Помощ!!!Плачем от децата!

  • 1 578
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 178
Моето момиче плаче от някои възрастни хора. Не ги харесва и това е.Чичо ми например, също и един съсед. Сега само в мен се гушка и не иска друг да я пипа. Срамува се и се гуши, върти или прави че не забелязва никого. Ще го израсте.

# 16
  • Мнения: 729
Моника в момента е в такъв период.Миналата седмица беше много болна и сега след като оздравя започна да плаче,когато друго дете я пипне или дори когато я доближи много.А в къщи е доста раздразнителна и бих казала се е поразглезила малко.Постоянно иска само мене и никой друг-не мога да свърша нищо в къщи   ooooh! Но дано скоро премине този период,че незнам как ще я караме така.   Tired

# 17
  • Мнения: 2 312
Ние имахме обратния период- плашеше се и ревеше от всеки възрастен,дори и като се разминавахме с количката ooooh!
Продължи мнооого дълго...
И сега понякога гледа със съмнение.
С децата не е имала проблеми.

# 18
  • Мнения: 543
Дааа, и моята щерка, като види малко дете, на момента си разревава. А ако плаче друго бебе - задължително. Иначе възрастните ги харесва, особено някои.

# 19
  • Мнения: 1 546
Моята дъщеря е обратния случай - обича деца, малки, големи, но доближи ли я някой възрастен - стой та гледай рев! LaughingА пък не дай си Боже да посегне да я вземе или ощипе  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 334
Не се притеснявай ще му мине.Дъщеря ми имаше такъв период но към по големите хора.Пищеше като види който и да е особено във вкъщи ooooh! .Добре че и поотмина .Е от време на време пак плаче от някой  но вече по рядко Peace

# 21
  • Мнения: 1 554
период е Peace моето пък се дразни някое дете като се опита да го гушка и тем подобни Laughing не е гушлив Wink

# 22
  • Мнения: 666
Благодаря на всички включили се мами.
Започнах да се притеснявам, че сме само ние и нещо ни е станало. Дори баба му започна да го нарича "пъзльо"и"ревльо" пред другите деца и те започнаха да я повтарят. #2gunfire
Благодаря ви, че ви има и сте винаги насреща.
 newsm51

Това ми се струва най-грешния подход, помоли я, ако не може да насърчи детето по-добре да не взима никакво участие, отколкото да му се подиграва уж сигурно с добри намерения.

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами сигурно го притесняваш и стряскаш... Защо плачеш, като видиш малки деца? Нещо сантиментално ли, мислиш за ново бебе, липсва ти бременността? Каквото и да е, не е добра идея да го правиш пред детето - очевидно го смущаваш.

# 24
  • Мнения: 4 784
Не е само твоето дете така. Преди няколко месеца аз самата пусках такава тема тук във форума.

Общи условия

Активация на акаунт