Отчет на набор 2003 - 31

  • 12 040
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 4 397
bdbaloniЧестит Рожден Ден на Александър на Ali_sun и на Краси на Krasian bdbaloni
Бъдете много здрави мили деца!!!

Весел празник и от мен   bigdance2

# 271
  • Мнения: 729
 
newsm59Честит рожден ден на Александър и на Краси! newsm59

Весел празник и мнооого подаръци!

# 272
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКСАНДЪР И КРАСИ!


newsm59 nbirthday newsm67 nbirthday newsm59

Да са здрави и щастливи деца!

Честит празник и на мамите!  bouquet

MamaGalka , ще свикне малкия. Колкото и да е контактен, все пак усеща разликата и си предпочита в къщи с мама. Дай му време. А сестричката му ходи ли на ясла?

# 273
  • Мнения: 2 732
ЧРД на всички наборчета които съм пропуснала и на днешните -да са много здрави !



Аз да се оплача -пак сме болни .Писна ми вечеее Tired

# 274
  • Мнения: 1 731
Момичета ,сега се сетих да питам .
Какви са тия тетрадки за трета група по 16 лв едната? newsm78
Може ли толкова скъпи да са тия на 'Моливко".Направо ужас е.Имам да купувам 4 тетрадки. newsm78 #Crazy

# 275
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
По собствена инициатива бях закупила 2 книжки(бая големи)с упражнения от поредицата"Моливко"!Единичната цена е около3 лв-не повече.Първата беше за деца от 4-5години,а втората(с която се занимаваме в момента)-за 5-6-годишни!Пълни са със задачки и упражнения.
Кой знае какво са измислили даскалиците ви...
Честито на всички рожденици,които сме пропуснали!  bouquet newsm59 Tada

# 276
  • Мнения: 4 970
И аз съм взимала от поредицата "Моливко". Не би трябвало бройката да е повече от 4-5 лв. Да не би да става дума за комплект от няколко учебника и тетрадки?
Нашата детска няма да бъде отворена преди 1 октомври. Уж за тогава обещават, пък да видим. Нова фирма е поела ремонта...
Честит рожден ден на Александър и Краси! Да са живи и здрави!

# 277
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз да се оплача -пак сме болни .Писна ми вечеее Tired
Бързо оздравяване  Hug

# 278
  • Мнения: 1 731
 #Crazy #Crazy #Crazy А сега де.Къде са 4-5 лв ,къде са 16?Ще се разправям май. newsm78

# 279
  • Мнения: 822

MamaGalka , ще свикне малкия. Колкото и да е контактен, все пак усеща разликата и си предпочита в къщи с мама. Дай му време. А сестричката му ходи ли на ясла?

Не, не ходи на ясла! Аз имам отрицателно отношение към яслите  Confused ! По принцип си мислих пролетта, ако си намеря работа да я запиша направо на детска градина. А батко й го записах сега, за да не е по средата на годината. Мисля си, че няма да му е хубаво да е единствено той новият в групата, освен това другите вече ще са напред с материала. А сега в неговата групичка също има няколко момченца, които са за пръв път на детска градина.

# 280
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Момичета ,много благодаря на всички за пожеланията   bouquet. Снощи се върнахме късно от почивка , и не сме усетили празнично настроение.Днес се аклиматизираме , а празникът ни е утре в Мак Доналдс. Чакаме го с нетърпение и на малчо му беше много странно ,защото вчера му честитихме РД-то , а нямаше торта и подаръци . В понеделник ни е първият ден на градина ,не ни се ходи много ,ама ще свикне. Това е засега.
 Извинявам се ,че не мога да ви почерпя виртуално,ама много съм скарана с начина за качване на картинки  Embarassed.

# 281
  • Мнения: 811
Момичета, вероятно ни предстои преселване в Пловдив след нова година, та съм в чуденка какво ще правя с детската градина, дали ще намеря място и въобще дали ще го приемат посредата на годината? Ако не- дали ще загуби годината? Имате ли идея?
И как стои въпроса с приема в ДГ в Пловдив? Ако е както тук в София... не ми се мисли  ooooh!

# 282
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636

MamaGalka , ще свикне малкия. Колкото и да е контактен, все пак усеща разликата и си предпочита в къщи с мама. Дай му време. А сестричката му ходи ли на ясла?

Не, не ходи на ясла! Аз имам отрицателно отношение към яслите  Confused ! По принцип си мислих пролетта, ако си намеря работа да я запиша направо на детска градина. А батко й го записах сега, за да не е по средата на годината. Мисля си, че няма да му е хубаво да е единствено той новият в групата, освен това другите вече ще са напред с материала. А сега в неговата групичка също има няколко момченца, които са за пръв път на детска градина.

Може би затова му е трудно. Знае, че вие двечките сте си в къщи и той иска да е с вас. Деничка не спря да мрънка сутрин когато я водех на детска градина първата година, но знаеше, че аз съм в къщи с малката. На следващата година малката тръгна на ясла, Дени на градина, и въобще не е мрънкала. Аз все й обяснявах, колко й е хубаво на нея, че ходи с децата и се забавлява, а колко скучае Лъчи в къщи,  и подобни, за да не ревнува.

# 283
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз мисля,че проблема идва от това,че двете с малката сте в къщи,а той трябва да е на градина Hug

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
Момичета, вероятно ни предстои преселване в Пловдив след нова година, та съм в чуденка какво ще правя с детската градина, дали ще намеря място и въобще дали ще го приемат посредата на годината? Ако не- дали ще загуби годината? Имате ли идея?
И как стои въпроса с приема в ДГ в Пловдив? Ако е както тук в София... не ми се мисли  ooooh!

Честито! Simple Smile

Положението е почти толкова сериозно, колкото и в София.  Rolling Eyes

Ще те посъветвам, ако знаеш горе- долу в кой квартал ще живеете, да дойдете до Пловдив, колкото по-скоро, толкова по-добре, и да обиколите ДГ в района, да говорите с Директорките...

Където не става с пари, става с повече пари...  Wink

Общи условия

Активация на акаунт