обичаме ли децатаси

  • 3 173
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
Що  за тема е това а...как ще питаш във форума непознати хора дали обичаш децата си.Извини ме , но го смятам за доста абсурдно и глупаво. Tired

# 16
  • Мнения: 2 448
Моето спи в самостоятелна стая от 8 месечен , аз направо да взема да се хвърля от нейде.  doh

# 17
  • Мнения: 4 292
Синът ми спи в собствена стая откакто е навършил годинка. Бебето, което чакаме, обмисляме дали да не спи в детската стая от самото начало, като притесненията ни са единствено за баткото. Един вид, да не му отнемаме от пространството.
Ха, пък някой да посмее да ми каже, че не обичам децата си!  Imp

# 18
  • Мнения: 1 554
детето ми спи самостоятелно от осмия си месец,сигурно не обичам детето си ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 223
Благородно ти завиждам. Аз банкет ще вдигна, ако/когато синковеца благоволи да си спи поне на леглото /а не да ме скубе и рита по цели нощи/...
Обгрижването не е дефиниция за обич...
Дори е вредно, след определена възраст.

# 20
  • Мнения: 1 897
Мислите ли,че не обичам достатъчно децата си?

 А? Нас ли питаш?  Thinking

Иначе мисля, че си се подразнила от абсолютна глупост и цяла тема, заради раздразнението ти ми се струва малко прекалено. Лично мнение. Peace
Прекрасно знаеш, че любовта към собствените ни деца не се измерва нито с това къде спят, нито с това дали задоволяваме всичките им щения.

# 21
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Че кой не обича децата си.Заради тях съм готова на всичко и не ме интересуват мненията на другите. Whistling

# 22
  • Мнения: 131
Ми въпросът ми беше излишен.Темата също
Но ми беше гадно от намека на онази аз разбира се не си премълчах.
Все пак исках да чуя дали и другите майки са на моето мнение,и затова писах във форума

# 23
  • Мнения: 247
Обичаме децата си. Думата децатаси не ми е позната.
Не е необходимо да намразиш някого, който не споделя твоето мнение. Не вярвам жената да е казала, че не си обичаш децата, а само е искала да каже, че сега им е времето да им се порадваш.  Дали спят при теб или в отделна стая не е критерий за майчината обич. Ако ще отваряме такава тема, просто едни майки са по-всеотдайни, а други не.  Всяка майка  сама си преценява.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Значи моята ме обича повече, отколкото аз нея, защото всяка нощ по някое време идва на нашата спалня  Laughing

# 25
  • софия
  • Мнения: 636
Стига бе!Дъщеря ми спи в самостоятелна стая от 3 месечна и настоява да заспива сама и досега. Нима това значи, че не я обичаме??????Направо ще се гръмна от подобни изводи. Та ние като тръгнем някъде на почивка наемаме апартамент, за да се чувства тя комфортно и да спи така както у дома-сигурно и това значи, че не я обичаме според твоята позната. Направо тия хора ме убиват с логиката си.

# 26
  • Мнения: 1 763
Примерът може би беше малко неуместен, но разбирам какво има предвид авторката. Всеки подобен коментар или непоискан съвет от познати и непознати за мен е намек, че не съм добра майка и не умея да си гледам детето. Не ме разстройва особено, просто се учудвам как далечни хора си позволяват да си мислят, че знаят кое е по-добро за моето дете от мен и от баща му. В такива случаи решавам също да съм искрена. Например, задавам съвсем открито въпрос на "загрижена " за детето ми жена с наднормено тегло, не смята ли да отслабне, защото пълнотата води до куп заболявания или на друга такава  над 30-35 години дали смята, че е подходящо на нейната възраст да излиза в жегата. В такива моменти ме обявяват за невъзпитана, но не ми пука, макар да не се трогвам от техните коментари, трябва да се защитя по някакъв начин.
Конкретно по темата- моето дете още спи при нас в спалнята, но нощем и аз спя, не стоя будна да му се радвам.

# 27
  • Мнения: 1 967
мисля че знаеш отговора  Hug

тази позната е била на поне 50 нали? масово явление сред това поколение, нормално е  Peace едно време са ги държали до първи клас между мама и тате да спят Crazy  а това въобще не е правилно  Naughty

# 28
  • Мнения: 4 390
По молба на автора на темата.

Общи условия

Активация на акаунт