Ще ви пука ли, ако утре няма Клюкарник?

  • 3 929
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 606
Аз едно не разбрах - за какво иде реч. Тоньо провокира премахване на клюкарника ли? Това си е чисто виртуално убийство на една камара люде, живеещи тук. А и не мисля, че калабалъкът е в минус за рейтинга на форума.

# 76
  • Мнения: 304
ще ми липсва определено newsm78

# 77
  • Мнения: 25 641
внезапни мисловни изригвания.

Пробва ли да пробуташ този лаф в някоя рекламна агенция? Че никак не е приятно да седне човек на масата да похапне, па да цъкне дистанционното на телевизора и да позяпа какво става по света и у нас, а отсреща реклами - "диария", та "диария"...  Sick
И с форума тъй.

# 78
  • Мнения: 843
Естествено !
   Това е един огромен бял чайник, който , ако не  откара / НЯКОЙ/парата , ще се вриви.  И самосъздаде отново. и отново и оново и агейн. Heart Eyes
     Аз си вря културно в него.  Уютно ми е.   Понякога няма за какво да се хвана,  но не ми е проблем. Heart Eyes
    Нотариусе , втрещяваш ме.   Ти, който си помогнал тук на  доста хора.   И общо - взето  звучиш добронамерено-     поне  на мен(((, поне на мен.
   Ама аз съм прочела темите над  НАД  клюто.    И съм се наревала.  А вие, г-н Нотар?иус.  Вероятно и вие.
   Умирам си за клюкарките...  и не нося отговорност за всеки изтрещял " По пътя". м... да.
 

# 79
  • Мнения: 274
  и не нося отговорност за всеки изтрещял " По пътя". м... да.
 

По пътя, по пътя, после над  кукувичето гнездо и право при сестра Рачед. Голямата сестра ви гледа и ви се смее.

# 80
  • Мнения: 183

На мен ще ми е криво, ако трябва да съм честна.
Обичам да си пия сутрешното кафе  там, "клюкарствайки" Wink.
Има определени потребители, които ми допадат като начин на изказ, и те се подвизават предимно там.
Ако го няма Клюкарника, къде ще им се радвам...Blush?

# 81
  • Мнения: 3 550
Все ми е тая. Тук влизам около 2 пъти годишно, защото ми е гаден. Но не ми пречи някой друг да се забавлява в него.

# 82
Ами ще ми липсва в интерес на истината,тук влизат хора с различни като интелект .Многообразие от интереси , душевност . Мниго теми по които човек  може да искаже мнение , да дискутира , да получи сьвет  и т . н.  Не само на мен ,но на много хора ще липсва.  smile3525

# 83
  • Мнения: 2 161
Да,ще ми липсва и изобщо повече няма да пиша.Защото тук създадох трепетни приятелства,например с ягодка.Къде другаде мога да срещна такива персони?

# 84
  • Мнения: 139
Не, утре анна и мамма няма да има в клюкарника Naughty

Общи условия

Активация на акаунт