Любители на торти и декорации на on-line пазар - събиране на поръчки

  • 41 844
  • 654
  •   1
Отговори
# 645
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Момичета, сериозно се притесних.  Confused
Днес взех разпечатка от картата и видях, че вместо 265,61 долара, колкото преведох на Клеър, са ми удържали 295,09 долара, което е с почти 30 долара отгоре.  ooooh! А уж за превод не трябваше да има такса? Мисля, че много яко ме прецакаха с курса, макар че картата си ми е в долари, обаче правят някакво превръщане в лева, после пак в долари. Ина си е получила точната сума, а на мен са ми удържали с 29.48 долара в повече. Чудя се само аз ли имам този проблем или и при другите момичета, които плащаха е така.  newsm78 Мъжът ми, като разбере, направо ще ме  smile3512

# 646
  • Мнения: 2 185
Веси онади се в банката да питаш, за какво става въпрос. Попринцип всякакви такси се удържат на получателя на сумата ( т.е.- на мен) и те са си ги удържали, не знам, защо така се е получило, но непременно ги попитай  Hug

# 647
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Сигурно е има нещо с курсовете. На мен ми излезе, че съм платила по курс 1.60. В Пей пал курсът е по-висок, ама пък ти казваш сметката ти е доларова. Питай в банката наистина. Аз още не съм получила извлечението, но като проверих наличността на сметката, разбрах, че е по курс 1,6- голяма прецаквация е, ама какво да се прави.
Но иначе и по моите сметки очаквах да имам остатък 74 лв, а имах 68 в картата. Всъщност долу горе еднакво, но чак 30 долара разлика. Shocked
Обаче докато не видя разпечатката и аз не мога да съм убедена, защото моите ги осчетоводяват доста късно. Днес получих такава, но плащането не фигурира, оставено е за другия месец.

# 648
  • Мнения: 2 185
Разликата в курса също се поема от получателя на парите, затова и таксата е по-голяма ( 3,9%)...
Или имате предвид, че ви цакат с по-кофти курс на долара   Tired

# 649
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами на мен например ми изписа в Пей пал, че плащането е за 570 лв, което като сметнах ми излезе, че е по курс 1,60 лв. Но и в моята банка предния ден беше 1.59, така че не беше изненада. Моята сметка обаче е левова, превалутират само в долари. Не знам защо на Веси  ипревалутират в лева, после пак в долари - от банката ще и обяснат най-добре.

# 650
  • Мнения: 326
Веси, ако трябва да ти пращам още парички.. надявам се да е станала грешка  newsm78

# 651
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
За мое съжаление, няма грешка. Вчера след доста четене и изхабени нерви, разбрах каква е работата. Всичко идва от там, че картата ми е в долари. Аз я направих уж за по-удобно, да няма курсови разлики, а то какво се оказа - от пейпал изпращат на Ина 265,51 долара, колкото и дължахме за нашата поръчка, след което превръщат тази сума в лева по техния висок курс и се получават 425,46 лева. С 425,46 лв. задължават картата ми и понеже тя е доларова, преизчисляват тази сума в долари по курса на банката за деня, който е много по-нисък от пейпалския и в крайна сметка от картата ми излизат 295,09 долара, макар че на Ина съм превела 265,61 долара. От там се получава и разликата от 29,48 долара, за която ще пия една студена вода. Само ме е яд, че не преведох първо само моите пари, че бяха най-малко и щях да разбера за тази набудка, но здраве да е. Вече ще знам, че не искам пейпал да ми изчислява курса.
Веси, ако трябва да ти пращам още парички..

Не, не, няма нужда. Не мога да ви искам пари за нещо, за което не носите отговорност. Аз дори на Радина имам да връщам още пари, ама така и не сме се видели откакто си взехме пратката  Whistling .

Написах всичко това, за да сте информирани, за да няма после и други неприятно изненадани като мен.  Peace

# 652
  • Мнения: 2 185
Веси много кофти  Confused съжалявам за недоразумението  Sad

# 653
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
E, ти нямаш никаква вина.  bouquet
Когато писах вчера, бях много ядосана, защото първо си помислих, че е някаква такса, а уж нямаше такива. Затова и питах тук как е при другите момичета. После обаче ми се изясни. ooooh!

# 654
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз затова преди да синаправя карта разпитах и ми казаха- най-добре левова. Така и направих , заявих левова карта.

Съжалявам за това, което е станало.

Общи условия

Активация на акаунт