Ако една жена каже...

  • 4 625
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
“Всяка жена си има цена. Моята е 100 хиляди. Бих правила секс за пари и не виждам смисъл да го крия. , какво бихте си помислили за нея и нейното здраве...  Embarassed

# 1
  • Мнения: 132
(по действителен случай...  Whistling )

# 2
  • Мнения: 1 877
...че в клюкарника ще ти отговорят най-добре

# 3
  • Мнения: 132
...че в клюкарника ще ти отговорят най-добре

интересува ме не толкова клюката, колкото енергийно-вибрационния ефект. аз имам мнение, но ми е интересно и други гледни точки

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 12:46 от Pease

# 4
  • Мнения: 600
...че в клюкарника ще ти отговорят най-добре

интересува ме не толкова клюката, колкото енергийно-вибрационния ефект. аз имам мнение, но ми е интересно и други гледни точки

 Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 132
да не би да смята някой че ако една жена предлага тялото си за 100000 лева(или по-малко), това остава без последствия за нейното здраве и аура? Нищо подобно!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Темата ти наистина е за клюкарника,тук се обсъждат здравословни проблеми!
П.П> И не виждам,защо се изчервяваш ,като си казваш цената?Може би е твърде малка или голяма???
100 000 евро,лева,долара или индонезийска  рупия newsm78

# 7
  • Мнения: 545
за т.нар. модели ли говориш? със сигурност е по-добре за здравето от нископлатените 'женски' професии.

еди
ПС не го приемай навътре, но ме ръчка така отвътре да попитам - каква трябва да е сумата за да е здравослновно и полезно?

да не би да смята някой че ако една жена предлага тялото си за 100000 лева(или по-малко), това остава без последствия за нейното здраве и аура? Нищо подобно!

# 8
  • Мнения: 132
  за да е здравослновно и полезно?
 
да е от сърце  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 111
Jesus, Mary and Joseph   Shocked

Не знам за аурата и здравето, но как ли се отразява на кармата?  Thinking

# 10
  • Мнения: 2 166
Не знам защо авторката не е написала, че става въпрос за Камелия... newsm78  Едва ли е голяма тайна, писаха във вестниците, гледах го и във две предавания. И все още чакаме авторката да ни напише нейното мнение за енергийно-вибрационния ефект от правенето на секс с или без пари...

# 11
  • Мнения: 4 392
Свят шарен.
Всеки има право на малко / или много/ простотия.
Като се смята за стока, да се продава.

# 12
  • Мнения: 132
специално не исках да конкретизирам личности, както и сумата не е най-важната, въпреки че за някои може да е шокираща и тя.

според мен от една страна това влияе на кармата - при сексуален акт още повече с някои хора с над милион на банкова сметка може да бъде осъществен кармичен обмен който да доведе и до неблагоприятни последствия върху аурата и съзнанието. Предполагам че хора които го правят може да не са запознати с последствията.
За съжаление самият факт че се заявява публично, може да е знак че едва ли не е въпрос на имидж, нещо престижно...
хората които правят покупката, може съответно и те да нямат представа какво се купува и колко купувачи е имало преди тях, със съответния отпечатък в аурата на обекта.

 

# 13
  • Мнения: 592
Те на тва му викам аз демокрация - къв е форОма, кви теми се разискват, баси и образованието имам! Боже, няма ли да слезеш да си прибереш вересиите!

# 14
  • София
  • Мнения: 2 430
специално не исках да конкретизирам личности, както и сумата не е най-важната, въпреки че за някои може да е шокираща и тя.

според мен от една страна това влияе на кармата - при сексуален акт още повече с някои хора с над милион на банкова сметка може да бъде осъществен кармичен обмен който да доведе и до неблагоприятни последствия върху аурата и съзнанието. Предполагам че хора които го правят може да не са запознати с последствията.
За съжаление самият факт че се заявява публично, може да е знак че едва ли не е въпрос на имидж, нещо престижно...
хората които правят покупката, може съответно и те да нямат представа какво се купува и колко купувачи е имало преди тях, със съответния отпечатък в аурата на обекта.
 
 




Нищо лично,но изказването ти ми напомня на една реклама на М-tel Joy

# 15
  • Мнения: 545
(енергийно-вибрационен може и да е с естествена форма. бял или черен. с батерийки естествено. трябва да има енергия. Simple Smile )

вижте, тази тема е доста глупава, ще ме прощавате, но дори с алтернативната медицина няма никаква роднинска връзка.

жълтата преса е в клюкарника.

еди.

# 16
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Темата е на точното място. Отвсякъде личи, че жената не е нещо добре   Crazy

# 17
  • Мнения: 4 392
Те на тва му викам аз демокрация - къв е форОма, кви теми се разискват, баси и образованието имам! Боже, няма ли да слезеш да си прибереш вересиите!

Това не го разбрах. Може ли по- ясно да изразиш позиция?
Кого/ кое наричаш 'вересия" ?

# 18
  • Мнения: 125
Нищо лично,но изказването ти ми напомня на една реклама на М-tel Joy
  smile3521

# 19
  • София
  • Мнения: 2 430
Сори рекламата беше на друг оператор Mr. Green
http://www.vbox7.com/play:e4a5025d

# 20
  • Мнения: 817
Темата е на точното място. Отвсякъде личи, че жената не е нещо добре   Crazy

Абсолютно! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 132
Темата е на точното място. Отвсякъде личи, че жената не е нещо добре   Crazy

Абсолютно! Mr. Green

за да е добре 200000 ли трябваше да поиска  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 166
Темата е на точното място. Отвсякъде личи, че жената не е нещо добре   Crazy

Абсолютно! Mr. Green

за да е добре 200000 ли трябваше да поиска  Mr. Green


Май сме на различни вълни... #Shocked

# 23
# 24
# 25
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Явно има и други  Crazy
Абе хора що не си пуснета по една тема в продавалника с цена и снимков материал?  hahaha

# 26
Явно има и други  Crazy
Абе хора що не си пуснета по една тема в продавалника с цена и снимков материал?  hahaha
Ае обадете се ако пуснете тема, барем да гледаме, щото 100 000...  newsm78 
Сега тъй ли му викате - аура, карма?... Ний преди си му викахме проституция...

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Чудя се как тази тема върви тук. И аз си мисля, че е за клюкарника.

# 28
  • Мнения: 5 500
Е, хубаво де, като са съпрузи каква толкова е разликата, правят секс, той й дава пари за рокля, примерно...?

# 29
  • Мнения: 4 392
Е, хубаво де, като са съпрузи каква толкова е разликата, правят секс, той й дава пари за рокля, примерно...?

Е, как ще е същото? Заради секса ли и дава пари за рокля?
Ами ако не правят секс и и даде пари за рокля прецакан ли  е?

Наистина много хора смятат брака за узаконена проституция, колко жалко.. Един познат даже ми каза, че така са го възпитавали родителите..
Правете си сметка в какво общество живеем.. Sick

# 30
  • Мнения: 132

Правете си сметка в какво общество живеем.. Sick

ако една жена се жени за един мъж, за да я издържа и ако един мъж се жени, за да има кой да му поддържа къщата плюс "узаконени" Crazy сексуални контакти, какво да се каже за разбирането за живота...
Неправилните отношения могат да имат за последствие болести и проблеми, психически и физически, порди неправилен обмен на енергии.
Преди време бях разбрал за Швейцария(една от страните с най-висок стандарт) - немалко разпространение на псих. проблеми/заболявания.

# 31
  • Мнения: 5 500

Правете си сметка в какво общество живеем.. Sick

ако една жена се жени за един мъж, за да я издържа и ако един мъж се жени, за да има кой да му поддържа къщата плюс "узаконени" Crazy сексуални контакти, какво да се каже за разбирането за живота...
Нещо такова имах предвид...

# 32
  • Мнения: 152
100 000? Нагоре, нагоре!

# 33
  • Мнения: 545

Правете си сметка в какво общество живеем.. Sick

ако една жена се жени за един мъж, за да я издържа и ако един мъж се жени, за да има кой да му поддържа къщата плюс "узаконени" Crazy сексуални контакти, какво да се каже за разбирането за живота...
Неправилните отношения могат да имат за последствие болести и проблеми, психически и физически, порди неправилен обмен на енергии.
Преди време бях разбрал за Швейцария(една от страните с най-висок стандарт) - немалко разпространение на псих. проблеми/заболявания.

Знаеш ли, някои държави нямат проблеми с "псих.заболявания" - нито за психологични, нито за психиатрични. просто тотално е разбита здравната им система в тези области. и именно в такива държави няма или има много малко "псих.отклонения" които да са влезли в някаква статистика. просто няма как да влезе в статистиката нещо нелекувано и недиагностицирано. Така че този аргумент не струва.

# 34
  • Мнения: 779
смятам,4е тези за 100 000лв,се дават и за много по-малко hahaha
както гледам има много моми4ета,които се продават на нищожни суми,...парцал4ета,грим4ета,коли..всеки според акъла си

# 35
  • София
  • Мнения: 2 430
смятам,4е тези за 100 000лв,се дават и за много по-малко hahaha
както гледам има много моми4ета,които се продават на нищожни суми,...парцал4ета,грим4ета,коли..всеки според акъла си
Авторката никъде не е упоменала валутата Mr. Green пише само 100 000,аз я попитах в каква валута все пак!Никъде не пише ЛВ

# 36
  • Мнения: 12 663
Ако става дума за Камелия - много й пораснала тарифата, бре.

# 37
  • Мнения: 3 423
Защо намесваме здравето й? Трябват й
парите бързо за лечение ли? Или какво?
Ако сравним с тези, които за един час се
продават по 100 евро, това маце направо
наглее, но пък може да предлага чудеса.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 430
Ако става дума за Камелия - много й пораснала тарифата, бре.
Не май не е за нея Mr. GreenСтава въпрос ,колко пари са достатъчни за здрав секс без да ти се повреди аурата,чакрата или кармата Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4 392
Не е истина, какви неща вкарвам в търсачката. ooooh!
Камелия не е уточнила. Явно  за нея няма значение, в каква валута.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 12 663
Ако става дума за Камелия - много й пораснала тарифата, бре.
Не май не е за нея Mr. GreenСтава въпрос ,колко пари са достатъчни за здрав секс без да ти се повреди аурата,чакрата или кармата Mr. Green

А ясно, парична оценка на аурата. Моята е безценна, но секс мога да правя и без да я намесвам.
За физическото здраве - предполага се, че по-малко хора ще дадат 100 000, та е по-малка вероятността да се увреди.

# 41
  • Мнения: 2 229
И какво, и аз съм на мнение, че всеки си има цена. Единственото, което ме учуди в изказването й беше, че много евтино се дава. Не евтино от моя гледна точка, но като е фолк "звезда", предполагах, че има по-висока оценка за себе си.
Тя сигурно кола има за 100 000, пък себе си ще продава за толкова...

# 42
  • Мнения: 2 099
Дали бих спала с някой който ми дава 100 хилки ли питаш или аз не схванах добре?
Ако питаш горното -да бих спала!Ама невярвам да стане поради ред причини,ще систематизирам:
1 -не съм чак толкова хубава,че някой да предложи толкоз за мен;
2-не съм чак такъв ум,че някой да ме иска въпреки т.1;
3-хич не съм лесен характер,че някой да ме иска въпреки т.1 и 2;
4-за тези пари ще си хване нещо далеч по-добро от мене.

Все пак ако някой има оферта да заповяда на лични Mr. Green аз съм продажна Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 099
Е, хубаво де, като са съпрузи каква толкова е разликата, правят секс, той й дава пари за рокля, примерно...?
Нтцъ в грешка си,това е разменна търговия Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 448
Коя е тази наглата и кой ще е луд да и даде толкова пари за това, че ще и прави кефа?  Whistling

# 45
  • Мнения: 4 451
Ае обадете се ако пуснете тема, барем да гледаме, щото 100 000...  newsm78 
Сега тъй ли му викате - аура, карма?... Ний преди си му викахме проституция...

smile3532

# 46
  • Мнения: 3 447
при сексуален акт още повече с някои хора с над милион на банкова сметка може да бъде осъществен кармичен обмен който да доведе и до неблагоприятни последствия върху аурата и съзнанието
 
Горкичките хора с над милион, сигурно никой не иска да спи с тях при това положение  Confused

# 47
  • Мнения: 122
Ще си помисля... лелеееее, най-накрая да се намери една жена на тази планета дето да прави секс за пари...
... а иначе за сто хиляди парички можеш да правиш само секс, но не и любов...
Ми не, благодаря...  bowuu

# 48
  • Мнения: 2 617
“Всяка жена си има цена. Моята е 100 хиляди. Бих правила секс за пари и не виждам смисъл да го крия. , какво бихте си помислили за нея и нейното здраве...  Embarassed
Ще се надявам да няма проблеми с венерически болести (нали си говорим за здраве).  Grinning

# 49
  • Мнения: 32
Аз с мъжа ми вече спя 6-та година съвсем безплатно - представяте ли си в какво окаяно положение са ми чакрите и аурата, след като хората завършват със 100 000 вечерта  smile3511 Не знам как ще се възстановя...

# 50
  • Мнения: 9 865
Е как пък ще ми каже, че всяка жена има цена. Това, че тя си има цена, твърде висока за предлаганите телесности и възраст, не значи, че всяка е така. Това 'секс за пари' вече си е традиционна практика и не мисля, че шокира някого, ако това е била смешната и цел на въпросната жена.

# 51
  • Мнения: 111
Фолкпевиците непрекъснато лъжат за цената си. Като пеят в селската кръчма, или дори в софийската, в заведението няма толкова много хора, които да консумират толкова много, че собственика да е способен да даде на форкпевиците няколко хиляди лева. Що за глупост?!  Shocked Само им правят реклама по медиите. Те печелят парите си по вече описания от вас начин, само че никой не е толкова тъп, че да даде на Камелия 100 000 лева. Може би, като по-елитна ..., взема 2000. То и Алисия беше признала, но не за себе си, а за някой свои колежки, че правят такива неща. Онея, не особено известните, Ивена и Емануела пък, в "Сблъсък" почти си признаха, че правят такива неща, но това си е ясно.

# 52
  • Мнения: 503
според мен от една страна това влияе на кармата - при сексуален акт още повече с някои хора с над милион на банкова сметка може да бъде осъществен кармичен обмен който да доведе и до неблагоприятни последствия върху аурата и съзнанието. Предполагам че хора които го правят може да не са запознати с последствията.
Значи, най- добре да си кютаме с бедняците.

# 53
  • Мнения: 2 099
Добре бе,да говорим в цифри.Имате оферта за 100хилки за секс за една нощ.Приемате ли или не?
Аз да.

# 54
  • Мнения: 2 099

Значи, най- добре да си кютаме с бедняците.
Ако е добър,що не.Пък нека ми е зле Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 303
Все пак ако някой има оферта да заповяда на лични Mr. Green аз съм продажна Mr. Green

А за 20 лева?

Това става малко като вица, който свършваше горе-долу така:

- А за 20 лева?
- Ти мен за каква ме взимаш?
- Каква си вече стана ясно, в момента водим пазарлък за цената

 rotfImbo

# 56
  • Мнения: 2 229
Добре бе,да говорим в цифри.Имате оферта за 100хилки за секс за една нощ.Приемате ли или не?
Аз да.

Аз не. Малко са. Искам няколко милиона евро - веднага се давам. Laughing (точно колко не знам, ако някой тръгне да ми предлага в милиони, ще се замисля и уточня Blush)

Е как пък ще ми каже, че всяка жена има цена....

Разбира се, че всяка жена (и всеки мъж) си има цена. Друг е въпросът дали някой ще ти предложи тези пари. Laughing

# 57
  • Мнения: 2 018
“Всяка жена си има цена. Моята е 100 хиляди. Бих правила секс за пари

Колко ли пъти в живота си ще прави секс?  Laughing


# 58
  • Мнения: 830
Днес да няма изригвания или планетите са се подредили в някаква странна конфигурация защото лудите са се активизирали ooooh!
 И я кажи коя е тази, че ми подбива така цените  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 891
Добре, жертвам аурата си. Откривам търга. Начална цена 100 000 (от някаква скъпа валута). Набраните средства няма да идат за благотворителност  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 5 710
Няколко милиона евро за мен едва ли някой ще даде като за уважаваната ССФ, но и на 100 хилядарки бих се замислила много сериозно. Какво си мислиш за здравето ми сега, ъ?

# 61
  • Мнения: 5 622
... а иначе за сто хиляди парички можеш да правиш само секс, но не и любов...
Ми не, благодаря...  bowuu

За пръв път да видя мъж, който да мисли така  Wink

Това всъщност е и моето мнение.

Винаги е по-приятно да се прави любов, а срещу заплащане, това е невъзможно.

А аз не се продавам нито срещу пари, нито срещу друго. Ако искам да бъда с някой мъж, съм с него даже и безплатно.  Laughing

# 62
  • Мнения: 545
Тази тема е невероятно разредена сапунена вода.

# 63
  • София
  • Мнения: 7 190
Who cares какво би казала една такава жена  Whistling

# 64
  • София
  • Мнения: 17 592
Дали бих спала с някой който ми дава 100 хилки ли питаш или аз не схванах добре?
Ако питаш горното -да бих спала!Ама невярвам да стане поради ред причини,ще систематизирам:
1 -не съм чак толкова хубава,че някой да предложи толкоз за мен;
2-не съм чак такъв ум,че някой да ме иска въпреки т.1;
3-хич не съм лесен характер,че някой да ме иска въпреки т.1 и 2;
4-за тези пари ще си хване нещо далеч по-добро от мене.

Все пак ако някой има оферта да заповяда на лични Mr. Green аз съм продажна Mr. Green

Пък аз не. Щото току-виж мъжът ми решил и той да подпомогне тъй семейния бюджет и леле, представяте ли си, ако получи по- висока оферта как ще се депресирам... Че аз съм блондинка, най - сетне!  Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 17 592
Е, хубаво де, като са съпрузи каква толкова е разликата, правят секс, той й дава пари за рокля, примерно...?

Е, как ще е същото? Заради секса ли и дава пари за рокля?
Ами ако не правят секс и и даде пари за рокля прецакан ли  е?

Наистина много хора смятат брака за узаконена проституция, колко жалко.. Един познат даже ми каза, че така са го възпитавали родителите..
Правете си сметка в какво общество живеем.. Sick

"Винаги е най- скъпо със собствената съпруга"
3-ти принцип на Малиновски.

# 66
  • Мнения: 516
...Ще кажа, че жената си знае цената.

# 67
  • Мнения: 9 865
Е как пък ще ми каже, че всяка жена има цена....

Разбира се, че всяка жена (и всеки мъж) си има цена. Друг е въпросът дали някой ще ти предложи тези пари. Laughing
Това, което се разбира е, че можеш да говориш само от собствен опит и че моето мнение може да бъде различно от твоето.
Аз нямам цена, безценна съм, това което може да ми предложи в зелено не е това, което струвам. И все пак, от старомодните съм, не се отдавам под наем, защото цена от 100 хил. е такса, не цена.

# 68
Вие ме изненадвате, момичета Wink Секс за пари?!

# 69
  • Мнения: 545
Бира? В 10:56? В РАБОТЕН ДЕН?

...може!

# 70
  • Мнения: 5 500
Всъщност въпроса беше в доста по-дълбока психология, но никой не разбра, освен автора! И мен  Mr. Green
Не беше бихте ли правили секс за пари, а дали от здравословна гл. точка това би се отразило на жената!
Обаче, мисля, че тук никой не може да даде правилен отговор, защото едва ли притежават нужните познания въпреки, че форума се назовава Алтернативен.

# 71
  • Мнения: 1 303
Всъщност въпроса беше в доста по-дълбока психология, но никой не разбра, освен автора! И мен  Mr. Green
Не беше бихте ли правили секс за пари, а дали от здравословна гл. точка това би се отразило на жената!
Обаче, мисля, че тук никой не може да даде правилен отговор, защото едва ли притежават нужните познания въпреки, че форума се назовава Алтернативен.


Аха,как би се отразило това върху здравето от алтернативна гледна точка.Ами предполагам,че каквото и да я сполети после вината ще бъде хвърлена в/у това,че е спала за пари или в/у ваксините,ако е ваксинирана  fiuuuuuu

# 72
Всяка жена си има цена, въпросът е дали тази цена се измерва винаги в парична единица.

# 73
  • Мнения: 166
Бира? В 10:56? В РАБОТЕН ДЕН?

...може!
Какво сега? Пиян ли е бил като си е пускал темата? Така приемам, щото иначе ми убягва смисълът... Наздраве!

# 74
  • Мнения: 619
Предвид че има някой дето се продават за 3 цифрени суми....

# 75
  • София
  • Мнения: 23 096
Каква е връзката със здравето? Аз съм в отлично здраве и въпреки това също си имам цена  Mr. Green Само дето никой не ми е предложил  Blush Важното е всяка реално да си "тури" цената, въпреки че аз моята съм я завишила и затова карам само на заплатата на мъжа ми  #Silly
П.С. На мястото на Деми Мур в "Неприлично предложение" нямаше да се тръшкам толкова, колкото тя  Peace

# 76
  • Мнения: 2 759
                       За аурата и чакрите не знам, но от психологическа гледна точка ще има сериозни последствия след третото отдаване под наем. Започва да губи ориентация какво представлява истинската връзка, любов и т.н.т. тинтири-минтири. Вследствие на това не може да създаде в бъдеще истинска връзка с друг човек. Нефинансирана връзка. От друга страна, силно намалява броят на мъжете, искащи сериозна връзка със съответната персона.

# 77
  • Мнения: 4 585

Пазарът определя цената. Някъде продавачът и купувачът трябва да си стиснат ръцете, за да говорим за цена. В смисъл, една жена може да иска и 200 бона,
но никой да не и дава повече от два. Покажете да видим какво се предлага за 100 бона. Може пък да е реална цената,  да имаме сделка.

# 78
  • Мнения: 2 401
Леле каква яка тема съм изпуснала..  Ама гледам всички кудкудякат в грешната посока, та и авторката се изпари..
Пийс,   дай повече информация де.

Общи условия

Активация на акаунт