Есенен вятър повява и панаира в ЧИРПАН се явява-2

  • 25 384
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 26
Pavlinkа, браво на вас. Големи майстори сте Hug Абе жените много се радваме на такива неща.
Gwen, полекичка из Рим. Приятно изкарване от мен Peace
Jinjer, нещо многo ти бягат другите мацки за срещата. Накупи ли подаръците?
Air, само такива приятни изненади ти пожелавам!
Да ви се оплача- Стоян е болен.Цяла вечер повръща, има и разстройство. Така се наплаши от това повръщане, че сега иска само да ми виси на врата и да се гушка Sad
Inicii,  Ицко оздравя ли?

# 271
  • софия
  • Мнения: 757
bbibbi като се прибрахме събота към 23 от Пловдив Ицко пак си имаше температура. И така 24 часа...през 3,4 часа вдигаше между 39-40. Мината зима за първи път вдигаше толкова висока температура и честно казано сега  приемам по- спокойно нещата. А като си спомня миналата зима... Tired
Та понеделник  веднага бяхме при педката, гърдите са чисти. Взеха му носен секрет да се види дали няма някоя бактерия. Засега капем в носа 3 пъти по 2 капки БИВАЦИН, и 3 пъти на ден по половин таблетка ИЗОПРИНОЗИН.
Ако  утре се окаже, че има бактерия, ще се наложи локален антиб.
А вие какво пиете за разтр. и повръщането?

# 272
  • Мнения: 26
Inicii,  за повръщането му пъхам свещички Вомитосхил,  а за разстройството- Ентерол  и лечебна хумана. Добре, че са пуснали някаква Хумана Електролит,  която не е с мляко и има вкус на банан и е сладка- Стоян не иска и да помирише адаптирани млека Sad
И Натриев цитрат се опитвам да му давам, ни май от него започва да му се повръща.
Забравих да се похваля, че като капак ни е избило и първото зъбче най -накрая. На горкото дете много на нагорно му идват болестите и зъбите.

# 273
  • Мнения: 286
Момичета добро утро,не се включвате ама то си дойде времето почти,ако е хубаво времето ако сте съгласни в градската градина да е срещата в събота преди обед,какво ще кажете с децата,ще изреда тези които не са отказали и смятам че могат да дойдат на срещата,пък всеки да си каже де
Borinka,Смърфиетка,Дорето,Павлинчето,моя милост,silvadge,viktori,
ами мисля че това сме възможните форумки за срещата,извинявам се ако пропускам някого,но ще се радвам всички по-горе написани и всички желаещи да доидат и да се видим на живо  Hug

iniici ,съжалявам за Ицко,дано е по-добре днес и няма Т Hug
bbibbi ,то покрай никненето на зъбчетата и моите все бяха болни,сополиви и какво ли не още с Т ,честито ви зъбче на Стоянчо Hug
Аз накупих подаръците и вече съм по-спокойна,днес и багажа трябва да посъбера Grinning
Лек ден и чакам да пишете момичета Peace

# 274
  • Мнения: 0
Аз потвърждавам за събота,сигурна съм.Нямам претенции за часа и мястото.Има една караванка в градската градина ,но имайки предвид че е събота  и то преди обед не знам дали ще се уредим с места,тъй като са само няколко маси.Ако някоя мама знае местенце където ще бъдете по спокойни за децата нека дава предложения.Аз се сещам за някой по слънчеви кафета ,но са твърде опасни за малки деца.

# 275
  • Мнения: 286
Така,понеже никой не пише,а аз утре тръгвам и няма да имам нет,искам да ви кажа едно оринтировачно 10ч в събота при еленчетата в градската а като се съберем ще видим къде и какво,аз ще съм там и ще ви чакам момичета Hug
Тази вечер като заспят децата и тогава чак ще събирам багажа #Crazyлеле колко се радвам да знаете от кога не съм си идвала едно ми е приповдигнато настроението,и за друго всъщност една приятелка ми звънна преди и ми каза че имало свободно място и дори обява в местният вестник при едни адвокатки,и така се развълнувах,званях но едната ми каза утре да звънна в офиса сигурно ще трябва да занеса св,мотивационно и снимка,и ще ми е много напрегнато сутринта защото тези неща ги нямам и една приятелка трябва да ми ги разпечата от офиса си,а съм и на фризьор в 10,и децата трябва да вземем в 12,30 и да тръгнем най-късно до 13ч ох вече ме затресе треската,но ако стане за работата ще се радвам много,да ви кажа точно така очаквах да станат нещата,да изкарам изпитите и да чуя от някъде за свободно място,дано всичко се нареди Praynig Praynig Praynigи дано пътуването утре мине добре Praynig

# 276
  • Мнения: 58
здравейте момичета, нямам време да седна, взех си три дена отпуск да понакупим някои неща за къщата ,стягаме детска стая и сме решили като я наредим и да изненадаме децата/най вече баткото/ и за сега държим в тайна че сме купили всичко и само трябва да боядисаме и да сглобим мебелите , вчера взехме боята,контактите от Пловдив и мебелите дойдоха ,утре ще отскокнем и да разгледаме за кухнята някои диванчета към СтЗ и ще действаме,надявам се че ще зарадваме Петьо като подредим стаята
а за срещата съм там, мисля че часът е добре в 10ч значи
bbibbi не се притеснявай това неразположение на малкия е най вероятно от никненето на зъбките и не е хубаво да се пият антибиотици ,Мишо като имаше разстройство на скоро му дадох хидрацек и всичко беше за един ден, баткото цяла вечер повръща и той беше с разстройство,но беше всичко за едно денонощие слава богу, но двамата наведнъж, и после на Мишока точица на венцето ,за това трябва и търпение и спокойстви,аз с Петьо претръпнах и пневмонии ми е правил и след това зъбче,но да не се увличам,дано и при теб да е отминало, че майката най преживява
Диде с нетърпение те чакам и да не се изпуснеш нещо пред Петьо за изненадата за детската стая
лека вечер и от мен ,че нещо днес много разхвърляно пиша ,отивам да простирам

# 277
  • Мнения: 0
 Wink аз съм там.А тези еленчета до Република ли са?

# 278
  • Мнения: 772
Wink аз съм там.А тези еленчета до Република ли са?



Да, точно там са. Simple Smile

# 279
  • Мнения: 50
здравейте!
няма да мога да присъствам на срещата,ще имаме семейно събиране (по случай рожденния ден на баба-който е в неделя)не можех да кажа до последно,дали ще дойда,днес се реши че ще се събираме в събота,съжалявам...дано да има и други такива срещи и да се запознаем на живо Rolling Eyes
приятно изкарване и да се снимате,да разгледаме снимки после Hug

# 280
  • софия
  • Мнения: 757
Ицко се оправя, само ча аз и мъжа ми сме с грип! #2gunfire

# 281
  • Мнения: 772
здравейте!
няма да мога да присъствам на срещата,ще имаме семейно събиране (по случай рожденния ден на баба-който е в неделя)не можех да кажа до последно,дали ще дойда,днес се реши че ще се събираме в събота,съжалявам...дано да има и други такива срещи и да се запознаем на живо Rolling Eyes
приятно изкарване и да се снимате,да разгледаме снимки после Hug


Хубавото Джинджерче днес даже вече мереше с мушмороците чирпанските алейки. Wink

# 282
  • Мнения: 286
Ехо,момичета утре ви чакам на линия на еленчетата при Република или пицарията в 10ч
И наистина днес голямо разхождане из пазара и всички люлки обиколихме,но утре мама на мишле изобщо не ми се крии  Naughtyа да дойдеш на среща Hug,хайде до утре че съм на гости все пак Wink

# 283
  • Мнения: 26
Ей, мацки, така ме е стегнала шапката в тая София, че ако имах кола щях да я пална и да цъфна на срещата- но уви Sad
Ще чакам снимки Naughty
Аз още тъпча детето с лекарства, успокоиха ме, че и след две седмици не се оздравява напълно Confused
А кой ще ни пусне новата темичка Rolling Eyes

# 284
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
здравейте!
няма да мога да присъствам на срещата,ще имаме семейно събиране (по случай рожденния ден на баба-който е в неделя)не можех да кажа до последно,дали ще дойда,днес се реши че ще се събираме в събота,съжалявам...дано да има и други такива срещи и да се запознаем на живо Rolling Eyes
приятно изкарване и да се снимате,да разгледаме снимки после Hug


Хубавото Джинджерче днес даже вече мереше с мушмороците чирпанските алейки. Wink

Ей, ама в тоя град нищо не остава скрито-покрито, което му е големия недостатък, де  Wink

Общи условия

Активация на акаунт