Ще ви пука ли, ако утре няма Клюкарник?

  • 3 921
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Е, ще ви пука ли? И защо?

# 1
  • Мнения: 11 747
Да, ще ми пука! Информирам се тук - за клюки и други актуални събития. Губя си времето, забавлявам се. Ще ми липсва, макар да не съм от редовните учстници.

# 2
  • Мнения: 2 401
Ако е за един ден ще го преживея, иначе не ми се мисли, спретвам по най-бързия начин един алтернативен мирър клюкарник.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Не!Би ми пукало преди време.Но сега тук започнаха да пишат всякакви екземпляри.Според мен този подфорум се изроди, благодарение на някои от пишещите в него.

Но няколко потребителя биха ми липсвали.

 

# 4
  • Мнения: 1 775
В случая, дали ще отговориш с "Не" или "Все ми е тая" не е ли едно или също  newsm78? Гласувах с "Да", но като се замисля - "Все ми е тая"  Mr. Green.

# 5
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Да. Ще ми липсва.

# 6
  • Мнения: X
Е, стига де! Телевизия не гледам от пет месеца, радио не слушам от две години, сега и клюкарник да няма! Ми не е ... хубаво така! Naughty

# 7
  • Мнения: 2 401
Не!Би ми пукало преди време.Но сега тук започнаха да пишат всякакви екземпляри. 

Мдааа, за съжаление всеки екземпляр днес има право на интернет и на мнение.. ooooh! Whistling

# 8
  • Мнения: 25 641
Не. Мога да си клюкаря и в другите подфоруми.
Но, виж, ако залипсва целият форум, тогава вече ще ме друсне абстиненцията.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 11 747
О, ако залипсва целия форум, направо за никъде не съм.

# 10
  • Мнения: 13 512
Е, стига де! Телевизия не гледам от пет месеца, радио не слушам от две години, сега и клюкарник да няма! Ми не е ... хубаво така! Naughty
аз пък телевизия не гледам от година и половина! Така че ... няма да мога без клюкарника. Като "прозорец към света ми е" Laughing

# 11
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Тази тема е като блоговете на Капитал  Mr. Green

http://www.capital.bg/browseblog.php?blogrubr=1333

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Повече ще ми липсва ДИС  Blush Там има много любов, ревност и още нещо  Flutter А тук - нищо!

# 13
  • Мнения: 4 916
Повече ще ми липсва ДИС  Blush Там има много любов, ревност и още нещо  Flutter А тук - нищо!

И аз така.
Бих прежалила Клю-то, обаче ДиС е друга бира.

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Защо няма опция "Как те не беше срам да си го помислиш дори!"?
Ще ми е тъжно.
Тук започнаха няколко бютифул рилейшъншипс.

# 15
  • Мнения: 7 837
Сопрано,
Не съм умряла, шъ знайш за твойте скверни мисли, шъ знайш...

# 16
  • Мнения: 2 448
Ще съм в траур.   Cry

# 17
  • Мнения: 5 539
Не, даже ще се радвам.
Вдругиден също няма да ми липсва.
Може би по-по-вдругиден...

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Що, да няма да го закриват, кво си чул?

# 19
  • Мнения: 2 792
 Господи  Shocked, а защо от утре няма да има "Клюкарник". Признайте си какво направихте Crossing Arms

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Точно за утре няма да ми пука, но за понеделник може и да ми липсва.

# 21
  • Мнения: 150
не, няма да ми пука...

# 22
  • Мнения: 2 448
Без Клюто петъка няма да е същия.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 447
Без Клюто петъка няма да е същия.  Mr. Green
Е петъците в клюкарника ще липсват на доста хора. Mr. Green
Ако е за утре няма проблем.

# 24
  • Мнения: 3 423
Намеци ли вкарваш?
Няма да ми пука.

# 25
  • Мнения: 2 891
Ъъъъъъъ, каквото и да кажа, че излъжа  Rolling Eyes По-скоро ще ми липсва.

# 26
  • Мнения: 7 723
Честно казано- все ми е тая...

# 27
  • Мнения: 30
Да ,ще ми пука ,тъй като аз нямам работа в другите раздели защото съм момче ,следователно ,ако няма клюкарник аз няма да влизам във форума не ,че губете нещо ,но пък искахте мнение!         Confused newsm78

# 28
  • Мнения: 2 448
Да ,ще ми пука ,тъй като аз нямам работа в другите раздели защото съм момче ,следователно ,ако няма клюкарник аз няма да влизам във форума не ,че губете нещо ,но пък искахте мнение!         Confused newsm78

Не се тревожи, тогава ще откриеш КМ.  Mr. Green Абревиатурата значи красива мама, но да знаеш, че не всички са мами, има и какички.  Joy

# 29
  • Мнения: 2 401
Да ,ще ми пука ,тъй като аз нямам работа в другите раздели защото съм момче ,следователно ,ако няма клюкарник аз няма да влизам във форума не ,че губете нещо ,но пък искахте мнение!         Confused newsm78

Не се тревожи, тогава ще откриеш КМ.  Mr. Green Абревиатурата значи красива мама, но да знаеш, че не всички са мами, има и какички.  Joy

... и не всички са красиви, разбира се  Wink

# 30
  • Мнения: 7 723
Да ,ще ми пука ,тъй като аз нямам работа в другите раздели защото съм момче ,следователно ,ако няма клюкарник аз няма да влизам във форума не ,че губете нещо ,но пък искахте мнение!         Confused newsm78
ShockedА майка ти знае ли, че си пишеш толкова до късно с майки из форумите? Thinking

...да не би да са закрили некой тийнфорум и аз да не съм в час нещо? newsm78
...пък мое време беше модерно петък вечер да се ходи на дискотека ooooh! Joy

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 22:54 от Дъ Биг РУС Шаман

# 31
  • Мнения: 2 212
Да, ще ми пука. Тук съм израснала  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 212
На мен няма да ми пука. Един проблем по-малко...

П.П. Сега се сетих че анкетата може да се разшири с още един въпрос:
"Ще ви пука ли, ако от утре го няма форумският плейбой* Сопранов"

*Според годишната анкета

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 23:13 от Борис

# 33
  • Мнения: 5 622
Не вярвам на тези, които са писали, че не им пука или няма да им липсва  Wink

На мен би ми липсвал  Grinning

# 34
  • Мнения: 1 008
Да,
На мен тук ми е най-интересно.

# 35
  • Мнения: 17 407
Тъкмо стана готино с тази надпревара да се пускат теми, белким ги включиш в резюмето.... Ще ми пука, да. От понеделник- не!

# 36
  • Мнения: 2 005
Ооо, не ! Само това - не  ooooh! Не бих могла без него , наистина ще ми липсва  Thinking

# 37
  • Мнения: 335
Какво мнозинство се гони?
Обикновено или квалифицирано?

# 38
  • Мнения: 2 386
По принцип - да, но в  момента не ми пука. Няма да гласувам.

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да ,ще ми пука ,тъй като аз нямам работа в другите раздели защото съм момче ,следователно ,ако няма клюкарник аз няма да влизам във форума не ,че губете нещо ,но пък искахте мнение!         Confused newsm78
ShockedА майка ти знае ли, че си пишеш толкова до късно с майки из форумите? Thinking

...да не би да са закрили некой тийнфорум и аз да не съм в час нещо? newsm78
...пък мое време беше модерно петък вечер да се ходи на дискотека ooooh! Joy

Е, не го засичай така детето. По-добре тук да си прекарва нощите, отколкото някъде, където наистина няма да го знае майка му сред алкохол и наркотици.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Дали не може да ознаменуваме закриването на Клюкарника с издаване на двутомник със събраните съчинения на Жоро 01 и Лиска? Ще пуснем и конкурс за заглавие и корица, с награден фонд.

# 41
  • Мнения: 2 448
То се вижда, на кой ще му липсва и на кой не, като цъкнеш в профила на статистики и като видиш, че най много публикации има в Клюката е ясно , че на този потребител изобщо няма да му липсва.  Joy

# 42
  • Мнения: 335

На мен ми прозвуча като "Ще ви липсва ли 5-ото измерение"...



ПП   ... или кока-кола, или просто кока...



# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Май не би ми пукало особено...

# 44
  • Мнения: 9 865
Колко скучно, не няма да ми пука, не ми пука.
Изобщо кого заблуждавам, без Клю-то ще си остана една наивна, дезинформирана поничка.

# 45
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 242
Приятно е да си бъбриш. Да, ще ми липсва, т.е. би ми липсвал. Имаше една темичка, която накара очите ми да светнат и ако не беше заключена след два поста, щеше май да сложи край на почти 40 годините ми търсения.  smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511

# 46
  • Мнения: 3 728
Не. Мога да си клюкаря и в другите подфоруми.
Но, виж, ако залипсва целият форум, тогава вече ще ме друсне абстиненцията.  Mr. Green
Аха! Peace
Но все пак гласувах с да...

# 47
  • Мнения: 118
Все ми е тая ,ако 2-3 теми се запазят.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Ще ми пука я, доста от  времето си прекарвам тук  Peace и ми е приятно де .. Hug

# 49
  • Мнения: 5 647
Все ми е тая.

# 50
  • Мнения: 984
Дали не може да ознаменуваме закриването на Клюкарника с издаване на двутомник със събраните съчинения на Жоро 01 и Лиска?

Мисля, че ще е нещо като продължение на романа "Бесове", а за романа "Идиот" има други кандидати. Mr. Green

В анкетата отговорих с "Не". "Клюкарник"ът е форума с най-малка обществена ефикасност /лично мнение/, може и без него. От друга страна, неговата функция да "обира" всякакви безсмислени теми и да ги трансформира в лигоч и наддумване става все по-ефективна по отношение на чистотата на другите подфоруми.

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 21:44 от Мишона

# 51
  • Мнения: 2 829
гласувах
ще ми липсва

# 52
  • Мнения: 592
Ще ми липсват единствено аватарите на pasinet и мъдрите мисли на мъжкото съсловие! Иначе развлечния много!

# 53
  • Мнения: 606
Е то, ако няма Клю, аз се провесвам от нЕкой клон и Амин.

# 54
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
На мен ще ми липсва.
Аз пък въобще не пиша във форума, но постоянно чета.

# 55
  • Мнения: 4 362
Не,ще го преживея  Whistling

# 56
  • Мнения: 2 448
Ще ми липсват единствено аватарите на pasinet и мъдрите мисли на мъжкото съсловие! Иначе развлечения много!

Нотар, ами аз пиша и в други под форуми, ако закрият Клюката може да ги гледаш там.  Laughing Поне стана ясно, че като видиш мой пост директно забиваш на аватара и не четеш какво пиша.   Crossing Arms   
По отношение за мъдрите мисли на мъжкото съсловие, мда, един от най интересните аспекти на Клюкарника е това за мен.  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 592
Паси, аз другите форумчета рядко чета. Нямам много свободно време. Но теб те гледам!  Peace Laughing
Просто едно нещо се ражда, расте, после спира, но се развива и обогатява и един ден му идва края - с всичко на този свят е така /дай Боже един ден да не е така/. Но както веднъж по повод на един спор споделих!!! че ако Татти осъзнае какво има в ръцете си, би го използавл за много други хубави неща, така и сега го казвам. Много е Важно шефовете да разберат на кой етап е Клю-то и да решат какво да правят, защото и на тези които се кълнат във вечна вярност им просветва какво се случва. Въпроса на Сопрано е само червената лампичка! Все пак нямаме капацитета на Джей Лено, Топ Гиър и едно две още... Но както казва Татти - кво ми пука, да си се оправят!

# 58
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, няма да се зарадвам. Напоследък доста се забавлявам тук Simple Smile

# 59
Никак няма да ми липсва( уточнявам, че броят на публикациите ми не е правопропорционален на времето , което прекарвам във форумите на бг-мама,чета ги от около 3 години)

# 60
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
...аз другите форумчета рядко чета.
...
Другите "форумчета" , в контекста на публикацията на pasinet, всъщност са другите "подфорумчета" тук.
Умалителничкото е меко казано непочтителничко.
В следващия цитат има насоки:
...
 "Клюкарник"ът е форума с най-малка обществена ефикасност /лично мнение/, може и без него. От друга страна, неговата функция да "обира" всякакви безсмислени теми и да ги трансформира в лигоч и наддумване става все по-ефективна по отношение на чистотата на другите подфоруми.
Имам забележки относно обществената ефикасност /предвид закованите теми тук, горе/, но това е друг спор, който не мисля да подхващаме наново.

Този форум няма единствено раздел "Популярни". Името му говори само по себе си и е добре да се има предвид при подобни аналитични обобщения.

И последно: Тази мъдрост
Цитат
Но както казва Татти - кво ми пука, да си се оправят!
от кой точно джоб я извадихте?!

# 61
  • Мнения: 274
Всяко нещо си има своя естествен край. Това важи с пълна сила и за форумите.

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Всяко нещо си има своя естествен край. Това важи с пълна сила и за форумите.
Надявам се да важи и за една определена агитка, решила да покаже пълната си програма точно тук, в "Клюкарника". Инак, загрижеността ви за бъдещето на форумите като цяло, както и за нашия, в частност, е покъртителна.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Тук започнаха няколко бютифул рилейшъншипс.


ъпцелиутно!

# 64
  • Мнения: 984
Татман, не виждам тогава защо рипате постоянно за глупавички теми, пускани в "Клюкарника", и особено за "дискусиите" в някои теми, при условие, че "Клюкарник" е, цитирам "място за мнения и дискусии по теми, които не се засягат в останалите форуми. Общи приказки, клюки, спорове, актуални събития и проблеми, несвързани с бременността и майчинството."

Може би трябва да дадете и определение за "тъпотия", "простотия" и "словесна диария" според вашите разбирания. Simple Smile Така няма да има разочаровани. Mr. Green
Пиша тези редове сериозно, не за друго, а защото е отворена тема и се опитвам да водя дискусия по "проблеми, несвързани с бременността и майчинството".

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 21:59 от Мишона

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Татман, не виждам тогава защо ...
Защото, въпреки всичко, все още приемам, че тук пишат относително грамотни хора с чувство за самоконтрол.
Защото има "Спамо-чат" и "Споделете" за внезапни мисловни изригвания.
Защото си мисля, че мястото на теми като "Пипате ли се там, долу?", имат съмнително познавателно значение във форум "bg-mamma", ако и да са в "Клюкарник".
Защото не можем да напишем "Конституция" със седемдесет и два "Правилника за приложение" и разчитам на разума на потребителите.
Мога и да продължа, но наистина не мисля, че има смисъл.

# 66
  • Мнения: 274
Хехе, Тати се върза.
Няма смисъл от размисли и страсти. И Римската империя има край. И Петата симфония също.
Само салама има 2. Питай Борис Simple Smile

# 67
  • Мнения: 5 710
Не, няма да ми пука. Отдавна няма теми, а и хората, които пишат интересно вече почти не ги виждам да пишат тук.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 623
На мен ще ми липсва определено  Rolling Eyes
Ежедневието ми отдавна не е това,
което беше, когато бях по майчинство.
Преди имах време за целия форум, с
всичките му подфоруми, имах време да
чета, да пиша, да давам съвети, да разтягам локуми,
да водя словестни битки с някои потребители -
е, вече не е така.
Ежедневието ми е тежко и напрегнато, в работата
почти нямам време за нет, като се прибера вечер
ме чака цялата къща + мъж и дете, което иска внимание.
Единственото, от което имам нужда е разтоварване, разтоварване и
пак разтоварване, което мога да направя единствено и само в Клюкарника.
Така стоят нещата при мен  Hug

# 69
  • Мнения: 592
Татии, Татиии, предупреждавах те, ама и за мезе ще те вземат, да знаеш. Спомни си 69 тема и ще видиш откъде го изкопах, но така става по-някога - с твоите камъни по твоята градина! С най-добри чувства съм, не съм ти съдник, но ако продължаваш да се изкарваш абсолютно безгрешен, ще трупаш само негативи! Не искам интриги, но две други шефки на ПОДфорумчета са далеч по благосклонни към "бебчетата си" и добри в отношението си към "писателките" тук!  Peace
Искрено ти желая само успехи!

# 70
  • Мнения: 5 103
Все ми е тая, има ли, няма ли, някой под-форум, форум и т.н.

# 71
  • Мнения: 3 405
Da, ще ми пука.
Иначе къде ще дъвча дъвка, чопля семки и ям пуканки?

# 72
  • Мнения: 6 029
Нотар  Laughing На моменти ме удивляваш.

Ще ми липсва, но пък мъжът ми ще бъде доволен, че не вися пред компютъра.

# 73
  • Мнения: 516
Разбира се, че ще ми липсва. Къде ще чета бисерите на нотар, ако няма Клю?  Laughing

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Татии, Татиии, предупреждавах те, ама и за мезе ще те вземат, да знаеш. Спомни си 69 тема и ще видиш откъде го изкопах, но така става по-някога - с твоите камъни по твоята градина! С най-добри чувства съм, не съм ти съдник, но ако продължаваш да се изкарваш абсолютно безгрешен, ще трупаш само негативи! Не искам интриги, но две други шефки на ПОДфорумчета са далеч по благосклонни към "бебчетата си" и добри в отношението си към "писателките" тук!  Peace
Искрено ти желая само успехи!
Подред:
Нямам нищо против да ме взимат за мезе, стига да могат да си го позволят и да ме преглътнат.
Но не ставам за резил.
Наблюдателността е хубаво нещо, но фокусът е още-по хубаво!
Аз помня доста добре, а когато не помня си записвам, така че филми не ми прожектирай.
Поговорките не са силната ти страна. С най-добри чувства, разбира се!
Радвам се, че отделяш време и на други "подфорумчета", толкова детайлно, че да имаш виждания върху модерацията им ... какво? нямаш време за подфорумчета ли? ... пак съм чел някой друг notar.
Прости ми.
Искрено ти желая знания и успехи в тъмните дебри на форумната организация.

ПС. Личният момент е само проформа. Всъщност отговора е за всички - участници и публика.

# 75
  • Мнения: 606
Аз едно не разбрах - за какво иде реч. Тоньо провокира премахване на клюкарника ли? Това си е чисто виртуално убийство на една камара люде, живеещи тук. А и не мисля, че калабалъкът е в минус за рейтинга на форума.

# 76
  • Мнения: 304
ще ми липсва определено newsm78

# 77
  • Мнения: 25 641
внезапни мисловни изригвания.

Пробва ли да пробуташ този лаф в някоя рекламна агенция? Че никак не е приятно да седне човек на масата да похапне, па да цъкне дистанционното на телевизора и да позяпа какво става по света и у нас, а отсреща реклами - "диария", та "диария"...  Sick
И с форума тъй.

# 78
  • Мнения: 843
Естествено !
   Това е един огромен бял чайник, който , ако не  откара / НЯКОЙ/парата , ще се вриви.  И самосъздаде отново. и отново и оново и агейн. Heart Eyes
     Аз си вря културно в него.  Уютно ми е.   Понякога няма за какво да се хвана,  но не ми е проблем. Heart Eyes
    Нотариусе , втрещяваш ме.   Ти, който си помогнал тук на  доста хора.   И общо - взето  звучиш добронамерено-     поне  на мен(((, поне на мен.
   Ама аз съм прочела темите над  НАД  клюто.    И съм се наревала.  А вие, г-н Нотар?иус.  Вероятно и вие.
   Умирам си за клюкарките...  и не нося отговорност за всеки изтрещял " По пътя". м... да.
 

# 79
  • Мнения: 274
  и не нося отговорност за всеки изтрещял " По пътя". м... да.
 

По пътя, по пътя, после над  кукувичето гнездо и право при сестра Рачед. Голямата сестра ви гледа и ви се смее.

# 80
  • Мнения: 183

На мен ще ми е криво, ако трябва да съм честна.
Обичам да си пия сутрешното кафе  там, "клюкарствайки" Wink.
Има определени потребители, които ми допадат като начин на изказ, и те се подвизават предимно там.
Ако го няма Клюкарника, къде ще им се радвам...Blush?

# 81
  • Мнения: 3 550
Все ми е тая. Тук влизам около 2 пъти годишно, защото ми е гаден. Но не ми пречи някой друг да се забавлява в него.

# 82
Ами ще ми липсва в интерес на истината,тук влизат хора с различни като интелект .Многообразие от интереси , душевност . Мниго теми по които човек  може да искаже мнение , да дискутира , да получи сьвет  и т . н.  Не само на мен ,но на много хора ще липсва.  smile3525

# 83
  • Мнения: 2 161
Да,ще ми липсва и изобщо повече няма да пиша.Защото тук създадох трепетни приятелства,например с ягодка.Къде другаде мога да срещна такива персони?

# 84
  • Мнения: 139
Не, утре анна и мамма няма да има в клюкарника Naughty

Общи условия

Активация на акаунт