Ще ви пука ли, ако утре няма Клюкарник?

  • 3 924
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 242
Приятно е да си бъбриш. Да, ще ми липсва, т.е. би ми липсвал. Имаше една темичка, която накара очите ми да светнат и ако не беше заключена след два поста, щеше май да сложи край на почти 40 годините ми търсения.  smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511

# 46
  • Мнения: 3 728
Не. Мога да си клюкаря и в другите подфоруми.
Но, виж, ако залипсва целият форум, тогава вече ще ме друсне абстиненцията.  Mr. Green
Аха! Peace
Но все пак гласувах с да...

# 47
  • Мнения: 118
Все ми е тая ,ако 2-3 теми се запазят.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Ще ми пука я, доста от  времето си прекарвам тук  Peace и ми е приятно де .. Hug

# 49
  • Мнения: 5 647
Все ми е тая.

# 50
  • Мнения: 984
Дали не може да ознаменуваме закриването на Клюкарника с издаване на двутомник със събраните съчинения на Жоро 01 и Лиска?

Мисля, че ще е нещо като продължение на романа "Бесове", а за романа "Идиот" има други кандидати. Mr. Green

В анкетата отговорих с "Не". "Клюкарник"ът е форума с най-малка обществена ефикасност /лично мнение/, може и без него. От друга страна, неговата функция да "обира" всякакви безсмислени теми и да ги трансформира в лигоч и наддумване става все по-ефективна по отношение на чистотата на другите подфоруми.

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 21:44 от Мишона

# 51
  • Мнения: 2 829
гласувах
ще ми липсва

# 52
  • Мнения: 592
Ще ми липсват единствено аватарите на pasinet и мъдрите мисли на мъжкото съсловие! Иначе развлечния много!

# 53
  • Мнения: 606
Е то, ако няма Клю, аз се провесвам от нЕкой клон и Амин.

# 54
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
На мен ще ми липсва.
Аз пък въобще не пиша във форума, но постоянно чета.

# 55
  • Мнения: 4 362
Не,ще го преживея  Whistling

# 56
  • Мнения: 2 448
Ще ми липсват единствено аватарите на pasinet и мъдрите мисли на мъжкото съсловие! Иначе развлечения много!

Нотар, ами аз пиша и в други под форуми, ако закрият Клюката може да ги гледаш там.  Laughing Поне стана ясно, че като видиш мой пост директно забиваш на аватара и не четеш какво пиша.   Crossing Arms   
По отношение за мъдрите мисли на мъжкото съсловие, мда, един от най интересните аспекти на Клюкарника е това за мен.  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 592
Паси, аз другите форумчета рядко чета. Нямам много свободно време. Но теб те гледам!  Peace Laughing
Просто едно нещо се ражда, расте, после спира, но се развива и обогатява и един ден му идва края - с всичко на този свят е така /дай Боже един ден да не е така/. Но както веднъж по повод на един спор споделих!!! че ако Татти осъзнае какво има в ръцете си, би го използавл за много други хубави неща, така и сега го казвам. Много е Важно шефовете да разберат на кой етап е Клю-то и да решат какво да правят, защото и на тези които се кълнат във вечна вярност им просветва какво се случва. Въпроса на Сопрано е само червената лампичка! Все пак нямаме капацитета на Джей Лено, Топ Гиър и едно две още... Но както казва Татти - кво ми пука, да си се оправят!

# 58
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, няма да се зарадвам. Напоследък доста се забавлявам тук Simple Smile

# 59
Никак няма да ми липсва( уточнявам, че броят на публикациите ми не е правопропорционален на времето , което прекарвам във форумите на бг-мама,чета ги от около 3 години)

Общи условия

Активация на акаунт