Свирката изневяра ли е?

  • 20 816
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има ли човек, който ще каже че това не е изневяра?  Shocked
Знам ли,всъщност нещата вече тотално се объркаха. ooooh!

Да. Изцяло зависи от обстоятелствата.

# 16
  • Мнения: 2 229
Има ли човек, който ще каже че това не е изневяра?  Shocked
Знам ли,всъщност нещата вече тотално се объркаха. ooooh!

Да. Изцяло зависи от обстоятелствата.

Е, ок ако са й опряли пистолет в челото, да речем че може да не е изневяра. Peace

При кои обстоятелства не се счита за изневяра, според теб?

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При кои обстоятелства не се счита за изневяра, според теб?
В първия си пост съм написала достатъчно. Изневярата е много разтегливо понятие. Не мисля, че секс=изневяра.

# 18
  • Мнения: 3 782
Добре де, аз наистина това не мога да го разбера. Как може сексът да не е изневяра. Е някой да ми обясни.Ако може.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Добре де, аз наистина това не мога да го разбера. Как може сексът да не е изневяра. Е някой да ми обясни.Ако може.
Мадлен Алгафари го е направила http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=303903.msg8166755#msg8166755

# 20
  • Мнения: 3 423
Ако не го искаш, е изневяра.
Ако го искаш, си е далавера.
И не е изневяра.

# 21
  • Мнения: 2 229
При кои обстоятелства не се счита за изневяра, според теб?
В първия си пост съм написала достатъчно. Изневярата е много разтегливо понятие. Не мисля, че секс=изневяра.

Аз от разтегливи понятия явно не разбирам и ми е много абстрактно да се каже "зависи".
Ок, щом зависи, обрисувай ми една конкретна, хипотетична ситуация, в която свирката не е изневяра, аз не мога да си представя такава.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... аз не мога да си представя такава.
На твоите години и аз бях с по-бедно въображение. Но няма смисъл да ти налагам моите представи за изневяра... Има ситуации, в които от нещо на пръв поглед безобидно, може да ме заболи много повече, отколкото от едно чукане... или свирка.

# 23
  • Мнения: 2 388
Ако те хванат в поза молитва е изневяра. Не ти ли хванат е просто упражнение за красиви устни ( справка - КМ Mr. Green)

# 24
  • Мнения: 2 229
На твоите години и аз бях с по-бедно въображение. Но няма смисъл да ти налагам моите представи за изневяра... Има ситуации, в които от нещо на пръв поглед безобидно, може да ме заболи много повече, отколкото от едно чукане... или свирка.

Но и от ч*кането/свирката ще те заболи, не знаех, че трябва да ги степенуваме...

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Но и от ч*кането/свирката ще те заболи, не знаех, че трябва да ги степенуваме...
Може и да ме заболи. А може и не. Не бих правила подобно степенуване.

# 26
  • Мнения: 2 099
Мнее не е изневяра.Просто е миене на зъбите с кожена четка Mr. Green
Миенето на зъбите от своя страна не е изневяра нали Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 448
Мнее не е изневяра.Просто е миене на зъбите с кожена четка Mr. Green
Миенето на зъбите от своя страна не е изневяра нали Mr. Green

Ako използваш зъби със сигурност това ще е пръв и единствен път на подобно свирене. Поне не със същия кавал.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 698
Не, ако си флейтистка или гайдарка, не е изневяра.  Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 746
С моя дългогодишен опит Mr. Green,от където и да го погледна си е чиста изневяра Whistling

Общи условия

Активация на акаунт