Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 7

  • 41 749
  • 423
  •   1
Отговори
# 375
  • на село
  • Мнения: 838
Же, ще споделиш ли после отзиви за шампоана?  Laughing
Разбира се.
Аз имам здрава и гъста коса, но косъмът ми е фин, избирах, избирах , и на това се спрях ( уж е за обем и плътност на косъма). Ще видим как е.

Же този шампоан на Керастас, за моята коса си беше като най-обикновен, дано при теб в комбинация с маската да има добър резултат Peace

Ами аз винаги взимам маска към шампоана, който ползвам, предполагам, че повечето работа върши маската.

П.П. Препоръчвам още един продукт, който съм ползвала - liss cream color show на TEC- l`oreal. (не можах да намеря свясна картинка в нета). Нанасям, преди да изсуша косата, става лъскава и изглежда много добре.

# 376
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Керастаз по-добре ли ти действа от Лореал Профешънъл (предполагам си го ползвала)? Защото аз не съм доволна от шампоаните за обем на Лореал Проф  Confused
Лу аз съм по доволна от Керастаз, нещо не ми допадат шампоаните на Лореал проф. ( поне на моята коса )  Hug

Именно, и на моята коса Лореал Проф не се отразява добре. От друга страна Керастаз пак си е марка на Лореал та се чудя  Thinking

Сега съм с шампоана за обен на Рене Фуртере - в началото не видях особена разлика, но сега след месец и нещо ползване виждам резултат. Ще ми се обаче да намеря някой наистина добър шампоан за обем, че с тоя тънък косъм съм за никъде  ooooh!

# 377
  • Мнения: 434
Момичета,аз искам да попитам,дали сте ползвали продуктите за коса на BioSilk и доволни ли сте от тях? Peace

# 378
  • София
  • Мнения: 2 181
Само шампоан за обем сам по себе си няма как да ви свърши работа.Освен това,ако сте с финни коси не си слагайте маски,а спрейчета или пяни от сериите за обем.

# 379
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Само шампоан за обем сам по себе си няма как да ви свърши работа.Освен това,ако сте с финни коси не си слагайте маски,а спрейчета или пяни от сериите за обем.

Не ползвам само шампоан, нито слагам маска, просто обсъждахме конкретно шампоаните  Laughing

# 380
  • София
  • Мнения: 2 181
Ми аз писах и в другата тема-ваната за обем,след това пяната и после даже се налага да я приглаждам че е много обемна пък.
Освен това аз си мисля че не може все пак да искаме обема да стои 5 дена,говорим за 2 дена,максимум 3.На мен стази кобинация ми издържа по 3 дена,но аз и не искам повече,защото не мога да търпя да не си я измия.
Много важно е и постригването и прическата.
Мисълта ми беше да не обвиянвате шампоаните.Само един шампоан за обем не може да направи чудеса.

# 381
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Галя, абе ясна ми е мисълта ти.

А ти разбра ли аз за какво говоря? С издухването със сешоар, пяната и т.н. неща които правя, шампоана за обем на Лореал Проф. не създава обем. Ето защо не съм доволна от него. Никой не очаква обем-лъвска грива само от един шампоан.

Айде дано се разбрахме вече.

# 382
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз съм сигурна,че ти разбираш,написах го за някой,който може и да му е от полза.

# 383
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Галя, я кажи ти от Ягодката ли си поръчваш Керастаз?  Thinking

# 384
  • Бургас
  • Мнения: 711
Моми4ета моля изкажета мнение за  Framesi, Tigi (сериите за изтощена коса )

# 385
  • Мнения: 4
Момичета , знае ли някой в Плевен от къде могат да се купят продукти на Kerastase.

# 386
  • София
  • Мнения: 2 181
В Плевен няма салон,в който продават Керастаз.
Галя, я кажи ти от Ягодката ли си поръчваш Керастаз?  Thinking

От тук си ги купувам.

# 387
  • Мнения: 0
Здравейте искам да попитам за цимента за коса....как точно действа и от къде мога да си го  закупя.Благодаря предварително ........... извинявам се предварително ако някъде вече е записано в темата  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 388
  • Мнения: 171
Здравейте искам да попитам за цимента за коса....как точно действа и от къде мога да си го  закупя.Благодаря предварително ........... извинявам се предварително ако някъде вече е записано в темата  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

{Гери}, предполагам, че за маската питаш - Ciment anti usure. Керастаз имат цяла серия с "цимент" - шампоан, маска, различни ампули, продукт за предпазване преди преса. В салоните препоръчват да се ползват заедно, в смисъл едва ли ще ти е достатъчна само маска, за да има добър ефект, в случай, че за нея питаш.  По принцип серията е предназначена за суха, късаща се, изтощена коса, много подходяща е и за изрусена, запълва и възстановява косъма "отвътре". За салони - не знам от кой град си, аз в София съм купувала Керастаз от салони Кало на ул.Дамян Груев №15 и на Витошка №12. Иначе серията Цимент е коментирана много пъти, разгледай темата, има доста информация или най-добре поискай съвет в самия салон, ще те ориентират Peace

# 389
  • Мнения: 6 624
Питанка за Керастаз ,за какво са тези серии :
Kerastase Nutritive Bain Satin 1 Shampoo
Kerastase Biotic Bain Bio-Recharge Shampoo

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт