Занималня Варна

  • 22 861
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
ммммм... освен да намериш някоя пенсионирана учителка.
Иначе в други занимални е примерно 8-9 лв без храна + 2-3 лв. за храна. Пак толкова идва, но без следобедна лека закуска.

# 31
  • Мнения: 1 547
следобед има даваха лека закуска (солети, меденки, кекс).

Чудесна закуска, няма що.  ooooh! Защо трябва да тъпчат децата с боклук, толкова ли е трудно да се дава нормална храна?

# 32
  • Мнения: 6
А какви са цените на занималните? С включена храна, на ден или на месец се заплаща? По колко деца в група? За колко часа?


В "Слънце" ако платиш в началото на месеца е 200.Водят си ги и си ги вземат от училище,ако е втора смяна,закусват,обядват там и ако е до по-рано от 18.00 ги вземат от училище...а ако е първа смяна..имат обяд и следобедна закуска...общо взето постоянно нещо си мелят децата.. Mr. Green,плодове,сладкиши...чайове постоянно.
Не съм го вземала гладен моя... Simple Smile
Стигам след работа чак около 18 и винаги има още някое дете да се боричкат...
А за бройката..не знам...сутрин сме от първите Mr. Green,само като ми ги изрежда вечер бърборкото разбирам кой е бил на занималня днес...но и не ги засичам много другите родители..може би понякога са около 10-12,понякога и само 6-7..зависи от програмите им сигурно Thinking

# 33
е да, но "Слънце" са само за Кирил и за Климент ...

# 34
  • Мнения: 6
 Thinking...не знаех..имаше детенце и от Васил Друмев...ами предполагам,че ако са повече от едно и също училище е по-удобно newsm78

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
деца нямам. но имам преки наблюдения върху две занимални във Варна - Алиса и Клас. учудвам се от недоволните от занималнята на Клас.

# 36
Здравейте!Ако някой знае частна занималня в квартал "Владиславово "или в "Кайсиева градина"моля да ми пишете за координати!Благодаря!

# 37
http://hlapeta-bg.com/
намира се до блок 5, с осигурена храна и транспорт и две усмихнати добронамерени госпожи

# 38
  • Мнения: 674
Ние нашия го записахме в една новооткрита занималня в Чайка - "Любознайко".
Строена е сега специално за занималня с големи стаи е и децата не са затворени в някой апартамент, а са в къщичка. Зад занималнята има и голяма детска площадка където могат да играят. Много повече ми харесва от Алиса и Слънце защото нашият е бил и в двете.
Там ходи също на английски и театрална школа.
Има направено и много приятно кафенце където с тати му си пием кафето докато го чакаме.
Ето тук сме го записали -  http://luboznaiko.com/index.html

# 39
  • Мнения: 13 512
Ние нашия го записахме в една новооткрита занималня в Чайка - "Любознайко".
Строена е сега специално за занималня с големи стаи е и децата не са затворени в някой апартамент, а са в къщичка. Зад занималнята има и голяма детска площадка където могат да играят. Много повече ми харесва от Алиса и Слънце защото нашият е бил и в двете.
Там ходи също на английски и театрална школа.
Има направено и много приятно кафенце където с тати му си пием кафето докато го чакаме.
Ето тук сме го записали -  http://luboznaiko.com/index.html
разгледах сайта. За игра ми се струва ОК, но за прекарване на няколко часа в учене не ми харесва. Тези паянтови сгъваеми масички и столчета не ми се струват комфортни за едно 7 год. дете, което е било и 4-5 часа на училище преди това. Не знам...май е много трудно да се направи избор.или поне за мен е така.

# 40
  • Мнения: 1 547
Не знам...май е много трудно да се направи избор.или поне за мен е така.

За мен също. Може да съм сноб, може да съм грандоман, но детето си в такава барака не давам, ако ще вътре и професор да преподава.  Crossing Arms Децата в днешно време и без това са ощетени откъм свобода и игри, та да ги лишавам допълнително и от светлина, и от пространство...

# 41
# 42
  • Мнения: 674
Не знам...май е много трудно да се направи избор.или поне за мен е така.

За мен също. Може да съм сноб, може да съм грандоман, но детето си в такава барака не давам, ако ще вътре и професор да преподава.  Crossing Arms Децата в днешно време и без това са ощетени откъм свобода и игри, та да ги лишавам допълнително и от светлина, и от пространство...
Малко ме притеснихте. Аз го записах моя юнак в Любознайко точно защото помещението е голямо с детска площадка и много светлина. Плюс това няма да е заключен като затворник в някакъв апартамент. Сградата на тази занималня е доста просторна - на сайта стаите изглеждат мънички, но в действителност са доста големи и всичко е чисто ново .
Аз при разговорите по записването много внимателно огледах всичко и ми харесаха и чиновете и осветеността на помещенията много.
 Grinning

# 43
  • Мнения: 13 512
Moже снимките да не са добри. Ето защо е важно в такова начинание да се вземе добър фотограф. Ако само от сайта трябваше да съдя, не бих си направила изобщо труда да отида до там. Но ти щом си огледала и ти е харесало, при това и учителката ти е харесала- нмяма какво да му мислиш. Останалите неща ще ги видиш в процеса на работа- положителните или не дотам. Успех!
И пак да попитам- каква е там цената на месец? С включена храна.

# 44
  • Мнения: 674
Moже снимките да не са добри. Ето защо е важно в такова начинание да се вземе добър фотограф. Ако само от сайта трябваше да съдя, не бих си направила изобщо труда да отида до там. Но ти щом си огледала и ти е харесало, при това и учителката ти е харесала- нмяма какво да му мислиш. Останалите неща ще ги видиш в процеса на работа- положителните или не дотам. Успех!
И пак да попитам- каква е там цената на месец? С включена храна.
С включена храна в момента има промоция и цената е 260 лева. Храненето ще е в специална голяма трапезария която много ми хареса.
И собственичката е много съвестна жена - тя е семейна приятелка на едни наши близки.
Храната също ми обясниха че ще е на ниво - месо, плодове, сокчета Капи, а не разни гадни "Степове".
На мен както Ви казах много ми хареса и допадна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт