ИЗМАМАТА НА СЕЗОНА - ВЕНИ ТУР

  • 38 063
  • 207
  •   1
Отговори
# 195
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Чудно ми е как досега никой нито я е осъдил, нито се е саморазправил с тази нагла измамница.

# 196
  • София
  • Мнения: 4 141
http://sofia.dir.bg/2010/01/08/news5661495.html

Дано да има резултат най - сетне. Praynig

# 197
# 198
  • Мнения: 126
Здравейте отново,
в края на мин год 2009 подадохме сигнал на"Господарите на ефира" за измамата на феникстур /бившата вени тур/, която измами и нас /подробно съм описала случката на пред. стр./
Вчера беше и първият първият репортаж на "господарите"! От екипа им ни казаха, 4е са успяли да я хванат в измама със скрита камери и предстоят още репортажи.
Дано този път да има резултат!

# 199
  • София
  • Мнения: 1 020
Някой няма ли да пусне линк към предаването, за тези които по това време  smile3524

# 200
  • Мнения: 4 514
Повторението трябва да е днес от 18:30, мисля

# 201
  • Мнения: 11 747
Ей, дано, дано!

# 202
  • Мнения: 592
Чудно ми е как досега никой нито я е осъдил, нито се е саморазправил с тази нагла измамница.
Ами за 500 или 1000 лв не си струват нервите и разходите. Но пък впечатление прави абсолютното безхаберие на властите - ако е някой друг и данъчни, и полиция,  и куп други служби ще го разфасоват, но тук - ....  Thinking

# 203
  • Мнения: 0
Здравейте, и аз както и много други хора съм един пт потърпевшите на тази мръсна измамница. Крайно време е тази гад да бъде спряна. Явно след "господари на ефира" имаше известно затишие, но след това отново си прави игричките с нови фирми. Пиша ви защото преди 4 дни бях в един хотел намиращ се в АТМ центъра на адрес гр. София, 7-ми км. бул. Цариградско шосе 131 и докато се регистрирах на рецепция познайте кого ми видяха очите....Да... така " уважаваната" от мен Венета Груйчева. Незнам как се сдържах да не я тресна. Я вно пак се занимава по специалността си-туризъм. Събирам съмишленици и предлагам отново да я дадем на  "господари на ефира" да я разнищят...Очаквам отговори...

# 204
  • Мнения: 0
Искам да кажа и аз, че тези измами на Вени продължават и днес. Отидохме на екскурзия във Виена и хотелът беше на 30 километра извън града, а уговорката беше да сме в центъра на града. Позледната вечер имаше хора, които искаха да отидат на опера. През деня казахме, че тези които искат да се разходят и другите, които са на опера ще останат в града, а останалите които не искат да останат ще ги закара в хотела.Но вечерта не искаше да ни закара  (за да си спести тези километри).Трябваше да останем да мръзнем, като улични кучета, но добре че имаше 2-3 човека, които й се развикаха, зареди това че пак се отмята. Накрая ни закара ядосана, все едно ние сме й виновни, че едно казва, а друго прави после.

# 205
  • Мнения: 2 600
С кой акъл изобщо сте тръгнали с тази фирма, при условие, че имате регистрация тук и сте имали възможност да прочетете темите, кой от кого се оплаква....  ooooh!

# 206
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
И аз това се чудя след всичките тези измами как има хора, които все още резервират при нея???  ooooh!
Нали знаете приказката за вълка, може ли да има такива наивни хора.

# 207
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Аз мисля че Мимикааа бърка туроператорите.Тя пише за предколедната екскурзията с Вени Травел-русенски туроператор(на която екскурзия бяхме и ние).Вени тур и Вени травел са двама различни туроператора.

Общи условия

Активация на акаунт