Аз ли не съм в ред или....?

  • 4 003
  • 48
  •   1
Отговори
# 15

 Rolling Eyes

С някои неща съм съгласна, други ми се струват просто смешни, като например мнението на Ивалина....
За сега ви чета.

# 16
  • Мнения: 554
Аз пък нищо не разбрах  Tired Хем те сърби, хем те боли май newsm78 Пак ти четох поста и ако съм схванала поне мъничко, имаш си мъж, но имаш чувства към друг, с който си приключила секса и сте останали само приятели, но пък искаш и да е свободен, защото ако си има жена нямало да се сеща за теб. Имало пък и трети мъж, който ти е близък познат и то женен, но решил да се пробва дали ще му излезе късмета с теб и ти си шокирана от тези му мръсни мисли. Обърках се, защо не си седнеш на д-то и не си гледаш мъжа, ако не го обичаш не виждам смисъл да си с него пък дори и да са намесени родители и т.н., никой не те кара на сила да си с него, предполагам newsm78

# 17
Мама на слънчице, добре си резюмрала ситуацията.
Този, който не ми дава мира не е тръгнал да се жени, каза ми, че не иска да е сам, което е доста различно.
А това, което свързва другия ми приятел с историята е, че той беше единственият човек, на когото съм споделяла нещо за цялата тази каша, с една дума му имах доверие.....дори и на най-близките ми приятелки нищо не съм разказвала, познавам женския маталитет. Или щяха да се изпуснат услужливо пред някого, или щяха да ме заплюят като долна к....

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
За този, в когото явно още си влюбена - няма как да го обречеш на вечна самота, докато ти си омъжена...Рано или късно ще влезе някоя в живота му. Ако това ще те нарани толкова много, по-добре ти излез от неговия.

# 19
  • Мнения: 2 448
За този, в когото явно още си влюбена - няма как да го обречеш на вечна самота, докато ти си омъжена...Рано или късно ще влезе някоя в живота му. Ако това ще те нарани толкова много, по-добре ти излез от неговия.
Допълвам изречението , или се съберете без да мислиш роднини или там каквото спомена.  Peace

# 20
  • Мнения: 2 005
[
Да, имам такива приятели, с които преди съм правила секс.

Предлагам да вземе да се съберете с тая откачалка , която не е в ред и да заформите една тройка с един от нейните верни приятели ... Joy Еееее, тогава вече ще ви призная за комплект "Тодорка "! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 005

 Rolling Eyes

С някои неща съм съгласна, други ми се струват просто смешни, като например мнението на Ивалина....
За сега ви чета.
А, ти миличка наистина не си в ред ... newsm78 Имаш нужда от психиатър , а не от приятел ...  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 448
[
Да, имам такива приятели, с които преди съм правила секс.

Предлагам да вземе да се съберете с тая откачалка , която не е в ред и да заформите една тройка с един от нейните верни приятели ... Joy Еееее, тогава вече ще ви призная за комплект "Тодорка "! Mr. Green

Ами ти ги разбираш виждам тези работи с тройките.  Wink

# 23
А теб Ивелинке, ще те пратим в някой средновековен манастир hahaha

# 24
  • Мнения: 1 969
Още съм обвързана с моя мъж, затова и нямам право да имам претенции към този, за когото бие сърцето ми.

Ти наистина си много объркана  #Crazy
Досега нищо не каза, защо още не си с този човек, за който според теб "бие сърцето ти", след като наистина така го усещаш?  newsm78  Защо ми се струва, че се вкарваш в латино сериал....

# 25
  • Мнения: 2 005
[
Да, имам такива приятели, с които преди съм правила секс.

Предлагам да вземе да се съберете с тая откачалка , която не е в ред и да заформите една тройка с един от нейните верни приятели ... Joy Еееее, тогава вече ще ви призная за комплект "Тодорка "! Mr. Green

Ами ти ги разбираш виждам тези работи с тройките.  Wink
Да , луда фенка съм на тройките  Peace Ако нещо не ви се получи с тая разкрепостената селянка и верният и приятел се обади ... Joy

# 26
  • Мнения: 2 448
Ивалина много обидни епитети и квалификации раздаваш, добре, че не са насочени към мен, а към гостенката, защото съм била свидетел да банват и за по малко.  Peace

# 27
  • Мнения: 2 005
За какви обиди става въпрос... newsm78 Просто авторката на темата е доста объркана и за това и предложих алтернатива не скъпо струваща : Първо да събере мислите си , второ : тогава да пуска някаква тема , защото нищо конкретно не можем да и предложим освен това , което е до момента  Peace

# 28
  • Мнения: 2 448
За какви обиди става въпрос... newsm78

Объркаността на авторката не предполага задължително пренебрежително и обидно отношение. Както е да е.

По повод нещо, което твърдиш, че не разбираш, направих най учтиви опити да ти обясня, но след като е извън твоите възможности на разбиране и възприятие, защо просто не си замълча, ами продължи да се хилиш и пишеш излишни глупави коментари, които на всичко отгоре нямат връзка с темата?

Обясних ти най учтиво още в първия пост. Мъжа не е само п***а и след като страстта си е отишла, какво пречи да цениш други качества в него и да сте в добри отношения. Само зле приключила любовна драма , в която има наранена страна не може да стане това. В другите случаи може.

# 29
  • Мнения: 2 005
Предлагам да не правиш оценка кой , какви възможности и възприятия има и на кой колко му е капацитета на интелигентност...също да ме поучаваш като например :какво е приятелство ?!Защото това е едно доста обширно понятие , за което както си и мислех - отново не ме разбра  ThinkingЖелая ти от сърце да имаш доста искрени и верни приятели и да бъдеш толкова щастлива , колкото и аз ...  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт