Занималня Варна

  • 22 861
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4
високи, високи  Money, зависи какво разбираш под високи и колко можеш да си позволиш. Все пак даваш детето си на занималня, а не кучето си. Аз мисля, че във Варна таксите не са толкова високи за родителите - говоря за сносните - тези които предлагат нещо насреща.

# 76
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Hi, may problema sas zapisvaneto v zanimalni e vseobst Laughing
Za sujalenie povecheto sa s dosta kofti usloviq, a tezi koito stavat sa s visoki taksi

високи, високи  Money, зависи какво разбираш под високи и колко можеш да си позволиш. Все пак даваш детето си на занималня, а не кучето си. Аз мисля, че във Варна таксите не са толкова високи за родителите - говоря за сносните - тези които предлагат нещо насреща.

раздвоение на личността  newsm78

# 77
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз пък днес посетих новата Игралница Занималница! Лятото бяхме на лагер с тях, а на есен с песен на школо! Мнооооого ми хареса обстановката - светло, голямо и топло! А детето макар че всичко е още в дпоцес на довършване се почувства като у дома си!
Та ние сме там!

# 78
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Mimito къде ще се намира? С кои училища ще работят и с кои класове?

# 79
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ще бъде на ул. Роза, май 36 Embarassed Още не е довършено. Ще работи с училища Найден Геров и Раковски - за тях ще има транспорт. А училището което е до Първа езикова, също ще има дечица от там.
Ще имат храна, в момента им изготвят меню и ще се променя в зависимост от нагласите на децата.
Най вероятно ще са 1 и 2 клас, защото 3 вече сами се подготвяли.И няма много желаещи третокласници за занималня.
Но на мен много ми хареса и на синковеца  Mr. Green

Илиана има интересни замисли и за език и спорт...дано се осъществят!

# 80
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Благодаря ти за информацията. Аз нямам намерение да местя Сиси от занималната в която ходи, но винаги е добре да има човек резервен вариант.

# 81
  • Мнения: 1
Нова интересна занималня в центъра на Варна - "Патиланско Царство"
http://rivacommerce.com/wordpress/

# 82
  • Мнения: 217
Ще бъде на ул. Роза, май 36 Embarassed Още не е довършено. Ще работи с училища Найден Геров и Раковски - за тях ще има транспорт. А училището което е до Първа езикова, също ще има дечица от там.
Ще имат храна, в момента им изготвят меню и ще се променя в зависимост от нагласите на децата.
Най вероятно ще са 1 и 2 клас, защото 3 вече сами се подготвяли.И няма много желаещи третокласници за занималня.
Но на мен много ми хареса и на синковеца  Mr. Green

Илиана има интересни замисли и за език и спорт...дано се осъществят!


Улица"Роза" не беше ли в "Цветния"квартал?
Няма ли да е много далеч за у-ще Н.Геров и Раковски ?

# 83
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ще бъде на ул. Роза, май 36 Embarassed Още не е довършено. Ще работи с училища Найден Геров и Раковски - за тях ще има транспорт. А училището което е до Първа езикова, също ще има дечица от там.
Ще имат храна, в момента им изготвят меню и ще се променя в зависимост от нагласите на децата.
Най вероятно ще са 1 и 2 клас, защото 3 вече сами се подготвяли.И няма много желаещи третокласници за занималня.
Но на мен много ми хареса и на синковеца  Mr. Green

Илиана има интересни замисли и за език и спорт...дано се осъществят!


Улица"Роза" не беше ли в "Цветния"квартал?
Няма ли да е много далеч за у-ще Н.Геров и Раковски ?
Аз не съм много в час на кварталите. Та не знам дали е в цветния. Близо е до сградата на Първа Езикова Гимназия. Но с кола не е никак далече и от Найден Геров, и Раковски. Децата ще се транспортират с кола. Няма да вървят пеша.

# 84
Привет Момичета! Някоя от вас има ли мнение, наблюдения или впечатления от занимални Angles Kids и Многознайко?
Ще се наложи да ползвам услугите на една от двете занимални за известно време, а все още се колебая в избора си.

# 85
  • Мнения: 674
Аз моя малкия и през учебната година го оставям в детски център Любознайко.
Много съм доволна и от обслужването и от храната и най-вече от грижите които полагат за детенцето ми. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 109
а ние посетихме "лео"- ще бъдат най-много 12 деца ,за да им  се обръща внимание !
Хубаво и подходящо за деца...Wink

# 87
az zapisah malkiyat (purvi klas v Kliment) v zanimalnya  Leo puk da vidim.Preporucha mi ya priyatelka.Uchitelkata mi se stori simpatichna.v grupata  shte budat  5 deca.Zanimalnyata e dosta prostorna i imat stai za igra  i uchebni zali.

Общи условия

Активация на акаунт