Аз ли не съм в ред или....?

  • 4 000
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 448
Не правя оценка, цитата, "аз това не го разбирам е твой", за това и написах първия си пост опитвайки се да обясня.  Peace

# 31
  • Мнения: 2 108
Да се върнем на темата.
Ситуации всякакви и отношения всякакви.
Не те съдя теб-интересен ми е този тъп мъже,като този дето ти е уж приятел, споделяш му отношенията ти с мъжа ти, с този, който харесваш..и той виждаш ли изведнъж решава,че може да намаже от цялата ситуация. Излиза,че докато си споделяла той е слушал и кроял планове,как да се намести... познат ми е добре този тип поведение... няма нищо общо с приятелството-той за мен не ти е приятел.
Никой не може да забрани на сърцето ти да чувства нещо, към който и да е, щом и след секса сте останали приятели,значи не сте се нагрубили,наранили,забравили -според мен трябва да дадеш шанс натази си свръзка. Важно е дали имате дете и какво точно ви свързва. Намесилите се родители и т.н. ще са до време, а след това?! Другия вариант е да приемеш,че той рано или късно ще се обвърже.

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 10:38 от Наоми

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Аз не разбрах ти какво искаш?
Изясни си това и работи в тази посока. Едва ли форума може да те "осветли" в тази ситуация.

# 33
Мъжа не е само п***а и след като страстта си е отишла, какво пречи да цениш други качества в него и да сте в добри отношения. Само зле приключила любовна драма , в която има наранена страна не може да стане това. В другите случаи може.

Това мнение се препрокрива с моето разбиране за приятелството мъж-жена, независимо дали е имало нещо преди това между двамата.
Наоми  Peace ти си ме разбрала, боли ме, че съм вярвала искрено на един простак, боли ме, че за мен беше страхотен баща.
Има деца и наше и негово от предишен брак, което приемам като мое собствено.

# 34
  • Мнения: 1 967
Nejinka, говориш много объркано... мисля че преди всичко трябва да си изясниш кой от тези доколкото разбирам трима мъже ти е "на сърцето" и наистина обичаш  Peace всичко останало е след това... успех     bouquet

За приятелството с мъж, който наистина си обичала, имам малко по-различно мнение. Не мисля че може да съществува приятелство след като сте имали пламенна и страстна връзка, защото винаги близостта на другия ще напомня миналото и ще се получава едно постоянно "дразнене" и сдържане на чувствата /точно както ти си го описала - като се виждаш с него все едно имаш любовна среща, но нищо не се случва/. Може да се правите, че имате хубаво приятелство и да се залъгвате взаимно, но винаги ще има един скрит копнеж, който няма да си отиде така, а просто ще свърши отново с изкушение  Wink  Ако вашият случай с този човек е такъв а ти на всяка цена искаш да останеш с другия мъж, с който си в момента, то задължително според мен трябва да не се виждате с бившата си любов. Обаче ти говориш за него като за мъжа "за който бие сърцето ти", така че помисли си преди всичко кой искаш...      bouquet

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 15:18 от si*

# 35
  • Мнения: 2 108
Наоми  Peace ти си ме разбрала, боли ме, че съм вярвала искрено на един простак, боли ме, че за мен беше страхотен баща.
Има деца и наше и негово от предишен брак, което приемам като мое собствено.

Ти имаш общо дете, с този дето има хубава жена , правил ти се е на приятел и те е уж разбирал,пък накрая си е поискал?
Или ти имаш общо дете с твоя си мъж,но той има и дете от минал брак?

# 36
  • Мнения: 884
Е... си приятелствата! Подбирай приятелите си, както си подбираш приятелките, щото те, милите момичета, може и де те принизят в някои ситуации до к..., ама пък момчетата направо явно те възприемат като такава.
 Не мога да ти дам друг съвет, просто защото не разбрах какво пречи да си с този, който ти е на сърце?

# 37
  • София
  • Мнения: 8 932
Aми логично е, че щом си му споделила на човека за предишни изневери и залитания, да се пробва. Явно те е взел за лесна (без да се обиждаш). Иначе от този дето "ти е на сърцето" какво очакваш-цял живот да е сам, защото ти го искаш тайно? newsm78

# 38
  • Мнения: 651

Ама че филм!

nejinka,
с най-добри намерения:
Е възможно да ти се направи чат-психоанализа тук и сега, но никой не би ти спестил обидните реплики. Лешояди навсякъде.
Вземай координати на специалисти и не си хаби времето и нервите тук.
Желая успех  Peace

# 39
Наоми, малко ми е трудно да говоря с подробности, защото тук четат много хора.
С моя мъж имаме две деца, едно наше и едно детенце от негова предишна връзка, което приемам като мое собствено, защото се грижа за него от бебе. Не правя разлика между двете ни деца. При раздяла ще ми бъде много тъжно да разделя двете деца.

Мислех, моя добър приятел, за прекрасен баща. Към него нямам никакви чувства.
Наистина разказът ми е малко объркан.

Si, права си за всичко...уви в момента предпочитам да сме приятели, отколкото да се правим, че не се познаваме, трудно е, но е по-добре от нищо.

# 40
Мерси Мила,
още не съм за лудница Laughing
да споделя с непознати е един вид освобождаване, пък и дори да не се хареса на всички.

# 41
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не си в ред.
подреди си приоритетите в главата и режи.

# 42
  • Мнения: 4 519
Съвсем си си в ред. Само едно мога да ти кажа - ако не обичаш мъжа си, без значение дали си влюбена в друг или не, както и дали имаш бъдеще с другия, не е редно да оставаш с него. Това ще е мъчение и за двама ви. Успех!

# 43
  • Мнения: 1 967
Si, права си за всичко...уви в момента предпочитам да сме приятели, отколкото да се правим, че не се познаваме, трудно е, но е по-добре от нищо.

Нямам предвид да се правите, че не се познавате, а просто да не се виждате, различно е  Peace

# 44
А теб Ивелинке, ще те пратим в някой средновековен манастир hahaha
  smile3521 Ивалина - в манастира! Пък ний тука ще се плющим наволя... Аз съм "за" свободната любов... За всяко нещо - приятел: №1 за брак - да носи заплата, №2 - за секс, №3 - за кафе, №4 - за споделяне, ама без други интимности...
Не удоволствие, КЕФ му трябва на човека!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт