Съвет за количка?

  • 25 425
  • 236
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4
Къде във Варна, има ли сайт магазина, за да видя тук на какви цени ги предлагат?

# 226
  • Мнения: 3 743
Къде във Варна, има ли сайт магазина, за да видя тук на какви цени ги предлагат?

Ами сайт не знам дали имат, но адресът е:

Варна 9000
ул. Архимандрит Филарет 10 (на ъгъла с ул. Воден)
тел. 052 60 68 75
раб. време 10-19ч
без почивен ден

Успех с покупката Hug

# 227
  • Мнения: 3 216
Момичета ,искам да питам кьде може да се купи или порьча такава приставка за количка за породени дечица,като скейтборд?

# 228
  • София
  • Мнения: 167
Не знам дали тези приставки са универсални, но аз съм виждала такава в Премаман.

# 229
  • София
  • Мнения: 2 734
Виждала съм в Хиполенд такива бъги бордове.

# 230
  • Мнения: 9 776
Аз пък искам да попитам дали се продават само чадърчета за колички. Моята е Кангару Ексес и летният кош като се сложи легнал, много ще пече на бебето на лято.

# 231
  • София
  • Мнения: 44 133
Във всеки по-голям магазин има.

# 232
  • Мнения: 9 776
Angel_Dust, А те универсални ли са? Как се закрепят newsm78?

# 233
  • Мнения: 3 743
 А бе, уж са универсални, ама на елипсовидни конструкции трудно се закрепват. На АВС дизайн май са подходящи Peace

# 234
  • София
  • Мнения: 44 133
има универсални, като май зависи дали рамката на количката е кръгла или плоска....иначе на принципа на менгеме са май....т.е. навива се едно като винт и се затяга....

Можеш да провериш в по-големи магазини кадето продават кенгуру може да има точно като за твоята или да се свържеш с производител...вносител...или както там се водят...нали имат сайт кенгуру....

# 235
  • Мнения: 9 776
Angel_Dust, Gali80, благодаря, момичета!

# 236
  • Мнения: 3 743
polin_a, само да добавя, че в повечето магазини чадърчетата са на Чиполино и Бертони. От тези двете аз бих избрала Чиполино, по-читава материя са и имат възможност на две места да се извие чадърчето. АВС дизайн има в м-н Бебчо /за Варна говоря/, а на Кенгуру не съм виждала, но съм чувала, че и те са подходящи за елипсовидна конструкция Peace. успех!

Общи условия

Активация на акаунт