Отчет на набор 2003 - 31

  • 12 049
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 1 037
  bouquetЧестита ти рожба Ирина,да ти е жив и здрав и да порасне голям и силен мъж.

# 256
  • Мнения: 2 125
Честитито на малките-големи рожденници на патерица!
Да са здрави и по-малко палави!
newsm59

Честита рожба на Ирина!   bouquet



# 257
  • София
  • Мнения: 15 281
Честито бебче, Ирина!  Hug
Пожелавам му да има щастлив живот!

# 258
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мили майки, много благодаря за хубавите пожелания!   bouquet Дано ви се връщат  Simple Smile
Ние малко почивахме... плажувахме и ей ни вече на линия  bowuu

... тук има много хубави новинки...  Flutter

ЧРД на всички наборчета  Hug, на които съм им пропуснала празника! Да са здрави, умни и щастливи и да радват мама и тате!   bouquet

Честито бебче на Ирина! Браво на нея - голяма мъжка майка е   bouquet
Да са й живи и здрави мъжлетата и да я носят на ръце Hug
Честито на вери_найс!   bouquet
Леко и безпроблемно до края  Praynig
 

# 259
  • Мнения: 822
Честито и от нас на всички празнуващи     bouquet   bouquet   bouquet
***

Аз да се оплача и тук. В началото много ни харесваше градината - първият ден, но после всяка вечер плач, хълцане, стрес.......Честно казано не очаквах такова развитие.
До сега си гледах двете дечица вкъщи. Беше ни много весело, много хубаво, но майчинството свърши и.....ще трябва да се работи. За това записахме батито на градинка. Избрахме я уж най-хубавата, в предучилищна групичка две години, с малко дечица, добри учителки...
Той е любознателно и контактно дете, има си много приятелчета и въобще не очаквах, че ще има проблеми с адаптацията. Но като се смрачи вечер, започва да плаче, да ме моли да го отписвам, много се разстройва.....
От понеделник започват занятията и ще трябва да е по цял ден - не знам как ще е тогава. Дано бързо свикне, че най-после да се успокоим.....

# 260
  • Мнения: 1 693
Честит Рожден Ден на Александър и Краси. Много здраве, щастие и весело детство.  newsm59   bigdance2  bdbaloni
На мамите честит празник   bouquet

MamaGalka  разпитай го дали няма някакъв проблем заради който не иска да ходи. Да не го бие някой, разпитай и госпожите. Успех   bouquet

# 261
  • Мнения: 822
viki_hrisa, благодаря  Hug

за него най-големият проблем е спането на обед. Не иска да спи там. Тогава се затъжава много за вкъщи. Той си е такъв - като отидем на друго място, дори на почивка, или на гости започва да мрънка, че иска вкъщи.
Иначе го разпитвам всеки път как протича деня. Госпожата е много доволна от него, като го вземам обикновено е весел, радва се, че идвам........

# 262
  • Мнения: 1 102
Честит рожден ден, мили деца!Най-хубавите усмивки да не слизат от лицята ви.  bigdance2 Tada
 MamaGalka , не се притеснявай, трябва да си силна пред него, за да е силен и той. И моят си ходеше с най-голямо удоволствие, но се като вижда че съм в къщи се пазари да не ходи.

# 263
  • Мнения: 23 362
Александър и Краси,честит рожден ден!  Gift
Мили техни мами,да са ви живи и здрави!!!  bouquet

# 264
  • Мнения: 250
 newsm59          ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛИ ДЕЧИЦА!          newsm59
МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!
А ЗА ТЕХНИТЕ МАМИ -   bouquet

# 265
  • Мнения: 2 125
bdbaloniЧестит Рожден Ден на Александър на Ali_sun и на Краси на Krasian bdbaloni
Бъдете много здрави мили деца!!!

# 266
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКСАНДЪР И НА КРАСИ
 newsm59  Много здраве и едно незабравимо детство Hug

# 267
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 newsm59 ЧРД на Александър и Краси newsm59

# 268
  • Мнения: 14 133
newsm59 ЧРД на Александър и Краси newsm59
Весел празник!!!   bouquet   Party
Мама Галка, бързо адаптиране на баткото на градинката!!! Praynig

# 269
  • Мнения: 7 201
bdbaloniЧестит Рожден Ден на Александър на Ali_sun и на Краси на Krasian bdbaloni
Бъдете много здрави мили деца!!!
Честито и от нас на рожденниците!  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт