® Португалия - тема № 8

  • 28 189
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 693
Вики ама вие какви билети 6те купувате newsm78 не ги ли купихте през интернет..
Да но само самолетните, а полета е от Лисабон, та ще пътуваме с автобус от Албуфейра до Лисабон и именно за автобуса не сме купили още билети.
Деси относно Не-то те съветвам за да се налага по-малко да го използваш доколкото може да премахнеш забранените неща, например ние сме със завързани врати на шкафовете, наложи се да преместя и козметиката си, защото Крис разбутва всичко  ooooh! Също да им забраняваш само неща които са опасни за тях или ценни и може да ги повредят. Не-то само заслива интереса им и при първа възможност пак се нахвърлят на забранената вещ. И аз често казвам Не, но гледам да отвлека вниманието му към друго нещо.
Тук само вали и немогат да ми изсъхнат дрехите  ooooh! Да ми има проблемите човек  Laughing
bom fim de semana и от мен

# 241
  • Мнения: 1 101
Аха ясно... е не може ли от Албуфейра да ги купите та 4ак до Лисабон 6те ходите newsm78
А за дрехите аз добре 4е имам су6илня Peace ина4е няма съхнене...направо тази влага  я мразя #Cussing out

# 242
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Аз моите дрехи си ги държа на сгъваемия сушоар в къщи  Peace

Дайте ми идея какви сладки или бонбони да пратя на майка и свеки  newsm78 с колет ще е....
Нещо типично португалско ми се ще да е  Thinking

# 243
  • Мнения: 693
Аха ясно... е не може ли от Албуфейра да ги купите та 4ак до Лисабон 6те ходите newsm78
А за дрехите аз добре 4е имам су6илня Peace ина4е няма съхнене...направо тази влага  я мразя #Cussing out
Аз ли съм написала нещо не както трябва незнам. Ще си купим билети от Албуфейра за автобус от Албуфейра до Лисабон, защото самолета ни е от Лисабон. Другото летище което е по-близко до нас е Фаро но от него билетите бяха по-скъпи и затова ще ходим до Лисабон.  Wink Доре то в БГ има вече почти всичко. Аз смятам да купя няколко боло пащел ната, но ще сме със самолета. За колет май не е подходящо, защото след 3-4 дни не струват. Майка ми ни е носила едни бонбони от Лидъл, шоколадови(има ги и с бял шоколад) топчета колкото орех и са в пакет. В БГ всички много ги харесаха. Може и от тези кутии бисквити или бонбони с зимно-коледни рисунки. Не е типично португалско но поне е празнично.

# 244
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Вики,тя майка има желание за поне един бонбон от ТУК,няма значение какъв  Simple Smile
има едни регионални бисквити с ерваш ароматикаш- издържат до 15 дни-ма не им знам името  newsm78 Продавали ги само в събота на фейрата  Thinking
Та може и по една кутия Фереро Роше да им взема и по една  овална метална кутия  бисвити  newsm78

# 245
  • Мнения: 878
Вики как мина родителската?Аз досега не съм ходила на родителски срещи,понеже не са в удобно за мен време Rolling EyesА вие колко време ще стоите 1м ли?И аз си помислих,че ще ходите до Лисабон да купувате билети.
Ох Вики замина за Бг,Деси нямат нет,съвсем ще затрием темичката сигурно Rolling Eyes
Дани вече е почти здрав и дори започна да си проявява ината Rolling Eyes
Доре Фереро роше са супер и аз тях щях да предложа Hug

# 246
  • Мнения: 693
Е не е истина писах писах и всичко се изтри  #Cussing out  Crazy Току що пък Крис натисна нещо та ще трябва за трети път да пиша.
Може и аз да съм се изразила неправилно в бързината  Embarassed Днес си купихме билети и то до автогара Ориент. Ще пътуваме следващата Неделя, но и в БГ ще имам нет така че ще пиша, само незнам как ще съм с времето.
Майка ми и мъжът ми ще стоят в БГ 1 месец и ще се приберат с колата която имаме в БГ, а ние с Крис 2 седмици след тях ще се приберем със самолет. Първо за да спестим на Крис, както и на нас, изморителното пътуване с кола, второ за да поседя повечко в БГ(и без това ресторанта в който работя ще е затоврен няколко месеца), и трето - предполагам че кратката раздяла с полвинката ще ни се отрази добре  Mr. Green
За родителската среща - ходя за втора година, но май ще ми е и последна. Нищо интересно не казват. Представят персонала, който така или иначе го знаем, информация за Коледното тържество, която мога да науча от учителките. Общо взето губене на време. Имаше доста майки с децата и беше доста шумно, та и почти нищо не се чуваше.

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 22:45 от viki81

# 247
  • Мнения: 1 101
 Joy май липса на  едно с направи объркванията
Цитат
Ние в Неделя ще ходим да купим билетите и до Лисабон
ни обърка и си помислих 4е 6те ходите да купувате билетите и до Лисабон
Карай де важното е 4е сте ги купили ве4е Hug

Аз като ме е подкарал каръка #Cussing out с толкова много работа която до 4етвъртък трябва да е предадена...днес ми се развали утията..резервната и тя не е оправена(уж я носих но не са я оправили)... техника естествено не вдига( уж е 4асник) в по4ивен ден...а ло6ото е 4е и утре нали е фриядо...
Та добре 4е към края на деня дойде 6ефа на 1..та от фабриките с които работим...та ходихме да вземем тяхната утия с генератора..та поне до вторник да я ползвам и ми взе утиите да ги оправи( 4е в ъв вторник 6тял да ходи техник да им оправя не6то и да използва..)
Абе големи перипетии....а и на вси4кото отгоре дрехите са  #2gunfire ужас...много трудни за гладене..та не знам как 6те се справим #Crazy

е оплаках се  Embarassed

# 248
  • Мнения: 693
Е така е като пиша ввсе набързо  Embarassed
Може би така трябваше да го напиша
в Неделя ще ходим да купим билетите и за автобуса до Лисабон
Лека работа Светле
както и на всички  Hug

# 249
  • Мнения: 1 101

Ани да си жива и здрава  Hug

# 250
  • Мнения: 194
Честит имен ден Ани!!!!  bouquet
Йелая ти много здраве и любов и още едно сладкишче вкъщи!!!  bouquet

# 251
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН АНИ!!!
Бъди здрава,щастлива и обичана!


  bouquet  bouquet  bouquet

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Честит имен ден и от мен! Много здрави и усмивки!

# 253
  • Мнения: 194
       Здравейте момичета!newsm51
 Напоследък се изгубих,четях редовно,но не намерих време да пиша,а и нямаше кой знае какво да пиша.
   При нас всичко е наред,работим,Ини е на градина.
Чакаме Дядо Коледа santa2,писахме му две писма,под елахата вече е пълно с подаръци....но сме й казали,че нейните още не са там,а тези са на всички останали-на 3 те баби,на 2 та дядовци,на мама ,на тате и детето не ги пипа,а все пита кога ще дойдат и нейните.
   Горкичката,а те всички са за нея.Тази година купих подаръците много рано и съм доволна,намерих всичко,което си беше поръчала,имах време да обокалям,избирам и опакопвам.
   Още помня Коледата на 2004година,на 20.12 имах изпит държавен smile3529 и не бях купила нищо на никой.На 21 спах целия ден  smile3524и накрая в последния момент обикалях от магазин на магазин, и всичко хубаво беше свършило имаше само номера xs i xl,беше кошмар.Много обичам да подарявам и да виждам,че съм уцелила и човекът е щастлив Heart Eyes
   Градът ни е украсен просто невероятно за Бг,много настроение носи,  madnoel People Santa newsm81 Nature Snowman Nature Snowman Close-mas:а аз за малко да закъснея с укарасата на къщата,откакто имаме дете украсявам на 01.12 и развалям на 06.01,да се радва максимално,но сега бях многооо заета и на 3ти украсявах до 2 през нощта Crazy
На сутринта беше такава еуфория  newsm68 newsm44джуджетата  били украсили през нощта,а джуджето беше умряло за сън smile3507
    Вие как сте?Дядо Коледа минал ли е през вас?
Вики,събра ли багажа ?Лек Път и весело изкарване в Бг!!!
Зои,Дани оправи ли се?

# 254
  • Мнения: 1 101
Айде тръгвам   Praynig
 Hug ви

Общи условия

Активация на акаунт