По-рано ние сме родени, но с късмет сме надарени

  • 20 289
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 39 773
В Сф все още си вали напоително. Алекс не спи, пее в леглото.
Мъж ми се обади и каза, че е оставил Дияна. Говорил е с учителката, ще остане на занималня, т.е. с Алекс ще я приберем в 4 следобяд. Ако пекне слънце (в което силно се съмнявам) ще се разходим. Вчера беше прекрасно времето. Днес е гадно, дано се пооправи малко.

# 256
  • Мнения: 983
Добро утро и от мен  Hug
Признавам си, че не можах да ви изчета, много сте активни като ме няма  Mr. Green
И при нас вали и май няма намерение да спира....На зимата й се иска много бързо да дойде тази година   ooooh!
Жоро е на ясла. Вчера вече мина карантината, размина му се варицелата този път. Много ми беше интересно миналия ден, когато госпожата дала една бележка с необходими пособия за "учебната година" - блокче , лепило, пастели, пластелин  Thinking Значи ще ги учат все пак на това-онова  Rolling Eyes

Айде, въпреки лошото време, хубав ден!
И целувки на мъниците  Hug

# 257
  • София
  • Мнения: 39 773
ivanah имат занимания в яслата и градината. Жорко ще те изненада с някоя картина или картичка Simple Smile Много са горди сладурковците с произведенията си Simple Smile
В яслата учителката изрязва картинките, хлапетата само лепят.
В градината (но в по-горна група) понякога изрязват.

# 258
  • Мнения: 983
AnMary, в градината ясно, но в яслата раничко ми се виждаше за такива занимания Thinking То моя бонбон като му дадат пластелина, сигурно ще пожалае да го изяде, отколкото да твори нещо с него  hahaha Всъщност факта, че рано-рано почват да ги учат да творят, много ме радва, нека ги занимават децата...То и като е лошо времето и не могат да излизат навън, какво да ги правят цял ден.

# 259
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбро утро и от нашата студена къща Crossing Arms
Изгоря ни радиатора и сега сме на студено. Вчера си беше супер времето и ние също изкарахме почти целия ден на вън, но днес Embarassed едва ли ще се излиза, дъждът си вали и изобщо няма намерение да спира! Confused
ivanah браво на Жорката, хубаво е че Ви се размина варицелата, но си е хубаво и да се кара като по малки, моят Ицо беше на 4г. като я караше и бая Т вдигаше, докато му избият пъпките. Десет дни беше направо кошмар. А в яслата наистина ги занимават, имат музика, рисуване и други такива неща. Аз още пазя много от произведенията на баткото. Особено от часовете по пластика, които посещаваше последните две години в градината. Правеха много интересни фигурки от глина, и почти всичките си ги пазим, ще взема даже да ги снимам, да си ги имаме за спомен, че се чупят много лесно, а като се счупи някоя и той много плаче! Rolling Eyes
Ан - Мари дано поне да спре да вали, че в тоя дъжд незнам как ще отидеш за каката. А далече ли ти е училището? На мен например не ми е особено близо поне на 5 - 6 спирки с автобуса.
Вчера и ние писахме домашните в къщи, че баща му следобед имаше работа и нямаше да може да иде по късно да го вземе та го прибра по рано, е беше голям майтап. Той ми вика, че съм била по лоша от госпожата на занималнята  Hug, тя ги карала да пишат, но не им изтривала написаното и да ги кара да го пишат наново Twisted Evil, а аз съм го карала, той по хубаво не можел да напише. И аз му викам ами хубаво тогава, пиши и повече няма да трия, щом така искаш както ги напишеш така ще ги занесеш утре! И да видиш после, как като не си хареса нещо и сам си го изтрива и го пише наново. А по математика, трябваше да рисува едни ябълки, е добре ги рисува ама много малки, като ги прави от страни на един лист дето му показвах как се рисуват и го карах първо да се поупражни ги направи много хубави, ама в учебната тетрадка не се справи много добре! Thinking Ще видим госпожата днес какво ще каже! Аз ще сложа Вероника да поспи малко, че е станала и тя рано с батко си и пак ще пиша! То днес май друго няма да правим , ами ще висим цял ден на компа! Mr. Green

# 260
  • София
  • Мнения: 39 773
AnMary, в градината ясно, но в яслата раничко ми се виждаше за такива занимания Thinking
Дияна като я записвах в градината мислех, че ще я запишат 1ва група в градината, но я оставиха една година в яслата, във 2ра ясленска. И твориха. Дияна е била на 2,8г. Учителката реже, те лепят, по скоро мажат и размазват Simple Smile

Ан - Мари дано поне да спре да вали, че в тоя дъжд незнам как ще отидеш за каката. А далече ли ти е училището? На мен например не ми е особено близо поне на 5 - 6 спирки с автобуса.
Знам го твоето у-ще Simple Smile От 82ра до 88ма живеехме с мама с 23ти блок в Ст. град, онзи с библиотеката. Аз учех в у-щето на Ицо от 4ти до 8ми клас. Класна ми беше една учителка по БЕЛ, Дора Иванова. Не знам дали все още е учителка (по принцип), може и да се е пенсионирала. Знам как се пътува от Ст. град до Дървеница. Мразех го тоз 280.
След 55то отидох да уча в 128мо в Младост 2. Пътя Ст. град - Младост пак е съкс, щот 88 минава веднъж на високосна. Обаче пътуването ми стана супер съкс когато се преместихме в Надежда Simple SmileSimple SmileSimple Smile В началото ми беше супер неудобно, не можах да си наглася времето и винаги отключвах у-щето. Добре, че наблизо живееше една съученичка, баща й ни правеше закуска Simple Smile

У-щето на Дияна ми е на 10тина мин пеша, или на една спирка с трамвай. Но с трамвай и количка не върви. Минавам напряко през квартала, пресичам булеварда и отивам в съседния квартал Simple Smile
Учителката на Дияна ни кара да рисуваме маршрутни карти на децата. Извадих разпечатка от bgmaps и нашарих едни криви линии с един маркер Simple Smile Дияна скоро няма да я пусна сама да отиде до у-ще.

# 261
  • Мнения: 1 685
 Close тия дъждове взеха да ме дразнят вече  :ooooh:Ivanah, Stuck Out Tongue Winking Eye!радвам се ,че си се сетила за нас. липсваше ни!

# 262
  • София,
  • Мнения: 4 267
И на мен Вики ми липсва много, ама ако не се върне ще трябва сами да се мъчим да си пуснем нова темичка, някой има ли идея как става това, ако не да питаме някой да ни обясни.
Ан Мари, сега в 23 блок отдавна няма библиотека  Mr. Green, но е ремонтиран с нова дограма и саниран, отвън изглежда страхотно. Само че ние сме чак горе на Зимния дворец и е още по далеч. За пеша не върви изобщо! Аз ходих до училището един ден с автобуса и с количката, ама тя е мъничка - лятна, а на другия ден пък с кенгурото, но си е доста трудно. НА нас засега вмай не са ни искали маршрутни карти, ама нищо чудно да поискат!

Пчеличка, МИмчо къде сте?

# 263
  • Мнения: 1 685
ей я Пчеличка ,тука е Simple SmileЗа пускането на нова тема незнам.Ivanah,дали не знае как става newsm78

# 264
  • Мнения: 6 604
Здравейте Hug .Тук сме .Чета ви редовно,но съм скиснала в унисон с времето навън Sad. Не ми се ще да ви натоварвам,защото пак ще бъде същата песен на нов глас newsm45 . Не ще и не ще да яде Sick. Днес и попарата повърна -направо откачих smile3511 smile3515. Представете си до къде съм я докарала щом вече 2 дни поред сънувам ,че ходи вече smile3518. Май взех да психясвам.
 Затова ,за да се разсея малко я споделете как отбелязахте първия рожден ден на дечицата,че аз още се колебая-дали да има и дечица или само големи newsm78 ?

# 265
  • Мнения: 2 070
мацки,аз ще пусна темата,ако друг не може.
кажете заглавийце ,обаче

# 266
  • София,
  • Мнения: 4 267
мацки,аз ще пусна темата,ако друг не може.
кажете заглавийце ,обаче
А супер, а няма ли някое чакащо заглавие на първа страница? newsm78

П. п. ето това е супер, ако никой не предложи нещо по добро до утре пускай това “Девет месеца не чаках, рано-рано аз проплаках” - Ivanah

# 267
  • София
  • Мнения: 39 773
Дундурела в Ст. град не съм била отдавна. Миналата година с един колега 2-3 пъти ходихме на кафе... с/у 23ти блок. Имахме една колежка в жилищните блокове до залата (Христо Ботев).
А и на Дияна концертите (латино танци) бяха в залата, но тази година не я водихме. Аз тъкмо бях влязла в б-ца и на мъж ми не му се разправяше. От групата на Дияна май почти никой не отиде. Миналата година уж снимаха децата и дискове щяха да ни дават... но си ги платихме де Simple Smile

Това време май няма намерение да се оправя. Ще трябва да слагам дъждобран на количката. А и до банката трябва да отида. Мама изпратила пари за дядо ми на моята сметка и сега братовчед ми ще ме побърка, да бързам.

Нова тема лесно се пуска. Правиш нова тема със съответното заглавие, копираш 1вия пост от старата (най-лесно е с цитат, за да се запазят линковете, може да се изчистят
Код:
[quote]
и
Код:
[/quote]
), добавя се линк към тази тема в "стари теми" и готово.

# 268
  • Мнения: 108
Здравейте и от мен  Hug
Доста сте изписали smile3501
Май всички сме извадили късмет с татитата  Mr. Green  p4eli4ka_maia И аз сънувах как Вики се изправя в кошарата / и то няколко пъти/, а той още неможеше и да се обръща даже...това е защото много ни се иска това да се случи и то ще се случи бъди уверена:hug: Hug Hug А за темата с рожденните дни и мен ме вълнува много  Grinning и ние сме на тази вълна  Wink

p.s.“Девет месеца не чаках, рано-рано аз проплаках” - Ivanah , това заглавие си е много добро  newsm10

# 269
  • Мнения: 983
Ivanah, Stuck Out Tongue Winking Eye!радвам се ,че си се сетила за нас. липсваше ни!

Ех, Гери, как да не се сетя  Hug Аз почти всеки ден надничам тук, ама сякаш няма какво да пиша  Rolling Eyes Радвам се да чувам добри новини за малчовците  Hug

p4eli4ka_maia, стискам палци да мине този период  Peace

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 19:03 от ivanah

Общи условия

Активация на акаунт