По-рано ние сме родени, но с късмет сме надарени

  • 20 292
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 685
 И ,аз се вписвам в отбора ви мами Laughingсънувах преди няколко дни ,че Жоро е проходил Mr. Greenи ,аз ли съм взела да откачам а? smile3538

# 271
  • Мнения: 6 604
И ,аз се вписвам в отбора ви мами Laughingсънувах преди няколко дни ,че Жоро е проходил Mr. Greenи ,аз ли съм взела да откачам а? smile3538
Гери,може да е заразно Joy Joy Joy.
Дано скоро тези ни сънища станат действителност Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
 Heart Eyes

# 272
  • София
  • Мнения: 39 773
Аз пък сънувах Алекс пораснал Simple Smile Росолявичък, един такъв Simple Smile
Мечтата на Дияна - Алекс да порасне колкото се може по-бързо, че да има с кой да си играе Simple Smile

# 273
  • Мнения: 1 685
И ,аз се вписвам в отбора ви мами Laughingсънувах преди няколко дни ,че Жоро е проходил Mr. Greenи ,аз ли съм взела да откачам а? smile3538
Гери,може да е заразно Joy Joy Joy.
Дано скоро тези ни сънища станат действителност Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
 Heart Eyes
разбира се, Peace че ще станат действителност.

# 274
  • Мнения: 6 604
Добро утро Hug.Някой да ни прави компания за кафенцето kaffeetrmker_2 тази сутрин? Хайде моля ви споделете как и кога давахте киселото мляко  love001.

# 275
  • София
  • Мнения: 39 773
Аз съм ранобудна Simple Smile Навита съм за кафе Simple Smile
Алекс пропусна закуската. Неще да става. не ми се вярва снощи да е преял.

Кисело мляко на Дияна дадох около годинката. В началото май със захар. Дияна не беше най-голямата фенка на киселото мляко. Сега си хапва де.
Като бебе беше фен на адапте с бисквити.

Отивам да дам цица Simple Smile

# 276
  • Мнения: 1 685
Здравейте  HugДнес ,времето е пак дъждовно и няма начин да излезем ConfusedУжас!

# 277
  • София,
  • Мнения: 4 267
Здрасти и от нас! Аз пък от вчера като не мога да изляза навън се хванах с едно чистене, че то уж подреждам и чистя, ама пусто все си е същото, та и досега гладих и какво ли още не! Вероника заспа току що и аз ще използвам момента за себе си да направя нещо! Hug А после ще стягам багаж, че довечера ще пътуваме, ще ходим на гроздобер! Hug То в тоя дъжд незнам дали ще има де, ама ние ще ходим! Hug
Пчеличка аз дадох киселото мляко рано към 8 или 9 месец или 10 не си спомням вече точно, ама беше наложително, че тя моята нали отказа да пие адаптираните и се бях видяла в чудо! По принцип след 6 месец може, но при нас се води коригиран, така че да ти кажа всеки си дава по негово си решение. Аз даже вече и прясно давам от годинката.
Аз пък нищо не сънувам - лягам и заспивам като труп!  Hug
А нашия батко много много не иска Вероника да пораства, че ще му пипа много нещата, вчера успя да му намачка за една секунда една тетрадка и той побесня! Много си ги пази и да се похваля вчера ми донесе цели 4 шестици! Пу - пу  Laughing Вече не мога да им хвана края! Станаха мноогооо! Laughing

# 278
  • Мнения: 108
Здравейте, от сутринта вали   umbrella днес няма да има разходки пак...
Аз въведох киселото мляко преди около 15 дни, отначало не му хареса, а сега му е фен. Давам го като десерт ако не е ял манджата, добре че поне него похапва.
AnMary Поне си е поспало детето, а Вики става в 6 или 7 сутринта  Crazy , и още прави един сън предиобяд  Blush и един следобяд, но за съжаление спи около час.  Crazy
Dundurela Как сте днес ?

# 279
  • Мнения: 108
Dundurela Изпревари ме... Mr. Green
Вики и той тъкмо заспа и аз седнах малко на компа, че като е буден е невъзможно. Браво на вашия бати  newsm10 Все така да ви радва  Hug

# 280
# 281
  • Мнения: 6 604
Нашето педи днес ни даде разрешение да го въвеждаме вече киселото мляко. Тя ми каза да е 2 % и да слагам в него и малко вода и захар ,за да стане по-рядко и да може да го пие с биба. Каза ми да го давам вместо едното адапте-т.е. сутрин или вечер преди лягане.
П.С. Днес сме 7200. Малко се намръщи педито като ме видя пак,защото нали трябва само 1 път месечно,но пък аз малко нагло й казах -дай да я премерим Mr. Green.

# 282
  • Мнения: 108
нямам думи.... Cry Cry Cry

# 283
  • Мнения: 108
p4eli4ka_maia И аз давам 2% , но с лъжичка. Само първия път му го дадох с бибата, но го отказа. А адапте още си пие с бибата.

# 284
Да ви се похваля - имам племенник. Да ни е жив и здрав. stork-boy
 p4eli4ka_maia браво на вас, качили сте  Peace
Аз гледах това по БТВ и останах като трясната от държанието на лекаря. Shocked

Общи условия

Активация на акаунт