Есенен вятър повява и панаира в ЧИРПАН се явява-2

  • 25 386
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • софия
  • Мнения: 757
Фирмата, в която работя е изключителен представител на строителна техника.

Работя като технически сътрудник, но колектива е малък и общо някой колега като е по- зает, друг поема работата. Peace

# 241
  • Мнения: 26
Jinjer, стискам палци Peace Сигурно се потиш сега на изпита.
Inicii, много са хубави снимките от Рилския. Да ти кажа и аз като влязох в албума ми изкарваше линк като твоя, а от твоя не можех да вляза newsm78. Ама нищо, кака ще помага Grinning
Доре, миналата година си купихме едни дидвани тройка + двойка на Начеви. Ама аз ги хванах на далаверка за 1100 лв. Моя първо се дърпаше и не ги щеше , че били мостра, ама после като видя как вървят цените и ме прати да ги плащам Grinning
Аз пък съм на вълна секция за хола и съм си харесала една. Ще й откраднем дизайна и ще си го натъкмим за нашия хол, само дето не знам кога hahaha
Началото на септември си поръчахме врати и скоро ако не се обадят, че са готови, ще им се обадя аз. Срока е 40 работни дни, ама на мен писна да чакам Crossing Arms
Допивам си кафето и яхам метлата afwitch
П.С. Како Air,  я да оправиш и линийката на детето, че не излиза Wink

# 242
  • Мнения: 286
Здравейте,скоро се прибрах от изпита,не съм толкова сигурна и убедена в решаването на казуса както бях предният път ,но важното е че е решен и съм отговорила на всички въпроси Thinkingдано довечера имам ДА че утре вече да го взема и да ми се маха от главата Praynig
За малко сутринта да изтърва началото на изпита,в последният момент решили да е в 5 корпус и аз разбрах едва като видях че няма никой в Американският и на таблото обява Twisted Evil #2gunfireужас,едва стигнах на време,дано мина Praynigа главата неспира да ме боли от сутринта децата станаха в 6 и ни тормозеха ужас довечера да не се заричам ама ще си легна в 10 със тях че да мога да се наспя поне Crossing Arms
Сега лягам да спя че главата ми се пръска smile3511

# 243
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
П.С. Како Air,  я да оправиш и линийката на детето, че не излиза Wink

Слушам и изпълнявам! Laughing Готово!  Laughing

Джинджер, успех!

# 244
  • Мнения: 286
Хора минах днес на казуса получих заветното ДА newsm18 newsm19 cheersсега и утре да се представя блестящо ще е страхотно  Praynig Praynig Praynig

# 245
  • Мнения: 26
Айде, Jinjer, вземай го тоя изпит, че форума запустя.
Аз като нямам работаи се занимавам с такива глупости. Не ми се смейте много hahaha
http://artpad.art.com/gallery/?k99ckxx1oe8
Програмката е идеална да се занимават децата с нея.

# 246
  • Мнения: 26
Минавам да ви попчерпя виртуално, че днес май имам рожден ден Grinning

# 247
  • Мнения: 58
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН bbibbi!
Отсърце желая занапред:ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И МНОГО  КЪСМЕТ.
Весело прекарване  на празника 

Моето момче много хареса този сайт дори вече нарисува нещо -сега ще видим да ли ще мога да го покажа http://artpad.art.com/artpad/painter/?iazkyfpo31w-нещо не можем да я запаметим и не става
Диде с нетърпение очаквам резултата ,вчера не можах да надникна и сутринта това ми беше първата работа ,снощи пак имахме гости и нямаше начин
как ги намирате тези картинки и как слагате по две една до друга

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 10:26 от Dora Petkova

# 248
  • Мнения: 0
 nbirthday bbibbi Много здраве много щастие и много късмет за теб и за твоето семейство!!!
 smile3501 smile3525 jinjer_78 не сме се съмнявали нито за момент в твоите способности и чар.Винаги така напред с много успех във всичко

# 249
  • Мнения: 286
Момичета превзех и този изпит с 4 но комисията неможах -смях  се, бях самоуверена говорих много по въпросите с изключение на третия (там не чак толкова)ама един дърт конституционен съдия реши че щее 4 не 5 но да не сме максималисти Mr. Greenаз съм щастлива и единствената жена в комисият тя беше от Върховният административен съд,отбеляза че съм т Чирпан и ме попита знам ли на какво се равнява една Чирпанска сватба и аз естествено знаех на 2 Македонски въстания по леене на кръв Grinning
bbibbi ,мила честит рожден ден,да си ни жива и здрава,щастлива и обичана,да станеш майка поне още веднъж и да жънеш много успехи в живота,желая ти още късмета да бъде твой верен спътник!
Почерпката ти много ми допада,аз сега в момента си хапвам блаженно шоколадови бонбони за моят успех и твоят празник Peace

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 14:01 от jinjer_78

# 250
  • Мнения: 58
ЧЕСТИТО ДИДЕ,браво на теб и следващата бариера мина , хайде събирай багажа за Чирпан ,че те чакам с нетърпение

# 251
  • Мнения: 286
Мерси,Доре,вече започвам да мисля само за Чирпан и нашето пътешествие ,всъщност аз го възприемам и моят мъж също като един вид на по чивка,защото само ядем,пием и ходим по гости hahaha
Тази седмица ще купувам малко подаръци и стягам куфарите,а вие мили съфорумки моля пишете кога ще вие по-удобно в петък или в събота,честно казано аз предлагам в петък следобед среща без децата(защото моите тогава спят и ще мога да се измъкна сама)и в събота преди обед с децата в градската ако е хубаво времето ако ли не някое заведение ще набележим вие кажете широко за да може децата да тичат да не ги стискаме на масата newsm78аз дадох моите предложения сега слушам вас Naughty

# 252
  • Мнения: 58
Диде ами ние работещите ,трябва да е след работа най рано след 16,30ч

# 253
  • Мнения: 0
аз съм без претенции за срещата и в събота и в неделя съм на линия.Но дано не ми мине котка път ,че не са ме водили скоро при "свекито"в село  smile3511 smile3511 smile3511,очаквам включване.Сега когато няма майстори за наглеждане нищо чудно.Пак ще пиша
Поздрави на всички Hug

# 254
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Здравейте,момичета!!!
Минавам да почерпя,че днес си имам именник.




Ще имаме гости и от сутринта съм се развихрила с прахосмукачката,парцала,.........ей такива ми ти неща.Сега заминавам в кухнята,там да се вихря.
Айде лек ден от мен и мноооого усмивки!!!!! Laughing

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 10:42 от inka2005

Общи условия

Активация на акаунт