Според вас?

  • 3 444
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 49
Хехе, на моя първи тест чертичката също така беше бледа. На следващия ден беше по-контрастна, но все пак бледа. След 10ина дни вече се виждаха две еднакви дебели лилави черти! Simple Smile
Ако бебчето е желано - ЧЕСТИТО и от мен  Wink

# 31
  • в белята
  • Мнения: 536
И както се пее в мойта любима песничка..................Ако има две черти бързо му се обади бременна си вече ТИ!!!!!!!!!ЧЕСТИТО!

# 32
  • Мнения: 83
И при мен втората чертиЧка беше толкова бледа,че чак изЧезваше като се загледам в нея,но я имаше.Понякога в две Чертички се крие смисъла на живота.Честито   bouquet пожелавам ти лека бременност,безпроблемно раждане и едно живо и здраво бебче  Hug

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Първата бременност като си направих теста втората чертичка беше едва забележима.....а виж резултата ще стане на 5г вече Wink

# 34
  • Мнения: 80
честито  bouquet пожелавам ти лека бременност и здраво бебче на финала  Party

# 35
  • Мнения: 224
Моята дъщеричка беше една бледа чертичка, а сега е вече на 1.7г  Simple Smile Даже аз вече си излизах от банята с идеята за отрицателен тест и хвърлих бегъл поглед за последно и какво да видя - нещо смътно се бледнее Simple Smile После мъжо тича до аптеката и взе още 2 текта - пак същото. След това док ми каза, че било защото в ранния стадий на бременността, някой си там хормон е с все още много ниско ниво и затова чертичката е бледа  Peace
Честито!

# 36
  • Мнения: 1 155
Мисля, че си бременна! Честито!!!  bouquet

# 37
  • Мнения: 645
  Щом са 2-ве значи си Simple Smilebouquetчестито дано бебчо е желано, точицата на ехографа се вижда някъде 2седмици след закъснението,лека бременност ти желая

# 38
  • Мнения: 229
и при мен втората беше много бледа. Честито ! Ще си имаш бебче. А на лекар отиди след 2 седмици Hug

# 39
  • Мнения: 2 312
 Hug

И при мен имаше 2-ра бледа чертичка
Честито!

# 40
  • Мнения: 4 621
Според мен си бременна Hug На моят първи тест втората чертичка също беше бледа Peace
Честито  bouquet

# 41
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
бременна си  Hug
Честито   bouquet

# 42
# 43
  • Мнения: 298
Ами честито тогава.Щом е налице вторатачертичка значи си бременна,но за доки почакай още 10-ина дни за да може да се види на видеото.Още един път ЧЕСТИТО  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 440
Честито!  bouquet
Лека бременност! Hug

Общи условия

Активация на акаунт