Край с цигарите! - тема 5

  • 17 394
  • 502
  •   1
Отговори
# 495
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
При нас освен чакане и нерви друго няма ....
Чудя се с кой да се счепкам , че ме тресе яката ....
Желая ви спокойствие , аз го изтървах някъде и сега немога и да спя , а как си спях като мечка ....много е изнервящо да не можеш да спиш .....И ми се пуши на поразия ....И аз имам проблеми с шефа ....ще се бием , в най скоро време...., чи македонската ми кръв не трае!!!!!
Целувам ви мълниеносно !!! Хахаха...

# 496
  • Мнения: 382
Здравейте мили мои сладурки.
Миле сори ду6ице, 4е не се е полу4ило. Sad
Мълнийке успокой електродите. Hug
Грацийка то и твойта да лежи6 не е лесна, нали и аз бях залепнала цял месец за леглото, ама снежко и ти да сте добре, пък то времето бързо минава. А за дебелеенето, о6те ти е рано да си го иска6. мене ся се 4удят как да ми укриват храната, 4е само са уяждам и упрас4вам и вървя като пате. Много прегръдки. Hug
Тонитка ду6ко, 6то да не заслужава6.. Hug Heart Eyes Добре сме си с Паула, само дето ме събужда по  никое време със някое салто мортале в корема ми, 4е ми изкарва акъла, ама е забавно.  Heart Eyes

като ви наду6ках половината, другите 6те ги нагу6кам. Hug

при мене вси4ко е ок.Ве4е ми свър6и сесията, накъсаха ме едно хубаво, ама пак 6те ги вземем.Сега се наслаждавам малко на спокойствие, 4е не6то се постресирах.Много целувки на вси4ки.


# 497
  • Мнения: 339
Moмичета да се присъединя към вас.
От доста години съм пушач, но си мислех че като забременея от раз ще спра цигарите.
След близо 8 год.ходене по мъките и аз видях  EFP
Обаче с тези пусти цигари немога да се справя.Реших да ги намаля и като чуя сърчицата да ги спра.
Сърчицата чух а цигарите все още си ги пуша.Много ми е гузно,че пуша и немога да ги спра.
Дайте някакви съвети вие как сте ги спряли тези пусти цигари.

# 498
  • Мнения: 1 248
Привет. Hug
Яни, щом си приключила с уроците, сега имаш повече време за нас. Hug Малко остана, как лети времето...
Другарче, нИдей би шефа, значи... и не се ядосвай, бързо ще мине времето. Аз съм спец по чакането, вече Tired
Миле, Грацийка, и всички Hug Hug Hug

Аз отивам да пускам нова тема, че ще ни дърпат ушите... И дано с нея да няма дезертьори като в настоящата. Hug
Ако имате материали и линкове по въпроса, давайте насам, сега е момента... Flutter

Царевичка, щом да чуеш сърчицето на малко слънчице в теб, не ти помага да кажеш край на цигарите...не знам каква друга причина би ти се сторила достатъчна.  Ако найстина го искаш, повярвай не е толкова трудно. Peace

# 499
  • Мнения: 1 248
Хайде народе, АТАКА в новата късметлийска безтютюнева тема 6 (къде безтютюнева, къде леко удимена...важното е, че не се даваме, нали? Laughing).
 Hug Hug Hug
Пак да кажа, давайте линкове...имам право 24 часа да променям поста. Wink Hug

Царевичке, ти всъщност прочете ли началният пост на темата? Thinking Има няколко доста съществени, според мен изречения относно бременността и тютюнопушенето. WinkУспех Praynig

# 500
  • Мнения: 471
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
  На всички вас мили съфорумки!!!!
Минавам за малко и не мога да изчета всичките ви писания!
Ние с с малкия бебок си полежаваме в патологията от време на време....

Хаиде тичам в леглото!

# 501
  • Мнения: 309
Здравеите и от мен.И аз съм една която иска да се справи с проблема-цигари.Спирала съм ги най-много за месец,виждам,че може и без тях,но явно не за дълго Не съм прочела цялата тема,надявам се да видя идеи и предложения за спирането.Уж бях решила че от 1-ви ги спирам,но до днес все още ги пуша.Знам,че е трудно,че се изнервям,но трябва да се справя нъли?Сега съм решила -от утре,но това е всеки ден.Трудно ми е много.Поздрави на всички които са успели в това начинание и дано не ги започвате отново.

# 502
  • Мнения: 1 091
Добре дошла! Похвално е желанието да се спрат цигарите, всички знаем, че е трудно, но не е невъзможно. При повече инат и желание ще се справиш, а от нас ще имаш подкрепа. Само да ти кажа, че това е старата тема, в момента пишем тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351434.0. Заповядай в новата темичка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт