Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 7

  • 41 750
  • 423
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 0
Iliana,много благодаря   bouquet

# 406
  • Мнения: 0
Все пак след всичко прочетено реших,че ще си взема термичния цимент,но моля за малко разяснения-след всяко измиване на косата ли се нанася?Някъде прочетох(в друг форум),че имал по-дълготрайна функция,това значи ли,че не трябва да го нанасям всеки път като си измия косата?
И още един въпрос,при положение,че сме сложили от цимента преди преса,каква е функцията на кристалите след пресата-явно не защита,а какво-блясък,фиксация или?
Благодаря ви предварително,нямам опит още с тези неща,чакам си пресата и ще съм благодарна да ме информирате.

# 407
  • София
  • Мнения: 7 836
Иля нещо май е обявила бойкот и го кара само на ЛС  Crossing Arms Що така?
Аз си викам голяма почивка откара това момиче ,блазе и  Laughing

Хихии, викам си малко почивка и се позастоях в " Кино и тв ".  Laughing

Сега ще направя новата тема.  Wink

# 408
  • Мнения: 1 426
аз кристалите не ги харесвам, както и всичко на силиконова основа - изсушава косата.
Цимента преди пресата, след това малко лумино-контраст (за блясък) и са сухи краища repair на Лореал позаглаждат се, лак по-желание.

# 409
  • София
  • Мнения: 7 836
Все пак след всичко прочетено реших,че ще си взема термичния цимент,но моля за малко разяснения-след всяко измиване на косата ли се нанася?Някъде прочетох(в друг форум),че имал по-дълготрайна функция,това значи ли,че не трябва да го нанасям всеки път като си измия косата?
И още един въпрос,при положение,че сме сложили от цимента преди преса,каква е функцията на кристалите след пресата-явно не защита,а какво-блясък,фиксация или?
Благодаря ви предварително,нямам опит още с тези неща,чакам си пресата и ще съм благодарна да ме информирате.

Latina, Термичния Цимент има трайност върху косата четири измивания.
Но аз го нанасям след всяко измиване преди да ползвам сешоар или преса, за да съм си по- сигурна.  Flutter

Кристалите имат функция да предпазват краищата от цъфтеж, изсушаване и накъсване, нямат общо с Термичният Цимент, за това и ползването му не изключва употребата на кристали.

# 410
  • Мнения: 0
Иля,
много благодаря,че точно Вие сте ми отговорила.Чета с интерес Вашите постове не само в тази тема,но и в много други и ги намирам за много ценни.  bouquet
А относно терм.цимент и кристалите-от отговора Ви да разбирам ли,че термичния цимент е достатъчен като продукт без да използвам кристали?Благодаря предварително.

# 411
  • Мнения: 0
Все пак ще си взема и кристали на Алфапарт с ленено семе,но не съм от София.Цимента вече разбрах салон,откъдето ще си го купя,но тези кристали Алфапарт къде да ги търся-пак във фризьорски салон или?Вие откъде си ги купувате(освен от ягодка)?

# 412
  • Мнения: 483

http://www.yordalo.com/product_info.php?products_id=85?osCsid=0b … cde11c258b68e6be4

много примамливо звучи, но цената е соленичка. Какво ще кажете?
Какви са тия цени!?!  Shocked

 В салона, от който купувам продуктите на Керастас  , маските са 72 лв.

Да, толкова са маските, но момичето е показало някакъв серум, затова и е по - евтин. Peace

# 413
  • Мнения: 975
Препоръчайте ми някакъв  спрей ли ,не знам точно какво ,защото косата ми е много непокорна.Чуплива е ,изправям я с преса и когато изляза се начупва няма и помен от изправянето ,особенно ако е леко мъгливо.Благодаря ви предварително.

# 414
  • Мнения: 483
Препоръчайте ми някакъв  спрей ли ,не знам точно какво ,защото косата ми е много непокорна.Чуплива е ,изправям я с преса и когато изляза се начупва няма и помен от изправянето ,особенно ако е леко мъгливо.Благодаря ви предварително.

И аз си търся нещо такова. Хвърлила съм око на този спрей . Някой ползвал ли го е и наистина ли предпазва от начупване?

# 415
  • Мнения: 54
Този спрей е един обикновен лак за коса.Служи за фиксиране след евнтуално изправяне.Нищо повече.

# 416
  • София
  • Мнения: 7 836
Иля,
много благодаря,че точно Вие сте ми отговорила.Чета с интерес Вашите постове не само в тази тема,но и в много други и ги намирам за много ценни.  bouquet
А относно терм.цимент и кристалите-от отговора Ви да разбирам ли,че термичния цимент е достатъчен като продукт без да използвам кристали?Благодаря предварително.

Latina, двата продукта са с различни функции и е най- добре е да се ползва и Цимент и кристали.  Peace
Цимента сам по себе си не защитава краищатата, така както кристалите.

# 417
  • Мнения: 636
Момичета, подходящи ли са за коса с мазни корени тези шампоани - Лис екстрийм изглаждащ и Лис ултим супер изглаждащ (Лореал проф.)? И кой от двата ще ми препоръчате?
  bouquet

Аз ползвам лис ултим, но косата ми е много суха. Тежичък шампоан е, ако ти е мазна май не е най-добрият избор

# 418
  • Мнения: 0
Иля ,благодаря!Категорично ще си купя и двата продукта. Peace

# 419

Общи условия

Активация на акаунт