Бурканчета за детска кухня

  • 56 909
  • 251
  •   1
Отговори
# 90
  • Razgrad
  • Мнения: 282
В разград носиш бурканче и ти сипват.Не е много хигиенично но няма как.

# 91
  • Мнения: 212
Бурканчета има на Женският пазар по 0.30 лв/бр. - вчера си купих и капачки се намират там по 0.09 лв/бр.

# 92
  • Мнения: 227
В разград носиш бурканче и ти сипват.Не е много хигиенично но няма как.
Защо да не е хигиенично когато детето се наяде си ги слагам в миялната и на другия ден са готови измити.

# 93
  • Мнения: 1 152
Днес купих от Женския пазар бурканчета по 40 ст. и капачки по 8 ст. 

# 94
  • София
  • Мнения: 231
Сасано  от този човек -продавача на мед ли  или от друго място? Ако е от другаде ,моля ,кажи от къде !

# 95
  • Мнения: 1 152
Kafenceto, не обърнах тогава внимание какво продава човека, но се намира в покритата част почти в началото на пазара в дясно, веднага след цветята.

# 96
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момичета, аз имам бурканчета - около 15 броя - който иска- давам ги!  Peace

# 97
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз пък подарявам около 10-15 бурканчета!  Peace

# 98
На мен ми трябват 15 бурканчета заедно с капачките. Ще се раздвам , ако се споразумеем нещо, не за друго, а нямам време да търся, а пък ми трябват за понеделник.

# 99
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
На мен ми трябват 15 бурканчета заедно с капачките. Ще се раздвам , ако се споразумеем нещо, не за друго, а нямам време да търся, а пък ми трябват за понеделник.
Напиши ми на лични координатите си - телефон, скайп... Ще те потърся, за да се разберем как да ти ги дам - и без това ми пречат....

# 100
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз пък подарявам около 10-15 бурканчета!  Peace
Офертата е валидна....

# 101
Търся да си закупя бурканчета и капачки за детска кухня. Много ще съм благодарна, ако някой от вас може да ми помогне.

# 102
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Търся да си закупя бурканчета и капачки за детска кухня. Много ще съм благодарна, ако някой от вас може да ми помогне.
Аз пък търся на кого да подаря около 15 бурканчета!  Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 210
Имам бурканчета от купешки пюрета всякакви, не разбрах кои стават. На мен ми пречат и искам да ги подаря на някой. Само кажете кои стават, за да ги отделя.

# 104
  • Мнения: 56
И аз си търся бурканчета някой ако има в излишък  Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт