Есенен вятър повява и панаира в ЧИРПАН се явява-2

  • 25 410
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 286
Хе-Хе момичета обадиха ми се за интервю за първи път за работа newsm44 newsm08 newsm44
но познайте не за офис организаторските места а за мебелната къща в която Аската се изпика между диваните smile3532та все пак много се радвам че някой ме е избрал и за това приех с охота предложението за среща въпреки знам че ще откажа на 99% newsm62но поне ще отида да усетя тръпката от интервю smile3503утре в 12ч съм там в магазина те едни млади момчета ще се посмеем newsm03

AIR ,права си аз още сега оправям непрекъснато след тях и немога да ги накарам да подреждат по всевъзможни начини опитвам и с добро и с лошо,пък като поръснат  box
Почвам да чета че няма време,лек ден на всички!

# 226
  • Мнения: 26
Gwen,  специално за теб Grinning
Jinjer,  бях 100% сигурна, че ще ти се обадят от мебелната къща. Красива си  и имаш представителна визия, а те точно това търсят. Ама ти не им се давай Hug
Изчезвам да нахраня детето и да го изведа малко навън, че наобед ме ядоса и го прибрах много бързо.

# 227
  • Мнения: 0
 Браво :hug:jinjer_78 ще усетиш тръпката от интервюто ,но и ще се подготвиш и за следващите.всяко интервю е крачка на пред ,ще спечелиш увереност ,хладнокръвие и всяко следващо ще печелиш без притеснение.Обикновено се задават едни и същи въпроси,изключае онези които са свързани със спецификата на работата .Но дори и да откажеш бъди спокойна и уверена и ще видиш че резултатът винаги ще е в твоя полза.Успех и спокойствие за утре... Heart Eyes

# 228
  • София
  • Мнения: 1 511


Хехееее,много ти благодаря!
 Grinning
Радвам се,че се научи!   bouquet

jinjer,
дано се забавляваш на интервюто.  bouquet

# 229
  • софия
  • Мнения: 757
Качих малко снимки от панаира в Пловдив....
Я дали ще успея  Blush
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=299434

# 230
  • Мнения: 286
Добър вечер,
bbibbi ,ти направо ми изтреля самочувствието в космоса Blush Embarassed Mr. Green,благодаря ти че така мислиш за мен Hug
Gwen ,smarfieta9 ,благодаря ви за подкрепата ще гледам да се забавлявам и натрупам стаж и хладнокръвие Peace
iniici ,много си елегантна Flutterнаистина си грация Hugа и купона гледам е бил в резгара си супер,кога ли и аз ще тръгна по служебни банкети Mr. Green
Аз да ви кажа още може да нямам серьозно предложение за работно място но си обновявам постоянно гардероба с нови и официално дрешки,днес си купих 2 панталона и една блузка черна като с бяла ризка се подава все едно отдолу,единият е спортен 7/8 а другият дълъг много удобен,готини са и двата  Blush

# 231
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Добро утро!!
iniici,наитина много добре изглеждаш и както виждам добре се чувстваш,само така.... Peace
jinjer_78,естествено че ще си купуваш,това те кара да чувстваш жива.Аз като всяка жена,мноооооого обичам да харча.Добре,че Митко е по-пестелив и успява да задели някой лев,защото ако остане на мен...........малееее!!!!Не ми се мисли,малко съм неразумна понякога,мисля за мига,а после...Но си го признавам.Сега съм на тема ботуши,ходя обикалям,но май ще си взема нещо по-евтино.
Да ви се оплача,Инка нещо кашли.Даже днес на градината си мислеха,че няма да ходи,но няма кой да я гледа,а и тя не  мога да кажа,че е болна,единствено кашлица има,няма сополи.Днес следобед може баща и да я заведе на лекар,да я чуе как е с дишането.

jinjer_78,вземи максимално от интервюто,за да си по-уверена на следващото..... 

Лек ден!!!!!

# 232
  • Мнения: 286
Ехо,аз се прибрах,позабавлявах се,вдигнах си самочувствието,поразгледах за мебели и ламинат,Жоро ми направи обяд защото съм му била много красива Blushи сега вече трябва да уча Grinning
Изненада ме там мениджъра на магазина,като първо ме попита защо така кандидатсвам за продавачка в магазин длед като имам такова образование(защото в св-то съм писала че съм дипломиран магистър по право)и единствено го е привлякъл външният вид,и аз не можах дълго да крия защо всъщност съм отишла hahaha Joyтой беше приятно очуден и се посмяхме каза че не му губя времето и без това нямал какво да прави то направо си му беше приятно на човека да си бърборим Laughingи така аз се оплаках че не ми се обаждат от други места и че той е бил първият и затова не съм му отказала а според него не ми се обаждат защото кандидатствам за обикновенни позиции и длъжности които не ми отговаряли на образованието и красотата Blushтрябвало да си търся работа с правото то аз знам ама се ослушвам за нея все още,приятно беше много,несъжалявам че отидох Peace
За да успеем да си купим изобщо диван какъвто харесваме решихме да завъртим подредбата на стаята и така сега ще можем да си купим и голям каквито има в изобилие по магазините,и за кухнята харесахме точно какъвто модел искам само дамаска ще изберем и поръчаме за 430лв май беше Mr. Green

# 233
  • софия
  • Мнения: 757
Спомням си като отидох на интервюто за работата ми...си викам къде попаднах... ooooh!
Аз съм завършила педагогика с немски език, а работа във фирма за строителна техника. Peace
Но се убедих, че всичко се учи и съм адски щастлива, че не си работя по професията. Joy

# 234
  • Мнения: 26
Jinjer, добре си се позабавлявала Peace. Виж, че и други мислят като мен - никакво кандидатстване за ниски позиции вече Naughty
Инка2005, дано Инка да е добре Praynig Много е неприятно, че няма кой да ти помогне и да я гледа за ден, два.
Inicii и аз да се изкажа, че изглеждаш страхотно. А какво работиш ако не е тайна?
Смърфиетка, купувайте апарат, че ние ще чакаме снимки. Твоето бебе ще е първото на форума Heart Eyes
За кога ти е термина всъщност?
Уффф, трябва да изведа детето на разходка, а нещо нямам сили. И баща му се разболя и остана вкъщи болен. Днес съм с две деца hahaha И като го изведа малкия не иска в количката, не иска да ходи, иска само да пълзи и да лапа фасове Twisted Evil
Докато пиша пост пет часа и Inicii  е писала къде работи Grinning

# 235
# 236
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 448

Нееее Twisted Evil
Кака на помощ  Mr. Green : http://www.innchen.snimka.bg/album.php?album_id=299676&pid=8468785 - това ли трябваше да видим  Mr. Green

# 237
  • Мнения: 286
Ей,момичета къде се изпокрихте,темата изпадна Naughty
iniici,утре ще гледам снимки,че сега ме тресе треската за изпита Peace
Танче,как е Инка  newsm78мина ли кашлицата?
bbibbi ,слушам и изпълнявам bowuuвече само за директорски постове ще кандидатствам Mr. Green
AIR,добра кака си ти винаги на помощ Peace
Павлинче виждам че сега ще пишеш,и ти идругите стискайте ми палци момичета утре да се справя и на другият ден да се хиля пред комисията Praynig Praynig Praynig
Лека вечер на всички аз съм под пара ще преговоря за последно newsm53

# 238
  • Мнения: 58
Диде давай последен прочит и утре пак с чаровната усмивка ги омагьосай тези в комисията, изобщо не се съмнявам в твоя успех ,но все пак ще ти стискам палци и ви чакам с нетърпение да си дойдете
Танче имам спомен ,че препоръча някакъв диван би ли казала на коя фирма, че не можах да открия къде си го писала, аз пак съм на тема обзавеждане и се чудя кое по нопред
ще се поровя още малко и ще лягам
лека вечер на всички утре ще чакаме новини от нашата бъдеща АДВОКАТКА Simple Smile

# 239
  • Мнения: 286
Ох пак надникнах за последно Blushзащото взех душ и реших да надзърна преди за изключа компа,значи Доренце мерси за подкрепата и вярата която имаш в моята реализация Hugно аз утре съм на писменната част а чак в други ден евентуално пред комисията ама дано се справя де Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт