Есенен вятър повява и панаира в ЧИРПАН се явява-2

  • 25 382
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 286
Честито и от мен на всички именници,да са живи и здрави!И най-вече на Митко на Танчето,(дано не пропусна някой) Blush

# 256
  • Мнения: 58
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МИТКО!
От сърце ти желаем много здраве ,щастие, късмет и повече сбъднати мечти, приеми поздрави и от моят съпруг /познаваш го/


Ако някой друг има именик и той да приеме моите поздравление

# 257
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Мерси за поздравите!!
Доре,разбира се,че се познават нашите мъже.Даже преди мнооооого време,Митко като ме "сваляше"идваше у Милчо,да ме наблюдава какво правя.Редовен гостенин беше Wink

# 258
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!![/color]Ще се пробвам и аз да се вклучвам в разговорите,макар че нямам много свободно време...вие знаете как е..пък и повечето не ви познавам,ама може да се опознаем...засега толкова че малката беснеее.. Laughing  bouquet

# 259
  • Мнения: 26
Благодаря на всички за красивите пожелания!
Честит имен ден на Митко на Инка 2005   smile3525
Оле Smarfieta, защо така не обичаш свеки Joy На свекитата трябва да се гледа като на полезна работна ръка hahaha
Jinjer, браво за изпита, а оценката е без значение Hug
Доре, ето как аз си намирам картинки:
Влизам в www.google.com
Отгоре на страницата пише Изображения- избираш го
В полето, което ти се отваря пишеш думата която търсиш - например торта
Натискаш Търсене на изображения и ти излизат един куп картинки
Отваряш тази, която ти харесва и избираш Вижте изображението в цял размер.
След това с десен бутон на мишката избираш Properties  и копираш адреса от там където пише Adress (URL)
След това май знаеш вече как става.
На един ред се събират две картинки  като копираш двата линка един до друг на един ред (стига да не са много големи картинките)
Аз предпочитам картинките да не са много големи -под всяка картинка има размер и аз гледам да са около 300x400.
Колкото за програмата за рисуване- картинката се запазва като натиснеш save and send отстрани. От там можеш да си я изпратиш и на email-а.
Дано съм обяснила всичко като хората Thinking

# 260
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Привет!

Джиндер, браво за взетия изпит...нали знеш, оценката няма значение
bbibbi , честит рожден ден! Желая сбъдване на всички мечти, много успехи в живота и семейството!
Смарфиетка, хубаво е казала Биби за свекитата... Joy
Инка, честитихме на Митко по Скайп, но приеми и тук най-искрените ни поздрави!  bouquet

Нашият уикенд беше изпълнен с много емоции. В събота сутринта сестра ми ни изненада приятно като се обади и каза, че ще ни дойдат на гости. Дойдоха и отидохме на Бачково в едно много приятно заведение с големи кебачета Wink да хапнем. Следобед оставихме децата на баджанаците и направихме бърз шопинг Simple Smile. За жалост Ицко вечерта вдигна температура и се наложи да се приберат в София Cry. Не е добре, през нощта им е вдигнал много висока температура, свалят я с лекарства и пак вдига след 3-4 часа. Дано бързо да се оправи Praynig
Ето малкото снимки, които успяхме да направим: http://www.airradi.snimka.bg/album.php?album_id=295029&pid=8558195

Днес сутринта бяхме на общ рожден ден в детския център на ь. Санкт Петербург на пловдивските дечица от отчетната тема, в която си пиша още откакто забременях. Прекарахме си много добре - децата поиграха, бащите ни се запознаха, а ние майчетата си поговорихме, че не се бяхме събирали много отдавна. Ето снимки и оттам:
http://www.octomvri.snimka.bg/album.php?album_id=301168

На Чирпан няма да си идваме др седмица със сигурност - ще ходим на Търново. Весело изкарване на вас!

Лека вечер и успешна седмица на работещите!

# 261
  • Мнения: 286
Добър ден,аз докато разгледам хубавите и весели снимки на AIR  и то стана ден не сутрин вече hahaha
AIR ,ама много е хубаво така да се събира човек да си контактува,много ви се радвах,супер сте си го замислили за общия рожден ден а там клубчето много готино ми се видя Peaceа това с изненадата на сестричката най-ги обичам такива изненади да се събираме да купанясваме да ходим някъде,браво на вас страхотни сте Hug Peace
Ние сме си надалеч иначе със сигурност и аз щях да претичвам до брат ми ама няма как много е далече аз децата за сега,по-натам може да пътуваме по-често за сега се притеснявам Blush
А за свекитата точно така използване до дупка,коткане и възлагане на работа и задачи само на тях,моята много ми помага немога да се оплача,ако не беше и не е тя просто незнам как щях да се справя и да си взема изпитите и много други неща просто съм и много благодарна,но продължавам да си я командоря както си знам Mr. Green Joy
bbibbi ,горе долу и аз така си ги намирам картинките,добре че си обеснила че мен ме мързеше hahaha
Момичета хайде пишете за срещата,кой кога иска,някакви предложения newsm78от Дорето разбрах че трябва да е в Петък поне след 16,30 ч,а другите как мислят Thinking

# 262
  • Мнения: 50
здравейте!
jinjer честито за изпита,имам познат който казва с 2 се остава с 3 се минава,и аз съм на  мнението че оценката не е от голямо значение ,особенно в нашата държава Naughty
честито и на всички именници,моя баща също имаше имен ден,празнувахме и ние  Gift Tada
AIR снимките са супер,и това клубче наистина е страхотно,де да имаше и в Чирпан нещо такова Cry
сега за срещата,аз съм свободна без значение кога, има само една малка вероятност да съм на зъболекар.....че тръгнах да си оправям зъбите и през ден съм там,предстои ми и операция и затова не мога да обещая със сигурност.но просто не виждам с децата къде ще се съберем,освен ако не е топло времето и сме в парка newsm78тук в всяко заведение се пуши и няма нито едни пригодено за деца,дори и в сладкарницата е много студено и задимено ooooh!
сега ставам,че ще обядваме и после на вън ,времето е хубаво Hug

# 263
  • Мнения: 286
Мерси silvadge  Hug дават го времето да е много хубаво така че на всяка цена в градската градина ,само да не вали сме там на среща с децата за да може някой татко или баба да поиграят децата какво ще ги одимяваме,аз непуша от 3 години и много ми е неприятно да ми е задимено а камо ли на децата Naughtyно да уточним в събота преди обед с децата в градската ли newsm78и изобщо ще правим ли без тях или няма да има време и организация за такава,слушам и другите да се изкажат Naughty
Между другото забравих да приветствам сестра ти Borinka ,Силве,нали на теб беше сестра да не се объркам нещо,радвам се че си я поканила отново да се присъедини към нас сега и на среща да я доведеш Peace
А това за зъболекаря е страшничко но е необходимо няма как Hug
Аз сготвих един вкусен гювеч и сега ще продължа с домакинстването Mr. Green

# 264
  • София
  • Мнения: 1 511
Привет и от мен.
 Hug
Само да кажа,че отпадам за срещата,защото в сряда заминаваме на екскурзия.
AIR,
много хубави снимки!
  bouquet

# 265
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Здравейте!!!
И аз мисля,че няма да мога да дойда на срещата,за което мноооого съжалявам,но все ще има някой друг път,когато ще съм свободна и ще дойда.Весело да си прекарате и след това ще чакаме снимки,разбира се!!! Wink
Аз вчера малко бях неадекватна,след Димитровден.Много весело си изкарахме,Инка имаше още 4 гостенчета и буквално обърнаха детската,ама деца-поне си играха сами и почти не ни търсеха.Снощи сме си легнали в 9,с кокошките LaughingИ сега вече сме наспани,така е по-добре!!!
AIR,много хубаво парти сте си направили.Браво на пловдивските мами
 smile3501

# 266
  • Мнения: 286
Gwen ,радвам се че си се оправила и че отивате на екскурзия Peace Hug
Ама няма ли да ни подскажеш дестинацията Winkи после ще чакаме снимки Naughty
Аз днес излизам по магазините за подаръци малко Grinning
И ще ходя да се запиша най-накрая за курса по английски че то си дойде времето Mr. Green
Хайде лек ден и чакам предложения за срещата Hug

# 267
  • София
  • Мнения: 1 511
 Grinning
Аз не съм се оправила,но отдавна сме си купили билети и няма връщане назад. Ще ходим в Рим. Вече съм без патерици. Взех си едно бастунче,на него ще се подпирам доката се мотая из римските улици... Crazy
А снимки задължително.
Утре сутринта летим и в неделя ще се приберем.
Весела седмица на всички и хубав уикенд.
  bouquet

# 268
  • Мнения: 286
О Gwen,мила желая ти едно страхотно романтично преживяване из улиците на Рим,на техният площад с гълъбите и много здраве на Папата hahaha,шегувам се но от сърце ти желая да си изкарате страхотно и незабаравимо,не обръщай внимание на бастунчето важно е че ще отидеш на красиво място,(благородно ти завиждам Blush)и ние си мечтаем с Жорката да ходим на екскурзийки някой ден  Heart Eyesдано дойде и при нас този момент,ще чакам с нетърпение и вълнение твоите снимки,весело изкарване Hug Hug Hug

# 269
  • Мнения: 11
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:xWFyLw5nYvra0M:http://tzvety … bouquet_super.jpg
Здравейте мили мами!Скоро не съм писала ,защото много ангажименти имах.
 Датата за срещата която сте определили,малко ме затруднява.На 31(петък съм ) дневна,това ще рече че се връщам чак  в 19:30.И на всичкото отгоре Петьо е нощна и се сменяме - той отива аз се връщам с децата.
За събота трябва вече да държа връзка с Дорето - да ми се обади по телефона да знам какво ще се прави.
Да си похваля сега на всички,е вече имам нови килими за всички стаи и нов ламиниран паркет за детската.Който сами с моя любим съпруг положихме сами.В момента оправя камината с баща си и съм безкрайно щастлива.
За детската купихме и много хубави тапети и децата много ги харесват.Въпреки ,че са само на едната стена стана много интересно.
Сега чака ме да се обадят за тапетите в хола.Много са яки за там ,направо са страхотни и малко скъпички пущините.
Не мога да опиша колко съм щастлива smile3521 newsm68 newsm44 smile3533 newsm10 newsm18 newsm28 newsm75 newsm79 1dishes sohappy clean clean lovekiss Kissing Heart Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт