам, да си споделяме впечатления от кой уред сте доволни и от кой не, защото по-голямата част от нещата ги нямам. Предполагам, че и за другите момичета ще е интересно и полезно да знаят кое си струва да се купи и кое не  Wink

# 643
  • София
  • Мнения: 2 113
Клер, за мен беше цяло удоволствие да направим тази поръчка, най-вече за да срещна подобна отзивчивост като твоята и мисля добра насрещна организация и разбирателство от наша...Просто направихме нещо, което не е лесно, но стана - проработи и това ме прави меко казано доволна и по-спокойна за нас хората:)))) Много целувки! Hug

# 644
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Още веднъж и аз благодаря за труда, който си направи, за да ни снабдиш  с желаните "играчки"- както каза моят син като видя кашона-" А, мамо, нови  играчки ли имаш? " hahaha 

П.П И ние имаме за теб изненада, така че ще ти се отблагодарим, макар и скромно.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт