5-трика да бъдем съблазнителни.....

  • 4 622
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 210
Единственото нещо което мога да правя и го считам за върховна съблазън е да връзвам дръжката на черешката с език.Но за съжаление това се случва само в периода на черешите.През останалото време съм гола -вода.
А,това за гълтането-това не го знам,може ли подробности Confused

# 31
  • Мнения: 851
...Няма ме по пъченето на цици, съчетано с безмозъчни фрази... Затова съблазнявам деликатно. С леко разкопчана риза, подходящи дрехи, очертаващи формите. Фин парфюм, ненатрапчив грим, които все пак подчертава добрите ми черти и внимателно подбрани двусмислени фрази.
                     Къде точно е разликата, че не я схванах?


Разликата е в броя разкопчани копчета Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 759
...Разликата е в броя разкопчани копчета Mr. Green ...
                    Честно казано мислех, че разликата е, че ти го правиш. Понеже всеки мисли, че прави нещата най-добре и единствено правилно... В такъв случай искам да знам точно кое копче дели курвата от свястната жена, да не се излагам  Whistling.

# 33
  • Мнения: 122
...
А,това за гълтането-това не го знам,може ли подробности Confused

... по филмите съм гледал, че когато трябва насилствено да го накарат някой да гълта му запушват носа, друг го удря в корема... и се получава... нещо такова ще да е...  Whistling

# 34
  • Мнения: 210
Те по филмите много неща показват.Аз искам подробности от първа ръка-хора с опит и авторитет в бранша.А и това което ми описваш ми прилича направо на оргия

# 35
  • Мнения: 566
Аз не използвам трикове, съблазнителна съм по природа Blush

# 36
  • София
  • Мнения: 2 430
Виагра изигра номер на ”кавалер”
02 септември 2008 / News.dir.bg
Осемдесетгодишният Светозар Вармедя от Сидни ще трябва да заплати на младата си съпруга обезщетение от 27 000 австралийски долара заради психически и сексуален тормоз.
80-годишният съпруг настоявал от 27-годишната си жена да правят най-малко три пъти дневно любов, предаде БГНЕС.
Австралийският съд не съобщава името на младата жена, която също е родена в Сърбия, но уточнява че жертвата е обяснила, че съпругът й най-малко 60 пъти я заплашвал със смърт, в случай че откаже да задоволи сексуалните му желания.
"Беше голям кавалер и наистина много добър човек. Но преди седем години започна да взема Виагра. Той пиеше по три хапчета на ден и всичко се промени. Започна да ме третира като робиня", споделя съпругата на Светозар и уточнява, че много често е била принудена да се съгласи и на по четири пъти секс дневно.
Междувременно двамата са се развели, но този необикновен спор е приключил с отхвърляне на жалбата на Светозар, че сумата е прекалено висока.
"Въпреки, че нямаше доказателства за физически тормоз по време на брака, обезщетението е справедливо, защото обвиняемия безкрайно безобразно се е отнасял към тогавашната му съпруга", казва съдията.












 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 37
  • Мнения: 93
Виагра изигра номер на ”кавалер”
02 септември 2008 / News.dir.bg
Осемдесетгодишният Светозар Вармедя от Сидни ще трябва да заплати на младата си съпруга обезщетение от 27 000 австралийски долара заради психически и сексуален тормоз.
80-годишният съпруг настоявал от 27-годишната си жена да правят най-малко три пъти дневно любов, предаде БГНЕС.
Австралийският съд не съобщава името на младата жена, която също е родена в Сърбия, но уточнява че жертвата е обяснила, че съпругът й най-малко 60 пъти я заплашвал със смърт, в случай че откаже да задоволи сексуалните му желания.
"Беше голям кавалер и наистина много добър човек. Но преди седем години започна да взема Виагра. Той пиеше по три хапчета на ден и всичко се промени. Започна да ме третира като робиня", споделя съпругата на Светозар и уточнява, че много често е била принудена да се съгласи и на по четири пъти секс дневно.
Междувременно двамата са се развели, но този необикновен спор е приключил с отхвърляне на жалбата на Светозар, че сумата е прекалено висока.
"Въпреки, че нямаше доказателства за физически тормоз по време на брака, обезщетението е справедливо, защото обвиняемия безкрайно безобразно се е отнасял към тогавашната му съпруга", казва съдията.




hxhahahxhahhxahhahhahxh Joy Joy Joy Joy







 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 171
1. да бъдем себе си
2. да обичаме секса/ама наистина/
3. да се обичаме /себе си/
4. да се обичаме /себе си/
5. да се обичаме /себе си/
 Sunglasses

# 39
  • Мнения: 824
1- Събуждам Патиланеца с целувка. Rolling Eyes
2- Мъркам и мрънкам,докато събудя интереса на съседите. Mr. Green
3- Носът ми винаги е запушен/за справка,чети по-горе/. Crazy
4- Винаги му ям манджите Grinning
5- Той винаги е в командировка,имам време да мисля за още трикове,докато се прибере.
ooooh!

# 40
  • Мнения: 93
айде аз като авторка на темата нека е включа и аз....
1. винаги ходч полу-гола вкъщи
2.задължително ухая на парфюм
3.секси белъо
4.в такава ситуация съм с пусната коса(мъжете харесват допира на косите ни по голото им тяло....или поне моя)
5.винаги му подсказвам сама....докосвания,мръсни думички и т.н.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 783
Бравос!

# 42
  • Мнения: 1 258
...
А,това за гълтането-това не го знам,може ли подробности Confused

... по филмите съм гледал, че когато трябва насилствено да го накарат някой да гълта му запушват носа, друг го удря в корема... и се получава... нещо такова ще да е...  Whistling



хахахаха,това ми звучи като филм на ужасите.Ще ме удари в корема и няма да е жив да види как гълтам. Crossing Arms

По темата-когато сме заедно-закуска в леглото и то сервирана върху голо коремче Crazy

Общи условия

Активация на акаунт